سرمایه گذاریمقالات ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت و آینده انجین کوین از گذشته تا ۲۰۳۰

چقدر انجین کوین را می‌شناسید؟ آینده انجین کوین چگونه پیش‌بینی می‌شود ماکسیم بلاگوف (Maxim Blagov)، یکی از بنیانگذاران Enjin) ENJ) گفته است که این شرکت بر روی پذیرش متمرکز است. او آینده‌ای را تصور می‌کند که در آن میلیون‌ها گیمر از آیتم‌های دیجیتالی استفاده می‌کنند که توسط Enjin Coin پشتیبانی می‌شوند، بدون اینکه حتی از وجود آن اطلاعی داشته باشند. این یک استراتژی عالی است؛ چرا که گیمرها دوست دارند بازی کنند و کمتر نگران مسائل فنی مانند نوسانات کوین‌های استفاده شده باشند. 

از سوی دیگر، انجین به شدت در صنعت بازی مشارکت داشته و قصد دارد درآمد از طریق بازی را افزایش دهد و به آنها مزیت رقابتی بدهد. با این حال، سرمایه گذاران به شدت به نکات فنی در مورد کوین علاقه مند هستند، زیرا جلوتر از همه گام برمی دارد. ما در این مقاله همراه باشید تا بدانید انجین کوین چیست؟ و چه آینده‌ای برای این پروژه پیش‌بینی می‌شود؟

در ژوئن ۲۰۲۲ قیمت انجین کوین ۰.۴۳۶۱۸۳ دلار با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۹۳,۱۷۲,۰۶۰ دلار است. انجین کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۸.۰۳ درصد کاهش یافته است. رتبه فعلی CoinMarketCap  آن ۸۰ است و ارزش بازار واقعی آن ۳۸۹,۷۲۵,۳۷۷ دلار است. این کوین میزان ۸۹۳,۴۸۹,۹۵۶ کوین در گردش دارد که حداکثر عرضه آن ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ کوین بوده است. 

متخصصان سازنده بازی اعتقاد دارند که زمانی که می‌خواهید یک اقتصاد حول محور بازی راه‌اندازی شود باید از هیچ ارزش بوجود باید ایجاد کنید. حتما می‌پرسید چطور؟ اجازه دهید قبل از پیش‌بینی قیمت کوین انجین، در مورد آن بیشتر بدانیم.

کوین انجین چیست؟

کوین انجین یک توکن ERC-155 و یک توکن ERC 20 است که برای پشتیبانی از قراردادها و پرداخت‌های هوشمند به شبکه اتریوم متکی است. عرضه آن محدود است و ارزش بازار آن ۱ میلیارد واحد است. اولین بار در جولای ۲۰۱۷ عرضه شد و در ژوئن ۲۰۱۸ در شبکه اتریوم راه‌اندازی شد.

کوین Enjin از ایجاد و استفاده از کالاهای مجازی پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید ارزهای دیجیتالی ایجاد کنید که توسط کوین Enjin پشتیبانی می‌شوند.

هر فردی که در اکوسیستم انجین کار استخراج را انجام دهد باید از کوین‌های انجین استفاده کند. ماینرها مقدار صحیح توکن‌های ENJ را از کیف پول خود خارج می‌کنند و آنها را در دارایی هایی که ایجاد می‌کنند قفل می‌کنند. به این ترتیب، توکن‌ها از بازار حذف می‌شوند.

همچنین این اولین رمزارزی است که در صنعت بازی استفاده می‌شود. کوین انجین یک رمزارز نوآورانه است و انتظار می‌رود صنعت بازی‌های ویدیویی را متحول کند. جامعه بازی‌های بلاک چین شبکه Enjin بیش از ۲۰ میلیون کاربر دارد.

