مدیرعامل بایننس: "ما هنوز در ابتدای مسیر تحولات بیت کوین هستیم" ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۲۳:۲۷
مدیرعامل بایننس: "ما هنوز در ابتدای مسیر تحولات بیت کوین هستیم"

 

CEO, Binance, Zhaoمدیرعامل میلیاردر بایننس در پیامی انگیزه‌دهنده به افرادی که طرفدار ارزهای دیجیتال هستند و احساس می‌کنند که از قطار رشد ارزهای دیجیتال جا مانده اند، بیان کرده است که هنوز در ابتدای مسیر رشد ارزهای دیجیتال هستیم، در نتیجه هیچ چیزی را از دست نداده‌اید.

پیام بالا را Zhao، بنیان‌گذار اکسچنج ارزهای دیجیتال بایننس، در جواب به پست توییتری فردی گفته است که آرزو داشته که در سال 2013 وارد خرید ارزهای دیجیتال شود و احساس می‌کند که از ارزهای دیجیتال جا مانده است.

در سال 2013، قیمت بیت کوین بین  13 دلار و 947 دلار نوسان می‌کرده است ولی امروزه این نوسانات در قیمت 3600 دلار صورت می‌گیرد.

Zhao در پاسخ به این توییت  به مخاطبان خود گفته است که هنوز موج عظیمی از رشد باقی مانده‌است و او(فردی که توییت کرده‌است) هنوز چیزی را از دست نداده‌است.

"آن توییت دقیقا چیزی است که من در سال 2013 فکر می‌کردم.

جمله مدیرعامل بایننس در سال 2013:

"لعنتی، من خیلی دیر با کریپتوکارنسی آشنا شدم. ای کاش مانند بقیه افراد زودتر با ارزهای دیجیتال آشنا می‌شدم"

 اما ما هنور در ابتدای مسیر رشد ارزهای دیجیتال هستیم.

CZ Binance, Cryptocurrency

بعد از توییت Zhao، Erik Voorhees مدیرعامل اکسچنج شیپ شیفت ادامه می‌دهد و شروع می‌کند به تعریف کردن از موفقیت فوق‌العاده بایننس که در طول مدت بسیار کوتاهی بدست آمده است.

او در توییت خود این چنین می‌نویسد:

"هیچکس نیست که از موفقیت چشم‌گیر بایننس در طول 1.5 سال گذشته، تحت تاثیر قرار نگرفته باشد. دیدن رشد روزافزون بایننس مایه هیبت است و به راهت ادامه بده و امپراطوری خود را حفظ کن"

Erik Voorhees, twitter

شیپ شیفت یک سوم از کارمندان خود را تعدیل کرده‌است.

اریک وورهیز(Erik Voorhees)، مدیرعامل شیپ شیفت، جزو آخرین قربانیان زمستان ارزهای دیجیتال است. ShapeShift در ژانویه سال 2019 در حدود یک سوم نیروی کار خود را تعدیل کرده‌است که چیزی در حدود 37 نفر می‌شود.

وورهیز مسئولیت اوضاع بد شرکت خود را پذیرفته‌است، اما بیان کرده‌است که داشتن ریسک‌های مالی جزوی از شغل او به عنوان مدیرعامل شیپ شیفت است.

"به عنوان شرکت، بهترین و بدترین تصمیمات مالی ما برای دربر گرفتن ریسک زیاد دارایی‌های کریپتوکارنسی یکسان است. بیشتر ترازنامه های ما شامل اینگونه ریسک‌های مالی می‌شود. ما نوسانات و ریسک بازار ارزهای دیجیتال را پذیرفته ایم. من نمی‌توانم این اشتباه را برگردن کسی بیاندازم ولی مسئولیت آن با خودم است."

با وجود ریزش طولانی در بازار ارزهای دیجیتال، کسانی که اعتقاد سرسختی به کریپتوکارنسی دارند، مانند Changpeng Zhao، چشم‌انداز این را دارند که انقلاب ارزهای دیجیتال بر روی تمامی صنایع اثر خواهد گذاشت و از جمله آن می‌تواند سیستم سنتی مالی در دنیا باشد.

