ماشین‌ حساب ارز‌ دیجیتال

Tether
Bitcoin

هر

1

بیت کوین

برابر با

66,222

تتر

هر

1

بیت کوین

برابر با

3,910,562,818

تومان

TetherتترUSDT

بازارهای معاملاتی مرتبط در والکس

Tether
Bitcoin
BTC/USDT
Toman
Bitcoin
BTC/TMN
Toman
Tether
USDT/TMN

ماشین حساب تبدل ارزهای دیجیتال

ماشین حساب ارز دیجیتال ابزاری برای تبدیل قیمت ارزهای دیجیتال به یکدیگر یا ارزهای فیات مانند تومان یا دلار است که می‌تواند به شما در خرید ارز دیجیتال کمک کند. ماشین حساب ارز دیجیتال به شما امکان تخمین قیمت رمز ارز مورد نظر را بر پایه ارز فیات دلخواه شما می‌دهد. علاوه بر تبدیل و تخمین قیمت، می‌توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال برای مقایسه قیمت دو ارز مختلف نیز استفاده کنید. به‌عنوان مثال شما می‌توانید دارایی بیت کوین خود را با اتریوم در بازار مقایسه کرده و میزان سرمایه خود را بر اساس این دو ارز بسنجید.

کاربردهای ماشین حساب ارز دیجیتال

از مهم‌ترین کاربردهای این مبدل در دنیای کریپتوکارنسی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تبدیل ارزهای مختلف: اصلی‌ترین کاربرد یک ماشین حساب ارز دیجیتال، تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگراست. شما در ماشین حساب ارز دیجیتال به راحتی می‌توانید بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین‌ها را به تومان یا دلار تبدیل کنید یا حتی از آن برای تبدیل رمز ارزها به یکدیگر بهره ببرید.

ارزش سنجی دارای دیجیتال: کاربرد دیگر مبدل ارز دیجیتال، ارزش سنجی دارایی شما است. به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید با انتخاب یک رمزارز و تبدیل آن به تومان یا دلار، ارزش دارایی خود را با قیمت آن ارز به صورت لحظه ای تخمین بزنید.

ویژگی های مبدل ارزهای دیجیتال والکس

صرافی والکس با ارائه یک ماشین حساب ارز دیجیتال، امکان محاسبه سود، تخمین ارزش دارایی و تبدیل ارزها به یکدیگر را برای کاربرانش فراهم کرده است. برای استفاده از ماشین حساب والکس کافی است مقدار دارای خود را در همین صفحه وارد کنید و ارزش دارای خود را نسبت به پول فیات (تومان، دلار) انتخابی یا سایر ارزهای دیجیتال دیگر (بیت کوین، اتریوم و...) مشاهده نمایید.

قابلیت‌های ماشین حساب والکس:

  • تبدیل دارای ریالی به ارزهای دیجیتال
  • تبدیل دارای دلاری به ارزهای دیجیتال
  • تبدیل ارزهای دیجیتال به تومان (دارایی ریالی)
  • تبدیل ارزهای دیجیتال به دلار
  • تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر

مبنای قیمتی ماشین حساب والکس چیست؟

واحدهای قیمتی ارائه شده در ماشین حساب والکس به صورت قیمت لحظه‌ای معامله شده رمز ارزها در صرافی والکس است. به عنوان مثال برای تبدیل تتر به تومان در ماشین حساب، این ابزار به صورت خودکار آخرین قیمت معاملاتی تتر در بازار والکس را پیدا کرده و بر اساس آن ارزش تتر شما را به تومان نمایش می‌دهد. همچنین برای تبدیل دارایی ریالی خود به ارزهای دیجیتال دیگر همچون بیت کوین، قیمت کنونی توکن انتخاب شده برای محاسبه در این ابزار استفاده می‌شود.

پرسش‌های متداول

ماشین حساب ارز دیجیتال یک ابزار برای تخمین ارزش دارایی شما و یا تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر است.
شما می‌توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال برای تبدیل تمامی رمز ارزهای پشتیبانی شده در صرافی والکس استفاده کنید.
قیمت تتر در ماشین حساب ارز دیجیتال والکس بر اساس آخرین نرخ معامله شده در صرافی محاسبه می‌شود و با دلار که در بازار آزاد معامله می‌شود، متفاوت است. معمولا قیمت تتر حدود هزار تومان بیشتر از دلار معامله می‌شود.
خیر. قیمت محاسبه ارزها بر اساس آخرین نرخ معامله صورت گرفته آن ارز در صرافی والکس محاسبه می‌شود. قیمت ارزها به دلیل میزان عرضه و تقاضا در والکس متغیر و همسان با قیمت جهانی است.