فانتوم
تحلیل فانتوم
(FTM)Fantom
قیمت فانتوم (FTM)
15,806تومان
-4.32%
0.31$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

15,756تومان

0.31$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

16,592تومان

0.33$

 تحلیل روزانه و لحظه ای فانتوم

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال فانتوم در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال فانتوم همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط فانتوم برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

شبکه‌های بلاکچین با سه هدف اصلی تمرکززدایی، ایمنی و سرعت بالای تراکنش‌ها پا به دنیای فناوری گذاشتند. با این حال پس از گذشت مدتی و افزایش تعداد کاربران بلاکچین‌های محبوب، این سه هدف با یکدیگر تداخل پیدا کرده و در مواقعی باعث کاهش سرعت یا افزایش سرسام‌آور هزینه‌ها شدند. در این میان برخی پروژه‌ها با راهکارهای خلاقانه خود، در تلاش برای رفع این مشکل هستند. پروژه فانتوم یکی از مطرح‌ترین گزینه‌هایی است که در این حوزه فعالیت دارد. در ادامه به تحلیل فانتوم (FTM) به عنوان توکن بومی این شبکه از جنبه‌های مختلف تکنیکال، فاندامنتال و آنچین پرداختیم. بنابراین اگر قصد سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال را دارید، توصیه می‌کنیم با نکات ارائه شده در این مقاله آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال فانتوم

بررسی نمودارهای تاریخی فانتوم می‌تواند اطلاعات مفید و قابل اعتمادی از روند قیمت آن طی سال‌های آینده ارائه کند. اگر طرفدار تجزیه و تحلیل آماری و بر اساس داده‌های ریاضی هستید، احتمالاً تحلیل فانتوم به صورت تکنیکال می‌تواند روش محبوب شما برای ارزیابی وضعیت این دارایی در آینده باشد.

نمودارهای تاریخی این توکن، پیشنهاد یک افزایش قیمت حدوداً ۳۰ درصدی برای فانتوم تا پایان سال ۲۰۲۳ را دارند. بر اساس اطلاعات به دست آمده از این نمودارها، می‌توان پیش‌بینی کرد که قیمت فانتوم در پایان سال ۲۰۲۳ در حالت متوسط به محدوده ۰.۳۷۳ دلار خواهد رسید. در حالت خوش‌بینانه و در یک بازار صعودی، ممکن است این ارز در پایان سال به رقم ۰.۴۰۰ دلار نیز برسد. در سمت مقابل در صورت ایجاد رکود در بازار، کمترین قیمت پیش‌بینی شده برای فانتوم در سال ۲۰۲۳ حدود ۰.۳۲۰ دلار است.

همچنین در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری‌های طولانی‌مدت باشید، تحلیل فانتوم خبرهای خوبی برای شما به همراه دارد. با توجه به تحلیل‌های فنی، این دارایی در پایان سال ۲۰۲۶ می‌تواند به ارزش ۱ دلاری برسد. همچنین در یک تحلیل بلندمدت ۵ ساله، قیمت فانتوم در پایان سال ۲۰۲۸ در بیشترین حالت به سطح ۱.۷۳ دلار و در کمترین حالت به سطح ۱.۶۰ دلار ممکن است برسد.

تحلیل فاندامنتال فانتوم

با گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال، نیاز به تمرکززدایی، سرعت و امنیت بالا در این پلتفرم‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است. با افزایش تعداد کاربران این حوزه، ازدحام شبکه‌ها و افزایش کارمزدهای تراکنش تبدیل به یک چالش اساسی شده‌اند. با توجه به این موضوع، می‌توان به سادگی به اهمیت پروژه فانتوم در رفع این مشکل پی برد. طراحی منحصربه‌فرد فانتوم، راه‌حل مناسبی برای یک بازار شلوغ کریپتویی است. در این بخش به تحلیل فانتوم از جنبه بنیادی و کاربردی آن پرداخته‌ایم.

افزایش مقیاس‌پذیری

پروتکل Lachesis فانتوم امکان پردازش هزاران تراکنش در ثانیه را فراهم می‌کند. این تعداد پردازش تراکنش با بهبودهای فنی امکان افزایش در آینده را نیز دارد. این سرعت فوق‌العاده بالا می‌تواند به خوبی چالش‌های ازدحام شبکه را برطرف کند. از همین رو می‌توان انتظار داشت که بخش قابل توجهی از قراردادهای هوشمند، از این پروژه و شبکه به عنوان بستر راه‌اندازی خود استفاده کنند. همه این موارد در کنار هم تحلیل ارز فانتوم را بسیار درخشان نشان می‌دهد.

همکاری با سایر پروژه‌ها

همکاری پروژه‌های مختلف دنیای بلاکچین با یکدیگر، اغلب نتایج قابل توجهی از خود به جا گذاشته است. پروژه فانتوم در فعالیت مشترک با شرکت Oracles Chainlink، در تلاش برای افزایش ایمنی و مقیاس‌پذری محصولات دیفای و استیبل‌کوین‌ها است. علاوه بر این، فانتوم برای استقرار داده‌های آن‌چین به صورت آنی با Band Protocol همکاری دارد.