گیمرها می‌توانند از شبکه انجین برای ایجاد گروه و مهمانی و بازی با دوستان خود به صورت آنلاین استفاده کنند. بازی‌های مبتنی بر بلاک چین در حال جمع آوری طرفدار در جامعه گیمرها هستند. گیمرها می‌توانند در حین انجام بازی‌های مبتنی بر بلاک چین از ویژگی هایی مانند چت استفاده کنند. همچنین، با استفاده از شبکه Enjin، هر بازیکنی با استفاده از شبکه اتریوم، آیتم‌های بازی را توکن می‌کند.

انجین کوین در مقابل NFT

گیمرها از توکن ERC-20 در اتریوم و شبکه Enjin برای توسعه NFTهایی مانند شمشیرهای دیجیتال استفاده می‌کنند. NFT‌ها با ورود هنرمندان زیادی به جامعه محبوب می‌شوند. حتی مجله تایم هم NFT‌های خودش را منتشر کرد.

این امر پیش‌بینی قیمت و آینده انجین کوین را بسیار مهم می‌کند؛ زیرا بسیاری از سرمایه‌گذاران می‌خواهند ارز دیجیتال کوین Enjin را خریداری کنند. شما می‌توانید با کیف پول‌ ENG آن را ذخیره کنید. 

رقبای انجین کوین 

انجین رقبای بسیار کمی دارد و همین در آینده انجین کوین اثرگذار است. برخی از پلتفرم‌های بازی NFT به جای رقابت با Enjin می‌توانند با Enjin هم افزایی کنند. حوزه ارزهای دیجیتال می‌تواند چندین پروژه NFT را پشتیبانی کند، بنابراین حتی اگر Enjin به رتبه اول نرسد، همچنان می‌تواند موفق باشد.

انجین نسبت به بسیاری از رقبای خود بیشتر با بازی‌های بلاک چین همزیستی می‌کند زیرا از هر بازی ساخته شده در شبکه خود سود می‌برد. اگر توسعه دهندگان تصمیم بگیرند که ارزش ساختن یک اقتصاد مجازی منحصر به فرد را ندارد، Enjin ممکن است بهترین گزینه آنها باشد. تا اینجا به نظر می‌رسد که این پروژه برترین پروژه‌ای است که این بازی‌ها را تسهیل می‌کند، و اگر راه‌حل بهتری به زودی ارائه نشود، Enjin ممکن است به راحتی تبدیل به شبکه‌ شود.

دو بازی بزرگ NFT Axie Infinity و Decentraland بر بستر اتریوم با توکن‌های کاربردی خاص خود ساخته شده‌اند. برخلاف Enjin، آن‌ها قصد ندارند توکن‌های خود را در بازی‌های دیگر ادغام کنند، بنابراین بازی‌ها و اکوسیستم‌هایی که ساخته‌اند باید بدون هیچ کمکی از پروژه‌های جدید، زنده بمانند و موفق شوند. Enjin فقط از بازی در شبکه خود بهره نمی برد، بلکه از تک تک آیتم‌های در بازی‌ها نیز سود می‌برد. در حال حاضر بیش از ۴۰ پلتفرم و آیتم‌های زیادی در شبکه دارد، اما تاکنون هیچ کدام خیلی محبوب نشده‌اند. اگر یک یا چند پروژه در Enjin مورد اقبال گسترده قرار گیرد، انتظار داشته باشید که توکن عملکرد خوبی داشته باشد.

تاریخچه قیمت کوین انجین

این بخش یک تحلیل تاریخچه قیمت ENJ قبل از آنکه بخواهیم به بحث پیش بینی قیمت و آینده کوین انجین وارد شویم. در واقع، بحث بر اساس داده‌های تاریخی در مورد کوین دیجیتال ENJ است. علاوه بر مواردی که ذکر می‌شود تحلیل تکنیکال این ارز هم مسیر آینده را به شما نشان می‌دهد.

