خرید ایاس

ایاس (EOS)

قیمت تقریبی یک EOS

31,310 TMN


شروع معامله
نام کوینآخرین قیمتتغییرات(۲۴h)حجم معاملات(۲۴h)تغییرات هفتگی
قیمت ایاس - تومان

TMN / EOS

31,310 تومان

-4.39٪

99,541,722 تومان

+1.72٪
قیمت ایاس - تتر

USDT / EOS

1.0150 تتر

1.5٪

200.9115 تتر

+6.17٪
قیمت ایاس - بیت کوین

BTC / EOS

0.0000599 بیت کوین

-

0٪

نگاه کلی بازار

نمایش همه

خرید و فروش ایاس (EOS) و مشاهده قیمت

ایاس چیست؟

ایاس یک ارز رمزنگاری شده و یک پلتفرم برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز است. این پلتفرم امکان طراحی پروژه‌های DApps و استفاده از قرارداد هوشمند را فراهم می‌کند. ایاس رسماً از سال 2018 شروع به کار کرده و تا امروز در لیست 30 ارز برتر دنیا قرار گرفته است.

EOS توکن بومی بلاکچین ایاس است. هزینه‌ی تراکنش در شبکه‌ی ایاس تقریباً صفر است. این بلاکچین از الگوریتم اثبات سهام برای فعالیت خود استفاده می‌کند. در این شبکه با بالارفتن تعداد کاربران شبکه سرعت انجام تراکنش‌ها کمتر خواهد شد. زمان لازم برای انجام هر تراکنش ایاس در حال حاضر کمتر از 3 ثانیه است.

ایاس چطور به وجود آمد؟

ایاس با هدف ساخت شبکه‌‌ای با امکان پردازش چند میلیون تراکنش بر ثانیه به وجود آمد. پروژه‌ای که می‌تواند در برابر رمزارزهای فعال شبکه خودنمایی کرده و نقاط ضعف آن‌ها را پررنگ کند. برای مثال، اتریوم 15 تراکنش برثانیه و بیت کوین 6 تراکنش برثانیه را پردازش می‌کنند؛ اما ایاس در حال حاضر می‌تواند بیش از 300 هزار تراکنش را پردازش کند.

دنیل لارمیر و کمپانی بلاک بنیان‌گذاران اولیه ایاس هستند. لارمیر به همراه این کمپانی قبلا پروژ‌های بزرگی مانند بیت شیرز و استیم را راه اندازی کرده‌اند.

مزایای ایاس در مقابل بیت کوین چیست؟

  1. سرعت انجام تراکنش بالاتر
  2. کارمزد نزدیک به صفر
  3. مناسب برای تراکنش‌های روزانه

چطور در والکس ایاس بخریم؟

خرید ایاس روش‌های متنوعی دارد؛ از معامله‌ها مستقیم گرفته تا خرید از صرافی‌های ارز دیجیتال. با عضویت در بازار ارز دیجیتال والکس می‌توانید به راحتی و با پرداخت حداقل کارمزد ایاس بخرید. کافی است در والکس ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت، وارد بازار خرید ایاس شوید.

بعد از احراز هویت، باید حساب ریالی خود را شارژ کنید. سپس می‌توانید با ثبت درخواست خرید در صفحه ایاس، به میزان مدنظر خود، این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

مراحل ساخت حساب کاربری در والکس:

  1. در والکس یک حساب کاربری بسازید(ثبت نام در والکس).
  2. اطلاعات کاربری خود را وارد کنید.
  3. مدارک خود را آپلود کنید
  4. منتظر مراحل احراز هویت بمانید.
  5. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
  6. به صفحه معامله‌ها بروید و سفارش خرید را ثبت کنید.

چطور در والکس ایاس بفروشیم؟

شما با واریز ایاس خود به کیف پول والکس و سپس رفتن به صفحه‌ی معامله‌ها ایاس می‌توانید دارایی خود را نقد کنید. کافی است میزان ارزی که قصد دارید بفروشید و قیمت مدنظر خود را وارد کرده و سفارش خود را ثبت کنید. به محض این که یک خریدار با قیمت مدنظر شما موافقت کرد، معامله‌ی شما انجام خواهد شد.

معامله ایاس با سایر رمزارزها (معامله جفت ارز)

در پلتفرم والکس امکان معامله‌ی جفت ارز ایاس و تتر و معامله جفت ارز بیت کوین و ایاس فراهم است. شما با انتخاب بازار USDT می‌توانید مانند یک حرفه‌ای معامله‌ها خود را به قیمت روز و دلاری ایاس در لحظه انجام دهید یا با انتخاب پایه بازار BTC، یک معامله بیت کوین-ایاس انجام دهید.

پرسش‌های متداول

خرید و فروش رمزارزها در ایران، از جمله ایاس، در صرافی‌های ارز دیجیتال قانون گذاری نشده است. طبق ماده ۲ قانون مجازات عمومی، تا زمانی که برای انجام یک کار قانون‌گذاری نشده باشد، انجام کار جرم نخواهد بود. در حال حاضر صرافی والکس به همراه دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال در حال تلاش برای مشارکت در قانون‌گذاری در این حوزه هستند.

احراز هویت به سازمان‌های مالی از جمله والکس کمک می‌کند که با شناختن کاربران خود، مانع انجام فعالیت‌های پولشویی و غیرقانونی در این پلتفرم شود. این کار به حفظ امنیت پلتفرم و کاربران آن کمک شایانی خواهد کرد.

شما می‌توانید در صفحه‌ی کارمزد در سایت والکس میزان کارمزد خرید و فروش رمزارزها را ببینید. این کارمزد به صورت پلکانی از 0.4% آغاز شده و با بالا رفتن حجم معامله‌ها در طول سه ماه کاهش می‌یابد. کمترین کارمزد 0.2% است که با بیشتر از 200 میلیون تومان معامله در والکس فعال خواهد شد.

همچنین با معامله در پایه بازار تتر یا بیت کوین با پرداخت کارمزد 0.2 درصدی، می‌توانید از مزیت حداقل کارمزد در معامله‌ی حرفه‌ای استفاده کنید.

با توجه به این که ایاس بلاکچین اختصاصی و رابط کاربری منحصر به فرد دارد، بهتر است از کیف پول‌های مناسب‌سازی شده برای نگهداری این ارز دیجیتال استفاده کنید. کیف پول لجر نانو اس، اتمیک و اکسودوس از جمله کیف‌های معتبر برای رمزارز ایاس هستند.