خرید لیر زیرو
لیر زیرو(ZRO)LayerZero

قیمت لیر زیرو | خرید لیر زیرو | فروش لیر زیرو (ZRO)

قیمت لیر زیرو (لحظه‌ای)

217,130تومان
+0.00%
3.73$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

0تومان

0تومان

0$0$

حجم معاملات (۲۴h)

161,265,490

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

411,210,743

$

ارز در گردش

نامشخص

مجموع ارز در دسترس

نامشخص

حداکثر ارز قابل عرضه

نامشخص

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

136

قیمت امروز لیر زیرو به دلار و تومان

لیر زیرو یک پروتکل ارائه خدمات ارتباطات بین بلاکچینی است که توکن بومی آن با نماد ZRO با ارزش بازار ۴۱۱,۲۱۰,۷۴۳ دلار در جایگاه ۱۳۶ جدول رمزارزها بر اساس مارکت کپ قرار گرفته است. قیمت هر لیر زیرو امروز، ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۲۱۷,۰۹۹ تومان معادل ۳.۷۳۱ تتر است و نسبت به ۲۴ ساعته گذشته یافته است. شما در این صفحه می‌توانید نرخ لیر زیرو را به صورت لحظه‌ای همگام با بازار جهانی مشاهده کنید.

تاریخچه قیمت لیر زیرو

معاملات ارز دیجیتال لیر زیرو (ZRO) از ماه ژوئن سال ۲۰۲۴ آغاز شد. پس از آن، قیمت ZRO فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرد، اما به‌طورکلی یک روند صعودی را پیموده است. در یک سال گذشته، لیر زیرو موفق شد سقف قیمتی ۰ دلار را به ثبت برساند و کف قیمتی آن ۰ دلار بوده است. در نمودار بالا، قیمت آنلاین لیر زیرو از ابتدای فعالیت خود تاکنون قابل مشاهده است.

لیر زیرو چیست؟

لیر زیرو (LayerZero) یک پروتکل ارائه‌دهنده زیرساخت‌های بلاکچین با هدف تسهیل همکاری‌های بلاکچین‌های مختلف با یکدیگر است. این نوع خدمات به‌طورکلی تحت عنوان خدمات Omnichain دسته‌بندی می‌شوند. آنها ارتباطات و تراکنش‌های شبکه‌های مختلف را یکپارچه، تسریع و ایمن می‌کنند. لیر زیرو، تلاش دارد با راه‌کارهایی مانند کاهش حجم پیام‌های بین بلاکچینی، به این اهداف دست یابد.

اهمیت خدمات شبکه‌هایی مانند لیر زیرو، زمانی بیشتر می‌شود که صحبت از عملکرد برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز روی بلاکچین‌های مختلف به میان می‌آید. در حال حاضر، توسعه‌دهندهگان مجبور به انتخاب یک یا چند بلاکچین برای اجرای برنامه‌های خود هستند. آنها برای انتقال dApp های خود به شبکه‌های دیگر معمولا با دشواری‌های تکنیکی و هزینه‌های بیشتر روبه‌رو می‌شوند. لیر زیرو با رفع موانع پیش روی سازندگان dApp، صنعت بلاکچین را یک قدم به همه‌گیری و ارتباط مستقیم‌تر این برنامه‌ها نزدیک‌تر کرده است.

ارز دیجیتال لیر زیرو چیست؟

هنگام تحلیل قیمت لیر زیرو، بررسی ماهیت و کارکردهای آن نیز ضروری است. این توکن، رمزارز بومی پروتکل LayerZero محسوب می‌شود.با خرید لیر زیرو، امکان کسب درآمد از آن با روش استیکینگ را نیز خواهید داشت. با این کار، حق رای مشارکت در تصمیم‌گیری‌های حاکمیتی پروتکل لیر زیرو را هم به‌دست می‌آورید. یکی از دلایل رشد قیمت لیر زیرو طی ماه‌های ابتدایی حضورش در بازار، کاربردهای متنوع آن بود. هولدرهای این توکن علاوه بر استیکینگ و مشارکت در امور حاکمیتی لیر زیرو، شانس بیشتری هم در ایردراپ‌ها دارند. همچنین هزینه تراکنش‌های بین بلاکچینی نیز با ZRO محاسبه و دریافت می‌شود.