همکاری مهم دیگر فانتوم، به فعالیت با شرکت Graph QL API مربوط می‌‌شود. هدف از این همکاری، یافتن دیتای مناسب در میان داده‌های بلاکچین است. در کنار موارد ذکر شده، فانتوم برای اهداف مختلفی با پروژه‌ها و شرکت‌های بزرگ دیگر نظیر Covalent ،Creaticles و برخی دیگر از نام‌های شناخته‌شده در این حوزه همکاری دارد. همچنین فانتوم نگاهی به همکاری با صرافی‌های غیرمتمرکز نیز داشته و نام‌ها بزرگی نظیر بایننس، جمینی، کراکن، Gate.io و Bitstamp را نیز به لیست همکاران خود افزوده است. همکاری با نام‌های بزرگ باعث شده تا سرمایه‌گذاران اعتماد بیشتری به این توکن داشته و سرمایه‌گذاری بر روی آن را با جدیت بیشتری دنبال کنند.

بیشتر بخوانید: تحلیل تزوس (XTZ)

تحلیل آنچین فانتوم

برای تحلیل آنچین ارز دیجیتال فانتوم، قصد داریم به سراغ بررسی وضعیت این توکن از لحاظ سیستم طبقه‌بندی GIOM و همچنین احساس بازار در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر برویم.

تحلیل داده‌های GIOM

سیستم طبقه‌بندی GIOM آدرس‌ها را بر اساس وضعیت سودآوری آن‌ها در بازار طبقه‌بندی می‌کند. میانگین هزینه‌های توکن‌های یک آدرس بر اساس میانگین تغییرات آن‌ها در طول زمان محاسبه شده و یک دید کلی از سودآوری یک توکن خاص ارائه می‌دهد. این معیار نشان می‌دهد در حال حاضر حدود ۲۳.۳۲ هزار آدرس کیف پول فانتوم (۲۳.۷۷ درصد از کل) از خرید و نگه‌داری این توکن در حساب خود سود کرده‌اند.

در سمت دیگر حدود ۶۷.۵۱ هزار آدرس که شامل ۶۸.۸۰ درصد از کل آدرس‌ها می‌شود، از ذخیره این دارایی ضرر کرده‌اند. این موضوع می‌تواند منجر به خرید لحظه‌ای و احساسی کاربران در هنگام افزایش قیمت ارز فانتوم باشد. همچنین حدود ۷.۲۹ هزار آدرس از کاربران که شامل ۷.۴۳ درصد از باقی‌مانده آدرس‌هاست، سود یا ضرری از سرمایه‌گذاری روی این ارز نکرده‌اند.

تحلیل احساسات در شبکه‌های اجتماعی

اندیکاتور احساسات در شبکه اجتماعی توییتر از الگوریتم یادگیری ماشین و طبقه‌بندی IntoTheBlock استفاده می‌کند. این تحلیل می‌تواند احساس کاربران از انتشار یک توییت را شناسایی و دسته‌بندی کند. در مدت اخیر، بخش عمده‌ای از توییت‌های منتشر شده در شبکه‌های اجماعی در مورد تحلیل فانتوم، نظری خنثی در مورد این ارز داشته‌اند. در مدت اخیر حدود ۲۵۰۰ کامنت خنثی درباره فانتوم توئیت شده است.

اما در مقایسه تعداد نظرات مثبت و منفی، کفه ترازو به سمت کاربران خوش‌بین سنگینی می‌کند. در یک بازه زمانی مشابه حدود ۹۹۶ توییت با محتوای مثبت و تنها ۱۳۲ توییت با احساس منفی در مورد تحلیل فانتوم منتشر شده که بیانگر احساس مثبت کلی بازار است.

آینده ارز دیجیتال فانتوم

ارز دیجیتال فانتوم یکی از مهم‌ترین چالش‌های دنیای بلاکچین را هدف قرار داده و قصد دارد این مشکل را با یک طراحی الگوریتم مناسب حل کند. از همین رو می‌توان بسیار به موفقیت این توکن در آینده امیدوار بود و تحلیل‌های مختلف نیز تا حد زیادی از این نظریه حمایت می‌کنند. با این حال توصیه می‌کنیم پیش از سرمایه‌گذاری، حتماً از آخرین وضعیت تحلیل فانتوم و نمودارهای مرتبط با این ارز دیجیتال اطلاع یابید. در کنار هم قرار دادن تکه‌های این پازل می‌تواند به شما در یک تصمیم درست برای سرمایه‌گذاری یاری کند.

مشاهده تحلیل سایر ارزها:

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار فانتوم

مطالب جدید
بیت کوین به مرز ۲ میلیارد تومان رسید؛ بررسی پرسودترین رمزارزها در ۲۴ ساعت اخیر

قیمت بیت کوین در شبانه‌روز گذشته با یک جهش فوق‌العاده، توانست از مقاومت مهم ۳۹ هزار دلاری عبور کند و به رکورد جدیدی در سال ۲۰۲۳ برسد. هر عدد بیت کوین اکنون در حدود ۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود.