خرید بیت تورنت

بیت تورنت (BTTC)

قیمت تقریبی یک BTTC

0.027683 TMN


شروع معامله
نام کوینآخرین قیمتتغییرات(۲۴h)حجم معاملات(۲۴h)تغییرات هفتگی
قیمت بیت تورنت - تومان

TMN / BTTC

0.027683 تومان

0.22٪

139,497,978.945501 تومان

+16.06٪
قیمت بیت تورنت - تتر

USDT / BTTC

8.60000000 تتر

782.60269251 تتر

+14.67٪

نگاه کلی بازار

نمایش همه

خرید و فروش بیت تورنت (BTT) و مشاهده قیمت

بیت تورنت (BitTorrent) چیست؟

شبکه تورنت (Torrent) یک پلتفرم اشتراک‌گذاری فایل همتا به همتا (P2P) است که در سال‌های اخیر روزبه‌روز غیرمتمرکز شده است. این شبکه ابتدا در جولای 2001 شروع به فعالیت کرد. بلاک چین ترون در جولای سال ۲۰۱۸ این شبکه را خرید و توکن بیت تورنت (BTT) را به عنوان توکن اصلی این پلتفرم در فوریه همان سال در شبکه‌ی TRC-10 معرفی کرد. رمز ارز بیت تورنت در حال حاضر بزرگ‌ترین پروتکل ارتباطی غیرمتمرکز P2P در جهان است و امکان معامله این کوین نیز در والکس فراهم شده.

چرا باید بیت تورنت خرید؟

طبق نظر کوهن، بنیان‌گذار تورنت، هدف اولیه این شبکه تغییر وضعیت دسترسی که صنعت سرگرمی قدیمی و نحوه دستیابی مصرف کنندگان به محتوا را تغییر دهد. شبکه های توزیع گران قیمت و ناکارآمد هدف اصلی این پروژه هستند. اگر تورنت بتواند هدف اصلی خود را محقق کند، این شبکه تبدیل به یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌های محتوای جهان خواهد شد. معرفی توکن بیت‌ تورنت نیز بخشی از تلاش‌های TRON برای افزودن کاربردهای بیشتر به پلتفرم است که اهمیت آن را بیشتر می کند.

از جمله ویژگی های اضافه شده به نسخه‌ی اصلی تورنت می‌توان به BitTorrent Speed ​​اشاره کرد که از توکن BTT به عنوان یک انگیزه برای به اشتراک گذاشتن محتوا استفاده می‌کند. در این حالت کسانی که بیشتر در شبکه فعالیت می‌کنند و فایل به اشتراک می‌گذارند کارمزد خود را با BTT دریافت می‌کنند. کاربران نیز با پرداخت این توکن می‌توانند فایل مدنظر خود را با سرعت بیشتری دانلود کنند.

چه تعداد توکن بیت‌تورنت وجود دارد؟

طبق وایت پیپر بیت تورنت ۹۹۰ میلیارد توکن BTT وجود دارد. ۶٪ از این مقدار در فروش عمومی توکن، ۲٪ در فروش خصوصی و ۹٪ در فروش آدرس‌های توکن وارد چرخه بازار شده است. ۲۰ ٪ از کل توکن‌های بیت تورنت نیز برای ایردراپ‌هاست که قرار است تا سال ۲۰۲۵ در مقاطع مختلف اتفاق بیفتد. بنیاد بیت تورنت و آمبرلا نیز ۱۹ ٪ از کل عرضه توکن را دریافت کرده‌اند. بنیاد ترون نیز ۲۰ ٪ از کل عرضه را در اختیار دارد که ۱۹.۱ ٪ آن وارد اکوسیستم بیت تورنت خواهد شد.

چطور در والکس بیت تورنت بخریم؟

خرید رمز ارز بیت تورنت (BTT) روش‌های متنوعی دارد. از معاملات مستقیم گرفته تا خرید از صرافی‌های ارز دیجیتال. با عضویت در بازار ارز دیجیتال والکس می‌توانید به راحتی و با پرداخت حداقل کارمزد، بیت تورنت بخرید. برای این کار باید در والکس ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت، وارد بازار خرید این رمز ارز شوید.

  • در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
  • مدارک خود را آپلود کنید و منتظر مراحل احراز هویت بمانید.
  • از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
  • به صفحه معاملات بروید و سفارش خرید بیت تورنت را ثبت کنید.

چطور در والکس بیت تورنت بفروشیم؟

بعد از خرید بیت تورنت و یا واریز آن در کیف پول این کوین، هر زمان که بخواهید می‌توانید در والکس برای فروش آن اقدام کنید. جهت فروش، در صفحه معاملات والکس سفارش فروش بیت تورنت خود را ثبت کنید. پس از تکمیل سفارش، مبلغ ریالی معامله به کیف پول ریالی شما در والکس واریز می‌شود. می‌توانید آن را برداشت کرده و به حساب بانکی خود منتقل کنید.

معامله بیت تورنت با سایر رمز ارزها (معامله جفت ارز)

چنان‌چه نگران نوسانات بازار هستید اما قصد ندارید بیت تورنت خود را به ریال تبدیل کنید؛ می‌توانید از طریق تتر (USDT)، معامله ارز به ارز انجام دهید و سرمایه خود را از بازار ارز دیجیتال خارج نکنید، در واقع بیت تورنت را به تتر تبدیل کنید.

پرسش‌های متداول

قیمت بیت تورنت در والکس، برابر با قیمت جهانی این ارز دیجیتال به تتر و سپس تبدیل آن به ریال ایران محاسبه می‌شود. کاربران نیز می‌توانند با پیشنهاد قیمت برای بیت تورنت، به معامله این رمز ارز بپردازند.

در والکس برای حفظ امنیت تمامی کاربران و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، احراز هویت برای کاربران ضروری است. قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و حمایت از قوانین مرتبط با پولشویی به همۀ کاربران و اعضای تیم والکس اجازه می‌دهد که فعالیت خود را در این پلتفرم ارز دیجیتال با خیالی راحت انجام دهند.

کارمزد خرید ارز دیجیتال در والکس همچون بیت تورنت به صورت پلکانی و براساس حجم معامله کاربر در سه ماه اخیر محاسبه می‌شود. کارمزد حجم معاملات کمتر از ۲۰ میلیون برای کاربران سطح برنزی، ۰.۴% است. این کارمزد با بالا رفتن حجم معاملات، کاهش می‌یابد.

بیت تورنت نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال، در کیف پول‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و کاغذی نگهداری می‌شود. شما با عضویت در سایت والکس یک کیف پول اختصاصی برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود، در اختیار خواهید داشت. همچنین می‌توانید از کیف‌پول‌های آنلاین مثل تراست ولت یا اتمیک یا کیف پول آفلاین مانند تزور و لجر برای نگهداری ارزهای خود استفاده کنید. هنگام انتخاب دقت کنید که کیف پول از شبکه‌ی برداشت بیت‌ تورنت شما از والکس پشتیبانی کند.