کوین ENJ در ۱ نوامبر ۲۰۱۷ با قیمت ۰.۰۲۴۳۱ دلار وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. سرمایه گذاران توجه زیادی به آن نکردند، زیرا در بازار جدید بود. قیمت کوین مدت کمی بعد از شروع، پیشرفت چشمگیری کرد. در پایان سال ۲۰۱۷، ارزش ENJ بیش از ۶۰۰ درصد افزایش یافت و به قیمت پایانی ۰.۱۷۲۷ دلار رسید و سرمایه‌گذاران اولیه سودهای عظیمی پاداش گرفتند.

تاریخچه  ارزشی انجین کوین

در ۷ ژانویه ۲۰۱۸، قیمت انجین به حداکثر ۰.۴۹۳۴ دلار افزایش یافت که بیش از ۱۸۰٪ از بالاترین قیمت قبلی خود افزایش داشت. این تغییرات قیمت باعث شد که توجه بسیاری را به خود جلب کند و منجر به لیست شدن آن در بازارهای مهم ارزهای دیجیتال شد.

در اوایل فوریه ۲۰۱۸، قیمت معاملاتی انجین به ۰.۰۹۱۳۴ دلار کاهش یافت، اما به زودی و در آینده انجین کوین شتابی کاهشی به خود گرفت و تا پایان ماه به ۰.۱۹۳۱ دلار رسید. در پایان ماه ژوئن، ENJ نزولی شده بود و ارزش آن پس از تجربه فشار فروش بسیار زیاد، دوباره به ۰.۰۵۱۴۳ دلار رسید. انجین سال ۲۰۱۸ را با حداقل قیمت ۰.۰۳۷۱۴ دلار به پایان رساند.

سال ۲۰۱۹ برای ENJ متفاوت شروع نشد، زیرا ارزش بازار کوین در ۶ فوریه ۲۰۱۹ به ۰.۰۲۵۱۶ دلار کاهش یافت.‌ اندکی پس از سقوط، Enjin Coin با حمایت سرمایه گذاران مجدد شتاب گرفت. طی ماه‌های بعد، کوین در محدوده ۰.۱۱۱۶ تا ۰.۲۲۲۵ دلار معامله شد. در ابتدای سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹، قیمت Enjin روند نزولی خود را آغاز کرد و تا اکتبر، این ارز دیجیتال کاهش قابل توجهی در ارزش بازار به ۰.۰۵۴۹۳ دلار ثبت کرد. در اواخر سال ۲۰۱۹، روند ENJ معکوس شد و دوباره به ۰.۱ دلار رسید. این کریپتو سال ۲۰۱۹ با ۰.۰۸۰۲۵ دلار به پایان رساند.

قیمت انجین کوین از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱

کوین انجین با ۰.۰۸۰۲۵ دلار وارد سال ۲۰۲۰ شد و تا اواسط فوریه به ۰.۱۶۴۸ دلار رسید. در اواسط ماه مارس، این کوین کاهش قیمت قابل توجهی را ثبت کرد و به ارزش ۰.۰۳۶۲۷ دلار رسید. قیمت انجین در ماه‌های آینده روند صعودی داشت و در ماه آگوست به ۰.۲۵۷۶ دلار رسید که سود کلانی برای سرمایه‌گذاران به همراه داشت. تا پایان سال ۲۰۲۰، کوین انجین در محدوده ۰.۱۳۸ تا ۰.۱۶۶۶ دلار معامله شد که نشان دهنده این است که کوین انجین نوسان متوسطی دارد.

سال ۲۰۲۱ سال کریپتو بود، با ارزهای رایج و آلت‌ها که بر موج صعودی حرکت می‌کردند. ENJ در سال ۲۰۲۱ سودهای عظیمی را ثبت کرد و در طول رونق کریپتو در نوامبر ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود در ۴.۸۵ دلار رسید.

قیمت انجین کوین از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲

انجین در سال ۲۰۲۲ معاملات خود را با ۲.۵۸ دلار آغاز کرد و تا پایان فوریه، بیش از ۶۵ درصد از ارزش خود را از ATH خود از دست داد. کاهش قیمت ناشی از عدم اطمینان گسترده در فضای کریپتو از ابتدای فوریه است که منجر به فروش گسترده دارایی‌ها شده است.

