خرید مانترا
مانترا(OM)Mantra

قیمت مانترا | خرید مانترا | فروش مانترا (OM)

قیمت مانترا (لحظه‌ای)

61,707تومان
+4.24%
1.06$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

59,677تومان

63,161تومان

1.03$1.09$

حجم معاملات (۲۴h)

24,476,613

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

890,919,537

$

ارز در گردش

94%

مجموع ارز در دسترس

888,888,888

حداکثر ارز قابل عرضه

888,888,888

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

70

قیمت امروز مانترا به دلار و تومان

مانترا، توکن بومی یک بلاکچین عمومی لایه یک به همین نام است که با ارزش بازار ۸۹۰,۹۱۹,۵۳۶ دلار در جایگاه ۷۰ جدول رمزارزها بر اساس مارکت کپ قرار گرفته است. قیمت هر مانترا امروز، ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۶۲,۳۲۹ تومان معادل ۱.۰۷,۳۶۷ تتر است و نسبت به ۲۴ ساعته گذشته ۴.۲۴ درصد افزایش یافته است. شما در این صفحه می‌توانید نرخ مانترا را به صورت لحظه‌ای همگام با بازار جهانی مشاهده کنید.

تاریخچه قیمت مانترا

معاملات ارز دیجیتال مانترا (OM) در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ آغاز شد. طی این سال‌ها قیمت OM فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده، اما به‌طورکلی یک روند صعودی بلندمدت را پیموده است. در یک سال گذشته، مانترا موفق شد سقف قیمتی ۰ دلار را به ثبت برساند و کف قیمتی آن ۰ دلار بوده است. در نمودار بالا، قیمت آنلاین مانترا دو از ابتدای فعالیت خود تاکنون قابل مشاهده است.

مانترا چیست؟

پیش‌بینی قیمت مانترا، نیازمند مطالعه ویزگی‌های ناشر و اهداف آن است. مانترا دائو (MANTRA DAO) که به‌تازگی به مانترا تغییر نام داده، یک اکوسیستم بلاکچینی است که در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. هدف اصلی آن ارائه خدمات مالی غیرمتمرکز یا دیفای برای دارایی‌های توکنیزه‌شده (Real World Assets) است. این بلاکچین لایه یک از سوی دیگر راه‌کارهای ویژه‌ای برای تامین امنیت خود انتخاب کرده که دسترسی بدون مجوز به برنامه‌های توسعه‌یافته را با امنیت بالا امکان‌پذیر می‌کنند. مجموع این اهداف و ویژگی‌ها، مانترا را به یک گزینه مناسب برای سازمان‌ها و توسعه‌دهندگان بدل کرده است.

مزایای شبکه مانترا چیست؟

شبکه مانترا، راه‌حل‌های خلاقانه‌ای برای تنوع‌بخشی به سبد سرمایه‌گذاری در دنیای کریپتوکارنسی دارد. کاربران این شبکه می‌توانند با توکنیزه کردن طیف وسیعی از دارایی‌ها از املاک و کالاها گرفته تا دیگر ابزارهای سرمایه‌گذاری، از بازار پرنوسان کریپتوکارنسی سود ببرند. از سوی دیگر، حضور کالاهای واقعی در سبد آنها تا حدی ریسک ناشی از نوسانات شدید این بازار را کاهش می‌دهد. 

کاربرد ارز دیجیتال مانترا

توکن مانترا روی بلاکچین‌های مانترا، اتریوم و پالیگان قرار دارد. با خرید مانترا می‌توانید از آن برای اهداف زیر استفاده کنید:

  • عضویت در سازمان دائوی مانترا: هر توکن OM یک حق رای برای هولدر خود به همراه می‌آورد. هرچه توکن‌های هولدر بیشتر باشد، رای وی نیز تصمیم‌گیری‌های مانترا دائو وزن بیشتری دارد.
  • دریافت پاداش استیکینگ: بلاکچین مانترا از مکانیسمی مشابه اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. بنابراین توکن OM قابل استیک است.
  • استفاده از خدمات دیفای: برای استفاده از خدمات دیفای شبکه مانترا به ارز دیجیتال OM نیاز خواهید داشت. سرمایه‌گذاری در استخرهای نقدینگی، ییلد فارمینگ، استقراض و وام‌دهی، نمونه‌ای از این فعالیت‌ها هستند.

