فلوکی
تحلیل فلوکی
(FLOKI)Floki
قیمت فلوکی (FLOKI)
13تومان
+7.26%
0.00023$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

12تومان

0.00021$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

14تومان

0.00024$

 تحلیل روزانه و لحظه ای فلوکی

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال فلوکی در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال فلوکی همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط فلوکی برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

فلوکی (FLOKI)، ارز دیجیتالی است که به‌دلیل پشتیبانی بی‌نظیر معامله‌گران با عنوان رمز ارز مردمی (People’s Cryptocurrency) شناخته می‌شود. استقبال فوق‌العاده کاربران از این ارز دیجیتال باعث شده تا این رمز ارز هم‌اکنون در جایگاه پس از شیبا اینو (SHIB) قرار بگیرد و سرمایه‌گذاران بسیاری روی پروژه‌های سودآور آن سرمایه‌گذاری کنند. فلوکی توسط طرفداران و اعضای انجمن شیبا اینو ایجاد شده و توکن کاربردی (Utility token) اکوسیستم Floki محسوب می‌شود. روش‌های تحلیل فلوکی، به سرمایه‌گذاران کمک می‌کنند تا سودآوری دقیق و بهتری داشته باشند. در ادامه با انواع روش‌های تحلیل ارز دیجیتال FLOKI آشنا خواهید شد.

پیش بینی با شاخص‌های تحلیل تکنیکال

تکنیک Technical analysis یا تحلیل تکنیکال با استفاده از داده‌ها و اطلاعات تاریخی مربوط به ارز دیجیتال فلوکی انجام می‌شود. تحلیل فلوکی با این روش باعث می‎شود که سرمایه‌گذار بتواند با نمودارهای قیمتی ارز FLOKI، شرایط قیمتی و نوسانات ارزش این ارز دیجیتال در گذشته را بررسی کنند.

با استفاده از اندیکاتورهای میانگین متحرک (مثل شاخص‌های RSI و MACD)، نقاط پیوت (Pivots) و نقاط مقاومت و حمایت می‌توان آینده بازار را پیش بینی کرد. تحلیل فلوکی به‌روش تحلیل تکنیکال، با کمک نمودارها، اطلاعات مربوط به قیمت، حجم معاملات و ابزارهای تحلیلی انجام می‌شود.

تحلیل فاندامنتال

تحلیل فاندامنتال (Fundamental analysis)، دومین تکنیک اصلی برای تحلیل فلوکی محسوب می‌شود که با عناوین دیگری مثل ارزیابی ارزش واقعی یا ذاتی هم شناخته می‌شود. تحلیل ارز دیجیتال FLOKI در تکنیک تحلیل فاندامنتال شامل تجزیه و تحلیل عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار بر نوسانات قیمتی FLOKI (مثل رودمپ یا نقشه راه، ارزش بازار و  تیم بنیان‌گذار ) می‌شود.

آشنایی با تیم بنیانگذاران فلوکی

فلوکی، در ابتدا توسط یک برنامه‌نویس ناشناس راه‌اندازی شد. زمان زیادی نگذشته بود که بنیان‌گذار ناشناس فلوکی، پروژه را رها کرد و کامیونیتی این پلتفرم، مدیریت آن را در دست گرفتند و فلوکی را مجدداً راه‌اندازی کردند. در حال حاضر، فلوکی یکی از رمز ارزهای شناخته‌شده است که بیش از 400 هزار کاربر از جمله هولدرهای آن محسوب می‌شوند.

تیم اصلی فلوکی، متشکل از شخصیت‌هایی با نام‌های مستعار B، Sabre و مستر براون وال است. البته توسعه‌دهنده اصلی این پروژه، شخصی با نام جکی ژو است که بیش از یک دهه تجربه در حوزه بلاکچین دارد. با این اوصاف، تصمیمات کلیدی و موثر بر محیط فلوکی از طریق رای‌گیری DAO انجام می‌شود و کاربران با توکن‌های FLOKI خود به تصمیمات رای می‌دهند.

ارزش بازار فلوکی

مارکت کپ، یکی از مولفه‌های مهم تحلیل فلوکی به‌روش فاندامنتال است که در حال حاضر، بیش از 300 میلیون دلار ارزیابی می‌شود.

سرمایه‌گذاران کلیدی پروژه

سرمایه‌گذاران سازمانی و حقیقی مختلفی در پروژه فلوکی سهیم هستند که مهم‌ترینشان عبارت‌اند از:

  • آندرس بیلبائو
  • گروه Valor Capital
  • NFX
  • رالف ونزل
  • Latitude
  • مجموعه 1616 Ventures

گفتنی است که مجموع سرمایه‌گذاری‌هایی که تا این لحظه روی پروژه فلوکی انجام شده بالغ بر 9.6 میلیون دلار ارزیابی می‌شود.

تحلیل آنچین یا درون زنجیره‌ای

اطلاعات موجود در اکوسیستم فلوکی، شامل دیتاهای آنچین هستند که با آنها می‌توان همه اطلاعاتی که در سایر روش‌های تحلیلی وجود ندارند را به‌دست آورد. برای مثال، سرمایه‌گذار می‌تواند با تعقیب رفتار نهنگ‌ها و یا تعداد تراکنش‌های مشکوک، درک کند که بازه زمانی فعلی برای خرید یا فروش فلوکی مناسب است یا نه. تمامی اطلاعاتی که برای تحلیل فلوکی نیاز است را می‌توان با دیتاهای آنچین به‌دست آورد.

رشد 100 درصدی ارزش کل قفل‎شده (TVL)

شاخص TVL، یکی از مولفه‌های مهم تحلیل آنچین است. طبق نظر کارشناسان، فلوکی اخیراً و در ماه‌های اولیه سال 2023 توانسته بیش از 31.5 میلیون دلار به‌عنوان ارزش کل قفل‌شده داشته باشد. به‌نظر می‌رسد، برخلاف روندی که سایر میم کوین‌ها دارند، فلوکی با برنامه‌ریزی هوشمندانه و عوامل فاندامنتال قوی پیش رفته است.

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار فلوکی

مطالب جدید
قیمت بیت کوین از ۷۱٬۰۰۰ دلار گذشت؛ انباشت بیش از ۱۶ میلیارد دلار BTC توسط نهنگ‌ها

داده‌های جدید شرکت اطلاعات بازار اینتو دبلاک (IntoTheBlock) نشان می‌دهد نهنگ‌های بیت کوین از زمان راه‌اندازی ETFهای اسپات در ژانویه، ۱۶٬۷۸۱٬۰۰۰٬۰۰۰ دلار بیت‌کوین انباشت کرده‌اند.