Create Spot Grid

بات اسپات‌ گرید (Spot Grid) چیست؟

استراتژی گرید نقطه‌ای با قراردادن سفارش‌هایی با گام‌هایی با فاصلهٔ یکسان به کاربر کمک می‌کند تا از نوسان‌هایی که در قیمت رخ می‌دهد، کسب سود کند. شیوهٔ عملکرد استراتژی گرید نقطه‌ای مبتنی بر خریدن در گام پایین و تلاش برای فروش آن در گام بالاتر است. سودی که کاربر کسب می‌کند، از اختلاف قیمتی‌ست که میان دو گام وجود دارد.

همچنین، استراتژی گرید نقطه‌ای برای کاهش ریسک، سرمایهٔ کاربر را میان گام‌های قیمتی سهم‌بندی می‌کند. بنابراین سود و زیانی که مورد انتظار کاربر است توسط گام‌هایی که توسط کاربر تعریف شده‌اند، محدود می‌شود. این کمک می‌کند تا استراتژی گرید نقطه‌ای روشی مطمئن برای استفادهٔ کسانی باشد که زمان کافی برای معاملات روزانه ندارند.

ساخت بات اسپات‌ گرید (Spot Grid)

قیمت فعلی

- تومان

پرسش‌های متداول

ربات اسپات گرید یک نوع استراتژی معاملاتی است که با قرار دادن سفارشات خرید و فروش به دنبال کسب سود از نوسانات بازار است. این سیستم معاملاتی هر زمان که قیمت کاهش میابد سفارش خرید و در زمان افزایش قیمت سفارشات فروش را در بازه های مشخص شده ثبت میکند تا بتواند از تغییر روند های بازار به کسب سود بپردازد.

شما باید در انتخاب استراتژی معاملاتی خود در استفاده از ربات های معاملاتی به شرایط بازار توجه کنید ربات اسپات گرید در شرایطی از بازار میتواند بهینه عمل کند که نوسانات در رنج های مشخصی از قیمت در حال بالا و پایین شدن است.

خیر - هیچ تضمینی در کسب سود توسط این بات وجود ندارد.

بله شما میتوایند با فعال کردن گزینه توقف در حد ضرر (Stop loss Price) و مشخص نمودن آن به بات این دستور را بدهید تا اگر ارزش ارز پایه از توقف در حد ضرر پایین تر رفت تمام ارز پایه را بفروشد.

بله شما میتوایند با فعال کردن گزینه توقف در حد سود (Take Profit Price) و مشخص نمودن آن حد سود آن را مشخص کنید

بله شما میتوانید با بررسی بات های برتر میزان سود های کسب شده را در انواع بات ها ببینید.

خیر- عملکرد بات طبق پارامترها و استراتژی های شما طراحی و در حال اجراست. در کل برای گرفتن نتیجه باید کمی صبور باشید این نوع از بات ها نیاز دارد تا با توجه به شرایط بازار در بازه های زمانی مختلف بررسی قرار بگیرند.

بله - شما به راحتی با انتخاب کپی و تایید آن میتوانید بات برتر را کپی کنید

خیر کپی کردن بات ها رایگان است.

خیر- تنها هزینه پرداخت شده توسط شما کارمزد معاملاتی است که پرداخت میکنید والکس بات از سود کسب شده منتفع نمیشود.

در بازار های بر پایه تومان تنها ۰.۱٪ و در بازارهای بر پایه تتر تنها ۰.۰۵٪ کارمزد از شما اخذ خواهد شد.


پرسودترین‌ها

به‌روزرسانی هر ۱ ساعت
رتبهبازارزمان اجراسودتعداد کپی
/
/
/
/
/