طبق خبر CCN، مدیرعامل بایننس بیان‌ کرده‌است که هیچ شکی در این ندارد که اکسچنج بایننس در 100 سال آینده نیز وجود خواهد داشت و دلیل آن را نوظهور بودن بازار ارزهای دیجیتال و راه زیاد داشتن تا رسیدن به موفقیت چشم‌گیر بیان می‌کند.

"بایننس آماده است تا برای سالیان زیاد زنده بماند، چه بخواهد بازار در حال رشد یا نزول باشد. اهداف ما خیلی بیشتر از سال های آتی است و اهداف ما 10، 50 و 100 ساله است، بنابراین ما برای مدتی طولانی اینجا هستیم. از زمانی که با کریپتوکارنسی آشنا شدم و فهمیدم که چگونه بیت کوین کار می‌کند، فهمیدم که آینده خود بیت کوین است."

تیم دراپر: آینده در جهت ارزهای دیجیتال در حال حرکت است

دیدگاه تیم دراپر، میلیارد حوزه فناوری، نیز مانند سایر کریپتوکار ها نسبت به آینده ی ارزهای دیجیتال بسیار درخشان است. درپر اعتقاد راسخی مبنی بر پشت سر گذاشتن ارزهای فعلی کشورها(دلار، یورو و ...) توسط بیت کوین و سایر ارزرهای دیجیتال را دارا است و معتقد است که ارزهای دیجیتال دو سوم از کل سرمایه مالی دنیا را خواهند گرفت.

"کریپتوکارنسی در حال حرکت به سمت بهتر شدن برای مردم است. مردم دارند به سمت ارزهای دیجیتال حرکت می‌کنند و همچنین به سمت پس زدن پول‌های سیاسی دولت‌ها در حال حرکت هستند."

تیم دراپر(Tim Draper) یکی از واعظان ارزهای دیجیتال است که با توجه به بازار نزولی ارزهای دیجیتال، حرف خود را مبنی بر 250 هزار دلار بودن بیت کوین در سال 2022 عوض نکرده‌است و همچنان به پیشبینی خود اعتقاد دارد.

Tim Draper

تیم دراپر همچنین بیان کرده‌است که ارزهای دیجیتال یک انقلاب و عوض کننده بازی به نفع مردم هستند و همانطور که رمان نویس فرانسوی، ویکتور هوگو، بیان می‌کند:"هیچ چیزی نمی‌تواند ایده ای را که زمان آن رسیده است، متوقف کند"

با توجه به گفته تیم دراپر، او در حال تبدیل کردن دلارهای خود به بیت کوین است و بیان می‌کند که وقتی که می‌توانم از ارزهای دیجیتال به عنوان ارزهای جهانی استفاده کنم، چه نیازی است که از دلار که اجبار سیاسی و دولتی بر روی ان وجود دارد، استفاده کنم؟

تیم دراپر گفته است که نوسانات ارزهای دیجیتال مانند هر اختراع و ابداع دیگری ناگزیر است اما چیزی که بسیار مهم است این است که بازار به صورت بیرحمانه در حال حرکت به سمت جلو است.

"اینترنت نیز به همین گونه، فعالیت خود را شروع کرد. در ابتدا از موج گسترده ای شروع کرد و سپس فروکش کرد اما موج بعدی به صورت متمرکز تر و بزرگتر از موج قبلی شورع به فعالیت کرد. من گمان می‌کنم که ارزهای دیجیتال هم همین روند را ادامه خواهند داد."


اشتراک گذاری در :

بازار معاملاتی ارز های دیجیتال

بیت کوین چیست؟

بیت کویین چیست

بیت کویین

استخراج بیت کوین

خرید بیت کوین

بیت کوین

قیمت بیت کوین

فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین

نحوه خرید بیت کوین

نحوه خرید و فروش بیت کوین

آموزش خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش ارز دیجیتال

خرید ارز دیجیتال

چگونه بیت کوین بخرم؟

فروش بیت کوین

فروش بیت کوین در ایران

سایت خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش فوری بیت کوین

خرید و فروش بیت کویین

فروش بیتکوین

خرید بیتکوین

فروش بیت کوین به ریال

خرید بیت کوین به ریال

صرافی ارز دیجیتال