تجزیه و تحلیل فنی انجین کوین 

تجزیه و تحلیل قیمت انجین کوین

تحلیل قیمت امروز Enjin و بررسی آینده انجین کوین یک حرکت نزولی را در بازار نشان می‌دهد و بازار به سمت یک جهت منفی حرکت می‌کند و قیمت ENJ را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. اما پس از آن، هزینه ENJ سقوط کرد و از ۰.۵۳۵ دلار به ۰.۴۱۳ دلار کاهش یافت. در ۱۳ ژوئن ۲۰۲۲، شتاب زیادی در کاهش قیمت گرفت و و روز بعد به یک حرکت کاهشی عظیم کرد.

در ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲، قیمت یک روند نزولی جزئی را تجربه کرد و باعث شد که قیمت انجین کمتر از ۰.۴۸ دلار شود.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Enjin نشان دهنده نزولی بودن آن است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد نوسانات بازار روند افزایشی را دنبال می‌کند و قیمت Enjin را در برابر نوسانات آسیب‌پذیرتر می‌کند. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر در ۰.۷۲ دلار است که به عنوان قوی‌ترین مقاومت برای ENJ عمل می‌کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر در ۰.۴۷۲۴ دلار است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای ENJ عمل می‌کند.

به نظر می‌رسد قیمت ENJ/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می‌کند، که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد بازار کاهشی دارد. در نهایت قیمت پشتوانه را شکسته است که باعث جهش در بازار شده است. با شروع افزایش نوسانات، پویایی بازار معکوس شده است که نشان می‌دهد قیمت ارز دیجیتال در حال تغییر جهت است.

تجزیه و تحلیل قیمت انجین نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز ۳۰ است که به معنای کاهش ارزش قابل توجهی ارز دیجیتال است. علاوه بر این، RSI زیر آستانه کم ارزش قرار می‌گیرد که ممکن است باعث برگشت شود. بنابراین، پیروی از یک رویکرد‌ اندکی رو به بالا سیگنال‌های افزایش ویژگی‌ها را نشان می‌دهد و فعالیت خرید غالب را به نمایش می‌گذارد و باعث افزایش امتیاز RSI می‌شود.

پیش بینی قیمت و آینده انجین کوین توسط سایت‌های معتبر

پیش بینی قیمت انجین کوین

آینده ارز انجین کوین از نگاه Wallet Investor

به گفته WalletInvestor، انتظار می‌رود ارزش این ارز در یک سال ۲.۲۹ دلار و در پنج سال آینده ۷.۰۴ دلار باشد. بر اساس پیش‌بینی کوین انجین برای سال ۲۰۲۲، ENJ ممکن است در نوامبر از سد ۱.۵۰ دلار عبور کند، در حالی که بلندمدت‌ترین پیش‌بینی قیمت، ۶ دلار برای سال ۲۰۲۷ است.

آینده انجین کوین از نگاه Digital Coin Price

در سال ۲۰۲۵، DigitalCoinPrice میانگین قیمت ۲.۰۴ دلار را پیش بینی می‌کند که در سال ۲۰۲۶ به ۱.۸۵ دلار کاهش می‌یابد. بر اساس این گزارش، پیش بینی قیمت ENJ در سال ۲۰۲۷ به طور متوسط ​​۲.۵۸ دلار و در سال ۲۰۳۰ به ۴.۸۰ دلار افزایش می‌یابد.

آینده انجین کوین از نگاه Price Prediction.net

با توجه به PricePrediction.net، ENJ در سال ۲۰۲۵ به طور متوسط ​​۵.۶۲ دلار خواهد بود. با این حال، پیش بینی قیمت کوین انجین برای سال ۲۰۳۰ میانگین قیمت ۳۶.۷۳ دلار را پیش بینی می‌کند و این توکن به ۵۴.۴۲ دلار در سال ۲۰۳۱ صعود می‌کند.

