راهنمای کمک به هموطنان سیل زده در استان گلستان از طریق مسیر‌های رسمی ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۳:۵۲
راهنمای کمک به هموطنان سیل زده در استان گلستان از طریق مسیر‌های رسمی

درست است که الان دل همه‌ ما با هموطنانمان در مناطق سیل زده هست ولی حالا وقتش هست تا برای این مناطق اگر کمکی از دستمان برمی‌آید، انجام بدیم. آن هم در زمان عید که همه باید شاد باشند.

 سوالی که پیش میاد این هست که با این حجم از شایعات و خبرهای نادرست چه کمکی و از چه طریقی باید انجام شود.

سیل، گلستان

 مسلما حضور ما و شما به صورت فیزیکی در آن مناطق به احتمال زیاد کمک خاصی به آسیب‌دیدگان نکند و حتی باعث کند شدن کار امدادرسان‌ها هم بشود. در حال حاضر می‌توانیم به روش‌های زیر به هموطنان‌مان در مناطق سیل زده کمک کنیم:

1.   کمک‌های نقدی از طریق سازمان هلال احمر ایران در اولویت هست، نسبت به کمک‌های غیر نقدی. چون سرعت انتقال این کمک‌ها بیشتر هست و موارد مورد نیاز از مناطق نزدیک‌تر تهیه می‌شوند و نیاز به زمان جهت ارسال این کمک‌ها به این مناطق نیست. می‌توانید در این صفحه از وب سایت هلال احمر، شماره حساب‌ها و روش‌های مختلف پرداخت رو بررسی کنید و پرداختتان را انجام بدهید.

2. اگر می‌خواهید کمک غیر نقدی انجام بدهید، باز هم این کمک‌ها رو از طریق پایگاه های ایجاد شده‌ی سازمان هلال احمر در مناطق و معابر عمومی شهرتان انجام بدهید. آدرس این پایگاه در تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، کوچه شهید مهدیزاده، جمعیت هلال احمر شهر تهران هست و شماره تلفن‌شان 66923040 است.

اقلام مورد نیاز

مواد خوراکی به ویژه کنسروجات
البسه گرم
پتو
آب آشامیدنی
ست بهداشتی بانوان
ست بهداشتی نوزاد
مواد شوینده
ظروف یکبار مصرف

 

3. طبق گفته رئیس هلال احمر آبگرفتگی در آق قلا کم شده است و به سمت شهرهای سیمین شهر و گمیشان در حال حرکت است. تنها کمبود لجستیکی فعلی، قایق است. کسانی که در حوالی شهرهای فوق قایق دارند، می‌توانند برای تخلیه احتمالی و فوری اهالی به کمک هلال احمر بروند و یا قایق را در اختیار نیروهای امدادی هلال احمر قرار دهند.

در ضمن یادمان باشد آن مردمی که زندگیشان را از دست دادند آبرومند هستند و برای حفظ کرامت انسانی، سازمان هلال احمر از دریافت موارد استفاده شده خودداری می‌کند. وسایل و لباس های نو و تمیز و آبرومند بفرستیم. گویی برای خانواده‌ی خودمان می‌خواهیم این کار را بکنیم.


اشتراک گذاری در :

بازار معاملاتی ارز های دیجیتال

بیت کوین چیست؟

بیت کویین چیست

بیت کویین

استخراج بیت کوین

خرید بیت کوین

بیت کوین

قیمت بیت کوین

فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین

نحوه خرید بیت کوین

نحوه خرید و فروش بیت کوین

آموزش خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش ارز دیجیتال

خرید ارز دیجیتال

چگونه بیت کوین بخرم؟

فروش بیت کوین

فروش بیت کوین در ایران

سایت خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش فوری بیت کوین

خرید و فروش بیت کویین

فروش بیتکوین

خرید بیتکوین

فروش بیت کوین به ریال

خرید بیت کوین به ریال

صرافی ارز دیجیتال