عرضه در گردش مانترا چقدر است؟

سقف عرضه مانترا نامشخص است و در حال حاضر، عرضه کل مانترا ۸۸۸٬۸۸۸٬۸۸۸ توکن و عرضه در گردش آن بیش از ۸۲۴ میلیون توکن است.

معرفی بنیانگذاران بلاکچین مانترا

هنگام تحلیل مانترا، بررسی سوابق و عملکرد بنیانگذاران هم باید ارزیابی شود. این شبکه در سال ۲۰۲۰ توسط افراد زیر تاسیس شد:

  • ویل کورکین (Will Corkin): یک متخصص حوزه فینتک با سابقه مشاوره به بیش از ۲۰ بلاکچین و شرکت مختلف مانند trade.io و مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری در شرکت ZK Ventures
  • جان پاتریک مولین (John Patrick Mullin): مشاور تجاری شرکت‌هایی مانند Entrepreneur First ،LongHash
  • رودریگو کوان میراندا (Rodrigo Quan Miranda): از بنیانگذاران شرکت‌های Moon Street Ventures و Immutable Technologies Corp

قیمت مانترا در ۲۰۲۴

با گذشت چند سال از عمر شبکه مانترا، قیمت ارز دیجیتال مانترا در یک روند صعودی در حال حرکت بوده است. با توجه به استقبال بازار از ارز OM، قابلیت‌های بلاکچین مانترا دو و پذیرش آن از سوی شرکت‌های به دنبال راه‌حل‌های بلاکچینی، انتظار می‌رود قیمت مانترا دو در سال ۲۰۲۴ سقف قیمتی جدیدی را ثبت کند.

قیمت آنلاین مانترا در صرافی ارز دیجیتال والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس یکی از اولین و معتبرترین پلتفرم‌های رمزارز در ایران است که از معاملات مانترا در دو پایه بازار تتر و تومان پشتیبانی می‌کند. قیمت مانترا به تومان امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۶۲,۳۲۹ تومان معادل ۱.۰۷,۳۶۷ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی معامله می‌شود. همچنین حجم معاملات این رمزارز در بازار جهانی طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۴,۴۷۶,۶۱۳ دلار است. شما می‌توانید پس از ثبت نام و احراز هویت در وب‌سایت والکس، فرایند خرید مانترا را آغاز کنید.

جدیدترین اخبار مانترا

مطالب جدید
ایردراپ DOGS در تلگرام؛ از غافله عقب نمانید!

Dogs یک مینی اپلیکیشن در تلگرام است که در حال حاضر به کاربران بر اساس قدمت حساب تلگرامشان توکن رایگان DOGS پاداش می‌دهد. این بدان معنی است که سن اکانت تلگرام شما تعیین‌کننده مقدار توکنی است که به شما داده می‌شود.

خرید ارز‌های مشابه

خرید اتریوم - تومان
+0.2%

183,300,000

تومان
خرید دَش - تومان
+6.28%
دَشDASH

1,488,000

تومان
خرید ترون - تومان
+1.65%

8,148

تومان
خرید استلار - تومان
+11.86%

5,990

تومان
خرید ایاس - تومان
+2.12%

31,351

تومان
خرید کاردانو - تومان
+4.15%

25,028

تومان
خرید بایننس کوین - تومان
-0.74%

31,006,457

تومان
خرید کازماس - تومان
+2.04%

359,816

تومان
خرید فانتوم - تومان
+1.12%

27,843

تومان

محاسبه قیمت مانترا (OM)

OM

MANTRA