آینده انجین کوین از نگاه Cryptopolitan

پیش بینی آینده انجین کوین توسط Cryptopolitan
جدول پیش بینی آینده انجین کوین توسط Cryptopolitan

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۲۲

برای آینده انجین کوین پیش‌بینی می‌شود که قیمت آن در سال ۲۰۲۲ از سطح متوسط ​​قیمت پیش‌بینی‌شده ۰.۷۶ دلار عبور کند، با حداقل ارزش قیمت ۰.۷۳ دلار سال جاری را به اتمام برساند. علاوه بر این، انجین، پتانسیل دستیابی به حداکثر قیمت ۰.۸۵ دلار را دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال ۲۰۲۳

در سال ۲۰۲۳، انتظار می‌رود قیمت Enjin Coin به حداقل ۱.۰۵ دلار کاهش یابد. در طول سال ۲۰۲۳، قیمت کوین انجین می‌تواند حداکثر به ۱.۲۷ دلار و با میانگین قیمت ۱.۰۹ دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۲۴

پیش‌بینی می‌شود که قیمت انجین در سال ۲۰۲۴ از سطح متوسط ​​قیمت ۱.۵۵ دلار عبور کند و حداقل ارزش قیمت برای خرید تا پایان سال جاری ۱.۵۰ دلار باشد. علاوه بر این، ENJ پتانسیل دستیابی به حداکثر قیمت ۱.۸۱ دلار را دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۲۵

در سال ۲۰۲۵، پیش بینی می‌شود که قیمت یک انجین به حداقل ۲.۱۹ دلار کاهش یابد. در طول سال ۲۰۲۵، قیمت ENJ ممکن است به بالاترین حد ۲.۵۹ دلار و متوسط ​​قیمت ۲.۲۷ دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۲۶

پیش‌بینی می‌شود قیمت ENJ در سال ۲۰۲۶ از سطح متوسط ​​قیمت ۳.۱۷ دلار عبور کند و حداقل قیمت آن تا پایان سال جاری ۳.۰۶ دلار باشد. علاوه بر این، انجین پتانسیل دستیابی به حداکثر قیمت ۳.۷۸۳ دلار را دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۲۷

انتظار می‌رود که قیمت آینده انجین کوین در سال ۲۰۲۷ به حدود ۴.۵۳ دلار برسد. با میانگین ارزش بازار ۴.۶۶ دلار، قیمت کوین انجین ممکن است حداکثر به ۵.۳۵ دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۲۸

پیش‌بینی می‌شود قیمت ENJ در سال ۲۰۲۸ از سطح متوسط ​​قیمت معاملاتی ۶.۹۰ دلار عبور کند و حداقل ارزش قیمت آن تا پایان سال جاری ۶.۷۱ دلار باشد. علاوه بر این، ENJ دارای حداکثر قیمت ۷.۹۱ دلار است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۲۹

پیش‌بینی می‌شود که Enjin Coin در سال ۲۰۲۹ به حداقل ارزش بازار ۹.۳۶ دلار برسد. قیمت ENJ ممکن است در بالاترین نقطه خود تا ۱۱.۵۶ دلار با میانگین قیمت ۹.۶۴ دلار افزایش یابد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۳۰

پیش بینی می‌شود قیمت ENJ در سال ۲۰۳۰ از سطح متوسط ​​قیمت ۱۳.۷۳ دلار عبور کند و حداقل قیمت آن تا پایان سال جاری ۱۳.۳۵ دلار باشد. علاوه بر این، ENJ پتانسیل دستیابی به حداکثر قیمت ۱۵.۹۰ دلار را دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال انجین ۲۰۳۱

در سال ۲۰۳۱، انتظار می‌رود قیمت Enjin Coin به ۲۰.۴۶ دلار برسد. با توجه به بررسی‌ها، قیمت ENJ ممکن است به بالاترین سطح ۲۳.۷۳ دلار با میانگین قیمت پیش‌بینی ۲۱.۱۵ دلار برسد.

