سطح کارمزد شما

سطح کارمزد معاملات بر اساس حجم معامله‌های ۳۰ روز گذشته شما در هر پایه بازار محاسبه می‌شود.

برای مشاهده سطح کارمزد معاملات خود، ابتدا وارد شوید.

ورود به حساب کاربری

سطح شما

کارمزدهای بازارهای معاملاتی

در هر معامله، درصدی از کل مبلغ معامله به عنوان کارمزد از هر دو سمت معامله کسر خواهد شد. این کارمزد جلوی ثبت معاملات صوری و تکراری را خواهد گرفت و شرایط مناسب‌تری را در بازار برای تمامی کاربران ایجاد خواهد کرد.

  • کارمزد خریدار به صورت رمز‌ارز کسر و کارمزد فروشنده از مبلغ دریافتی شما کسر می‌شود.

  • در هنگام ثبت معامله در والکس، کارمزد به شما نمایش داده می‌شود.

  • کارمزد از هر دو سمت معامله و مطابق با جدول زیر کسر خواهد شد.

سطوح کارمزد معاملاتی در پایه بازار تومان

سطوح کارمزد معاملاتی در پایه بازار USDT

کارمزدهای خرید و فروش آنی

کارمزد معامله‌های خرید و فروش آنی برمبنای کارمزد شما در بازارهای معاملاتی پایه تومان محاسبه ‌می‌شود.

کارمزدهای کاربران VIP

کاربرانی که حجم معامله‌ی ماهانه‌ی‌ آنها بالاتر از ۵۰ میلیارد تومان است، برای آگاهی از کارمزد‌ها و دیگر امکانات اختصاصی کاربران VIP ، می‌توانند با شماره 09934870774 از طریق واتس آپ در ارتباط باشند.

کارمزدهای بات معامله‌گر

در بازار های بر پایه تومان تنها ۰.۱٪ و در بازارهای بر پایه تتر تنها ۰.۰۵٪ کارمزد از شما اخذ خواهد شد.

*میکر به کسی گفته می‌شود که با قیمت مدنظر خود در بازار سفارش ثبت کرده و این سفارش در لیست سفارش‌های قابل معامله بازار قرار می‌گیرد.**تیکر به کسی گفته می‌شود که از سفارش‌های موجود در بازار انتخاب نموده و با آن‌ها معامله می‌کند.

کارمزد برداشت تومان

برداشت‌های تومان برای تمامی حساب‌ها، طی چهار سیکل پایا در روز انجام خواهد شد. بدیهی است مدت زمان انجام تسویه تومان، بسته به زمان درخواست برداشت، در روزهای تعطیل می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت به طول انجامد. کارمزد برداشت به ازای هر ۱۰۰ میلیون تومان ۱٪ تا سقف ۴۰۰۰ تومان است.

کارمزد برداشت رمز‌ارز

کارمزد برداشت دارایی‌های دیجیتال به نوع ارز بستگی دارد. این هزینه در واقع به دلیل کارمزدهای تراکنش شبکه کسر می‌شود و والکس در آن نقشی ندارد. در حال حاضر این هزینه‌ها به شرح زیر است:

رمز‌ارز

نوع شبکه

کارمزد برداشت

حداقل میزان برداشت

وضعیت شبکه در والکس

کارمزد واریز تومان

با واریز تومان از طریق درگاه پرداخت، پس از کسر 0.02 درصد از مبلغ واریزی شما تا سقف 4000 تومان توسط درگاه، باقی مانده آن به حساب شما در والکس خواهد نشست.

برای واریز مبالغ بالای 25 میلیون تومان با شناسه، مبلغ واریزی شما پس از کسر 0.01% کارمزد، به حساب شما در والکس خواهد نشست.

کارمزد واریز رمز‌ارز

والکس هزینه‌ای بابت واریز رمز‌ارز به کیف‌پول دریافت نمی‌کند. هزینه کسر شده در واقع به دلیل کارمزدهای تراکنش شبکه است و والکس در آن نقشی ندارد. در حال حاضر شرایط و حداقل میزان واریز رمز‌ارز در والکس به شرح زیر است:

رمز‌ارز

نوع شبکه

حداقل میزان واریز

وضعیت شبکه در والکس