عرضه در گردش لیر زیرو چقدر است؟

بر اساس اطلاعات Coinmarketcap، حداکثر عرضه لیر زیرو یک میلیارد واحد است که از این میزان، تاکنون ۱۱۰ میلیون توکن به گردش درآمده‌اند.

معرفی بنیانگذاران شبکه لیر زیرو

به‌منظور تحلیل لیر زیرو و پتانسیل‌های رشد قیمت ZRO، باید سوابق و عملکرد بنیانگذاران آن را نیز در نظر بگیرید. این پروتکل، توسط شرکت LayerZero Labs به مدیریت افراد زیر در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد:

  • برایان پلگرینو (Bryan Pellegrino): مدیرعامل LayerZero، دانشمند علوم کامپیوتر، نظریه بازی‌ها و هوش مصنوعی
  • رایان زریک (Ryan Zarick): مدیر ارشد فناوری LayerZero، مهندس سابق گوگل و استارتاپ Predictive AI
  • کالب بانیستر (Caleb Banister): مهندس ارشد LayerZero؛ مهندس سابق فیسبوک و از بنیانگذاران استارتاپ Predictive AI

قیمت لیر زیرو در ۲۰۲۴

طی مدت‌زمانی که از شروع به کار پروتکل لیر زیرو گذشته، قیمت ارز دیجیتال لیر زیرو به‌طورکلی در یک روند صعودی حرکت کرده است. با توجه به رشد سریع مارکت کپ ZRO، اهمیت خدمات پروتکل لیر زیرو و استقبال صرافی‌های برتر از این توکن، انتظار می‌رود قیمت لیر زیرو در سال ۲۰۲۴ سقف قیمتی جدیدی را ثبت کند.

قیمت آنلاین لیر زیرو در صرافی ارز دیجیتال والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس یکی از اولین و معتبرترین پلتفرم‌های رمزارز در ایران است که از معاملات لیر زیرو در دو پایه بازار تتر و تومان پشتیبانی می‌کند. قیمت لیر زیرو به تومان امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۲۱۷,۰۹۹ تومان معادل ۳.۷۳۱ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی معامله می‌شود. همچنین حجم معاملات این رمزارز در بازار جهانی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۱,۲۶۵,۴۸۹ دلار بوده است. شما می‌توانید پس از ثبت نام و احراز هویت در وب‌سایت والکس، فرایند خرید لیر زیرو را آغاز کنید.

جدیدترین اخبار لیر زیرو

مطالب جدید
ایردراپ DOGS در تلگرام؛ از غافله عقب نمانید!

Dogs یک مینی اپلیکیشن در تلگرام است که در حال حاضر به کاربران بر اساس قدمت حساب تلگرامشان توکن رایگان DOGS پاداش می‌دهد. این بدان معنی است که سن اکانت تلگرام شما تعیین‌کننده مقدار توکنی است که به شما داده می‌شود.

خرید ارز‌های مشابه

خرید ریپل - تومان
+14.16%

31,393

تومان
خرید استلار - تومان
+12.86%

6,038

تومان
خرید فانتوم - تومان
+0.18%

27,844

تومان
خرید مولتی ورس ایکس - تومان
-0.38%

2,049,995

تومان
خرید آوه - تومان
+0.51%
آوهAAVE

5,741,504

تومان
خرید میکر - تومان
+4.51%

152,999,999

تومان
خرید یرن فایننس - تومان
+0%

339,687,342

تومان
خرید سلر نتورک - تومان
-1.14%

780

تومان
خرید سینتِتیکس نتورک - تومان
-1.35%

97,115.772

تومان
خرید کامپاند - تومان
-0.25%

2,748,219.24

تومان

محاسبه قیمت لیر زیرو (ZRO)

ZRO

ZRO