آیا انجین بازار خوبی برای سرمایه گذاری است؟‌

با بررسی آینده انجین کوین به این نتیجه می‌رسیم که مانند همه آلت کوین‌های فرار، یک سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز است که می‌تواند بازده خیره‌کننده‌ای را برای شما به ارمغان بیاورد یا متحمل ضررهای ویرانگر شود. اگر Enjin را قبل از آغاز سال ۲۰۲۱ خریداری کرده بودید، سرمایه خود را بیش از ۱۰ برابر افزایش می‌دادید. با این حال، اگر آن را نزدیک به اوج قیمت خود خریداری کنید، بیش از ۵۰ درصد کاهش خواهید داشت. به طور کلی هوشمندانه است که فقط سرمایه‌ای که می‌توانید از دست بدهید در ارزهای دیجیتال فرار مانند Enjin سرمایه گذاری کنید.

پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت برای Enjin حاکی از افزایش قیمت است، اگرچه میزان این روند ناشناخته است. همیشه به خاطر داشته باشید که بازار سرمایه گذاری رمزارزها بسیار پرنوسان هستند.

همیشه قبل از سرمایه گذاری در هر دارایی، تحقیقات خود را انجام دهید. انتخاب شما باید بر اساس نگرش شما نسبت به ریسک، دانش بازار، گسترش سبد سهام و سطح راحتی شما با از دست دادن پول باشد. هرگز بیش از آن چیزی که توانایی از دست دادن آن را دارید، پول نگذارید، و به یاد داشته باشید که موفقیت قبلی تضمینی برای نتایج آینده نیست.

سوالات متداول

آیا امکان استخراج انجین کوین هست؟ 

بله، شما می‌توانید کوین Enjin را با استفاده از تنظیمات استخراج مناسب، استخراج کنید.

آیا انجین کوین گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

انجین کوین یک شبکه بلاک چین پایدار و یک تیم موسس عالی دارد. این عوامل، وقتی کنار هم قرار گیرند، نشان می‌دهند که کوین Enjin رمزارزی است که باید در لیست شما وجود داشته باشد.

از کجا ارز دیجیتال ENJ بخریم؟

ارز دیجیتال Enjin Coin در بازارهای رمزنگاری مختلف از جمله Binance ،Coinbase KuCoin ،Huobi Global و والکس موجود است.

آیا انجین می‌تواند به قیمت ۱۰ دلار برسد؟

با پیش بینی قیمت ENJ فوق، این احتمال وجود دارد که این کوین در چند سال آینده به حداکثر قیمت مورد انتظار یعنی ۱۰ دلار برسد. انتظار می‌رود در سال ۲۰۳۱، قیمت انجین کوین به پایین ترین سطح ۲۰.۴۶ دلار، بالاترین قیمت ۲۳.۷۳ دلار و متوسط ​​قیمت ۲۱.۱۵ دلار برسد.

منبع
cryptopolitanbenzinga
سال ۱۳۹۸ تولید محتوا را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تکنولوژی کردم و در حال حاضر تجربه چندین سال در زمینه ریسرچ کلمه کلیدی، تعیین ساختار محتوا و نویسندگی محتوای یکتا مطابق با اهداف و مخاطب سایت دارم.
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
میانالی
میانالی
10 روز قبل

خیلی خیلی عالی
یک مطالب جامع از ارز دیجیتال اینجنکوین
👌👌👌

ر رواقی
ر رواقی
10 روز قبل
پاسخ به  میانالی

سلام
ممنون بابت وقتی که گذاشتید و مقاله پیش بینی قیمت انجین کوین را مطالعه کردید. بی صبرانه منتظر نظرات شما در خصوص سایر مقالات بلاگ هستیم.

سپاس از همراهی شما

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس