دوستانت رو دعوت کن؛ باهم پاداش بگیرید!

با دعوت از دوستان خود، آن‌ها را در پاداش معامله‌هایشان شریک کنید.

دعوت از دوستان

چگونه پاداش بگیریم؟

۱- تعیین ضریب توزیع سهم

مشخص کنید چه درصدی از پاداش معامله را می‌خواهید با دوستان خود شریک شوید.

۲- اشتراک‌گذاری لینک دعوت

لینک دعوت اختصاصی خود را با دوستان و یا در شبکه‌های اجتماعی، به اشتراک بگذارید.

۳- ثبت‌نام در والکس

دوستان با کد دعوت اختصاصی شما ثبت‌نام، احراز هویت خود را تکمیل و شروع به معامله می‌کنند.

۴- دریافت پاداش!

به ازای هر معامله، تا ۴۵٪ از کارمزد تراکنش دوستان خود را پاداش دریافت می‌کنید.

چرا پاداش دریافتی را با دوستان خود شریک شویم؟

برای مشارکت و جذب بیشتر افراد در استفاده از کد دعوتی شما، لازم است که پاداش بیشتری دریافت کنید تا آن‌ها نیز به اندازه سهمی که شما مقدر کرده‌اید، از معامله‌هایشان پاداش بگیرند. لازمه این کار، دعوت تعداد نفرات بیشتر و افزایش سطح پاداش خود می‌باشد.

معرفی دوستان

درآمد بیشتر، با دوستان بیشتر!

با اشتراک گذاری لینک دعوت خود در شبکه‌های اجتماعی، سفیر والکس باشید؛ دوستان بیشتری داشته باشید و پاداش دریافتی خود را افزایش دهید.

پردرآمدترین سفیران والکس
رتبهحساب کاربریمجموع پاداش‌هاتعداد دوستان

جای شما اینجا خالیست!

سوالات متداول

ریفرال یا توصیه شخصی به معنای ارجاع دادن یک فرد به سازمان، شرکت یا سرویس‌های خدماتی است. این روش دو فایده برای شرکت مقصد و شخص توصیه کننده دارد:

۱- شرکت برای بازاریابی و شناخته شدن هزینه‌های کمتری پرداخت می‌کند.

۲- در مقابل شرکت بخشی از درآمد خود از فرد تازه عضو شده را با شخص توصیه کننده به اشتراک خواهد گذاشت.

بله! ریفرال مارکتینگ یا بازاریابی ارجاعی یک روش شناخته شده در ایران و جهان برای گسترش بازار و افزایش تعداد مشتریان است. این روش با بازاریابی‌های غیرقانونی هرمی تفاوت عمده‌ای دارد: در ریفرال مارکتینگ بر خلاف بازاریابی هرمی، هیچ کدام از افراد (چه توصیه کننده و چه توصیه شونده) مجبور به پرداخت پول نیستند بنابراین منع قانونی نیز ندارد.

با دعوت دوستان خود درصدی از کارمزد معاملات آن‌ها در والکس مستقیم به حساب شما واریز خواهد شد؛ بنابراین هرچه تعداد دوستانتان بیشتر باشد، این درصد کارمزد هم به صورت پلکانی افزایش خواهد یافت. به طور مثال برای افزایش درآمد، می‌توانید لینک دعوت اختصاصی را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

خیر! کارمزدی که شما از والکس به خاطر دعوت از دوستان دریافت می‌کنید مادام‌العمر خواهد بود و همانطور که قبلاً هم گفته شد با افزایش تعداد دوستانتان در والکس، کارمزد هدیه‌ی بیشتری دریافت خواهید کرد.

بعد از هر معامله توسط دوستانتان، کارمزد معامله آن‌ها به عنوان هدیه به حساب والکس شما واریز خواهد شد. اگر معاملات آن‌ها تتری باشد، کارمزد را نیز با تتر و اگر در بازار ریالی معامله کرده‌ باشند، شما نیز کارمزد ریالی دریافت خواهید کرد.