خرید آیوز نتورک
آیوز نتورک(AIOZ)AIOZ Network

قیمت آیوز نتورک | خرید آیوز نتورک | فروش آیوز نتورک (AIOZ)

قیمت آیوز نتورک (لحظه‌ای)

24,792تومان
+4.19%
0.43$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

23,326تومان

25,228تومان

0.40$0.43$

حجم معاملات (۲۴h)

2,739,920

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

477,352,686

$

ارز در گردش

100%

مجموع ارز در دسترس

1,107,168,464

حداکثر ارز قابل عرضه

نامشخص

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

121

قیمت امروز آیوز نتورک به دلار و تومان

ارز دیجیتال آیوز نتورک (AIOZ) یک بستر Depin برای تولید محتوا، پیاده‌سازی هوش مصنوعی و وب ۳ است که با ارزش بازار ۴۷۷,۳۵۲,۶۸۶ دلار در جایگاه ۱۲۱ جدول رمزارزها بر اساس مارکت کپ قرار گرفته است. قیمت هر آیوز نتورک امروز، ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۲۵,۰۴۵ تومان معادل ۰.۴۳۰۴۱ تتر است و نسبت به ۲۴ ساعته گذشته ۴.۱۹ درصد افزایش یافته است. شما در این صفحه می‌توانید نرخ آیوز نتورک را به صورت لحظه‌ای همگام با بازار جهانی مشاهده کنید.

تاریخچه قیمت آیوز نتورک

معاملات ارز دیجیتال آیوز نتورک در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ آغاز شد. طی این سال‌ها هرچند قیمت نماد آیوز نتورک فراز و فرودهای زیادی داشته، اما به‌طورکلی یک روند صعودی را طی کرده است. در یک سال گذشته، آیوز نتورک موفق شد سقف قیمتی ۰ دلار را به ثبت برساند و کف قیمتی آن ۰ دلار بوده است. در نمودار بالا، قیمت آنلاین آیوز نتورک از ابتدای فعالیت خود تاکنون قابل مشاهده است.

آیوز نتورک چیست؟

آیوز نتورک یک راه‌حل زیرساخت غیرمتمرکز ارائه می‌دهد که نیاز تولیدکنندگان محتوا، کسب‌وکارها و مصرف‌کنندگان محتوا را برطرف می‌کند. با استفاده از اصول فناوری بلاکچین، شبکه ایوز چارچوبی را برای ذخیره‌سازی در فضای وب ۳ ارائه می‌دهد که کاربران را قادر می‌سازد به طور ایمن داده‌های خود را بدون اتکا به نهادهای متمرکز ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشند. شبکه آیوز دارای ارز دیجیتال بومی به نام AIOZ است که برای پرداخت کارمزدها و هزینه استفاده از خدمات آن استفاده می‌شود. 

ویژگی‌های کلیدی آیوز نتورک

شبکه آیوز دارای ویژگی‌های زیر است:

 • ذخیره‌سازی غیرمتمرکز
 • توزیع محتوای مقیاس‌پذیر
 • قابلیت‌های محاسباتی هوش مصنوعی
 • قابلیت چند زنجیره‌ای

بنیانگذار آیوز نتورک

شبکه آیوز توسط اِرمان جیپوترا (Erman Tjiputra) راه‌اندازی شده که فارق‌التحصیل دانشگاه بوستون با مدرک کارشناسی است. او مدرک خود را در رشته بانکداری و حقوق دریافت کرده است. جیپوترا شبکه آیوز را در سال ۲۰۱۳ ایجاد کرد و در حال حاضر در سمت مدیر اجرایی مشغول به فعالیت است.

چه تعداد آیوز نتورک در گردش است؟

سقف عرضه ارز دیجیتال AIOZ نامشخص است و در حال حاضر بیش از ۱.۱ میلیارد واحد آن وارد چرخه بازار شده است. در حال حاضر بخش زیادی از ارز دیجیتال AIOZ در گردش است که ۹۸.۹ درصد مجموع توکن‌ها را شامل می‌شود. نحوه توزیع رمزارز AIOZ عبارتند از:

 • ۵۳ درصد: اکوسیستم
 • ۲۵ درصد: تیم پروژه
 • ۷.۳ درصد: فروش خصوصی
 • ۵ درصد: مارکتینگ
 • ۵ درصد: مشاوران
 • ۳ درصد: ایجاد نقدینگی
 • ۱.۷ درصد: فروش عمومی

قیمت آیوز نتورک در ۲۰۲۴

با گذشت نزدیک به ۳ سال از عرضه آیوز، قیمت ارز دیجیتال آیوز نتورک به طور کلی در یک روند صعودی قرار داشته است. با توجه به کاربردهای گسترده این شبکه در فضای وب ۳ و سازگاری با بلاکچین‌های اتریوم، اسمارت چین و کازماس، انتظار می‌رود قیمت آیوز نتورک در سال ۲۰۲۴ سقف قیمتی جدیدی را ثبت کند.

قیمت آنلاین آیوز نتورک در صرافی ارز دیجیتال والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس یکی از اولین و معتبرترین پلتفرم‌های رمزارز در ایران است که از معاملات آیوز نتورک در دو پایه بازار تتر و تومان پشتیبانی می‌کند. قیمت آیوز به تومان امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۲۵,۰۴۵ تومان معادل ۰.۴۳۰۴۱ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی معامله می‌شود. همچنین حجم معاملات این رمزارز در بازار جهانی طی ۲۴ ساعت گذشته ۲,۷۳۹,۹۲۰ دلار است. شما می‌توانید پس از ثبت نام و احراز هویت در وب‌سایت والکس، فرایند خرید آیوز نتورک را آغاز کنید.

جدیدترین اخبار آیوز نتورک

مطالب جدید
ایردراپ DOGS در تلگرام؛ از غافله عقب نمانید!

Dogs یک مینی اپلیکیشن در تلگرام است که در حال حاضر به کاربران بر اساس قدمت حساب تلگرامشان توکن رایگان DOGS پاداش می‌دهد. این بدان معنی است که سن اکانت تلگرام شما تعیین‌کننده مقدار توکنی است که به شما داده می‌شود.

خرید ارز‌های مشابه

خرید پولکادات - تومان
+3.75%

364,350

تومان
خرید فایل کوین - تومان
+5.53%

246,698

تومان
خرید بیت تورنت - تومان
+2.01%

0.046926

تومان
خرید مولتی ورس ایکس - تومان
-0.38%

2,049,995

تومان
خرید نیر پروتکل - تومان
+1.57%

298,873

تومان
خرید پولکا استارتر - تومان
+2.33%

21,704

تومان
خرید استپ اِن - تومان
+3.09%

8,653

تومان
خرید استورج - تومان
+5.24%

21,705.989

تومان
خرید گولم - تومان
+0.63%

18,319.1564

تومان

محاسبه قیمت آیوز نتورک (AIOZ)

AIOZ

AIOZ Network