خرید ایلوویم
ایلوویم(ILV)Illuvium

خرید ارز دیجیتال ایلوویوم • قیمت روز و لحظه ای ilv به دلار و تومان

قیمت ایلوویم (لحظه‌ای)

6,307,518تومان
-2.13%
96.39$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

6,414,429تومان

6,648,704تومان

98.02$101.6$

حجم معاملات (۲۴h)

23,156,560

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

395,736,175

$

ارز در گردش

67%

مجموع ارز در دسترس

9,604,442

حداکثر ارز قابل عرضه

نامشخص

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

174

توکن ILV در اکوسیستم ایلوویوم کاربردهای زیادی دارد. این توکن اصلی است که برای پاداش دادن به بازیکنان برای دستاوردهای درون بازی‌شان استفاده می‌شود، به بازیکنان حق می‌دهد تا سهم خود را از Illuvium Vault دریافت کنند و برای شرکت در اداره بازی از طریق سازمان غیرمتمرکز خودگردان ایلوویوم (DAO) استفاده می‌شود.

رمزارز ایلوویم در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی 174 را دارد. قیمت ایلوویم امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ برابر با 6,437,928 تومان معادل 98.379 تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. ایلوویوم، یک بازی فانتزی جنگی جهان باز بر بستر بلاک چین اتریوم است که توسط طیف وسیعی از برنامه‌های دیفای (DeFi) مانند ییلد فارم (Yield Farm) و صرافی‌های غیر متمرکز پشتیبانی می‌شود. شما در این صفحه می‌توانید قیمت لحظه‌ای و جهانی ایلوویوم مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش ارز ILV خود را در بازار والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال ایلوویوم (Illuvium)

ایلوویوم با نماد اختصاری ILV، یک بازی جنگی فانتزی جهان باز است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این بازی که به عنوان اولین بازی AAA (اصلاحی برای بازی‌هایی با بودجه بالا high-budget game) در اتریوم تبلیغ می‌شود، به نظر می‌رسد از طریق طیف وسیعی از ویژگی‌های خود، یک منبع سرگرمی را برای گیمرهای معمولی و طرفداران دیفای (DeFi) فراهم کند. این شبکه در سال ۲۰۲۰ توسط برادران وارویک (کیران وارویک و آرون وارویک) راه‌اندازی شد.

در جهان ایلوویوم موجوداتی به نام ایلوویال (Illuvial) زندگی می‌کنند که توسط بازیکنانی که در یک نبرد بر آنها غلبه کرده‌اند، اسیر می‌شوند و سلامتی آنها توسط همین بازیکنان بازیابی می‌شود. این موجودات، به بخشی وفادار از مجموعه‌ی بازیکن تبدیل شده و می‌توانند در زمان مبارزه با دیگر بازیکنان، به عنوان بخشی از گیم پلی جنگنده خودکار ایلوویوم مورد استفاده قرار گیرند. ایلوویوم، ترکیبی از یک بازی اکتشافی جهان باز و یک بازی مبارزه‌ای PVP است. بازیکنان می‌توانند زمان خود را صرف کاوش در دنیای وسیع بازی کنند و یا تیمی از موجودات قدرتمند را بسازند.

برای آشنایی بیشتر با ارز ILV پیشنهاد می‌کنیم مقاله ایلوویوم چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

ایلوویوم، از سال ۲۰۲۰ در حال توسعه و رشد توسط یک تیم جهانی متشکل از ۴۰ نفر است. از جمله بنیانگذاران این شبکه، کارآفرین سریالی و اولین پذیرنده ارزهای دیجیتال، کیران وارویک (Keiran Warwick) و برادر با تجربه او در ساخت و طراحی بازی، آرون وارویک (Aaron Warwick) هستند. این دو برادر همچنین از بنیانگذاران پلتفرم دیفای سینتتیکس (DeFi Synthetix) هستند.

کاربرد ارز ایلوویوم (ILV)

اگر چه ایلوویوم دارای ویژگی‌های مبتنی بر بلاک چین است؛ اما در واقع بیشتر شبیه به یک بازی ویدیویی تمام عیار است. این بازی به عنوان یک برنامه دسکتاپ قابل دانلود است و توسط طیف وسیعی از برنامه‌های دیفای (DeFi) مانند ییلد فارم پشتیبانی می‌شود. گیمرها در مناطق مختلف ایلوویوم پرسه می‌زنند و با ایلوویال‌ها و دیگر بازیکنان مبارزه می‌کنند و در ماموریت‌ها و چالش‌های روزانه و خط داستانی بازی نیز شرکت دارند. بازیکنان، ایلوویال‌ها که دارای ویژگی‌های زیادی هستند را جمع آوری می‌کنند. این موجودات از نظر کمیاب بودن، سودمندی و کیفیت متفاوت هستند و به شکل زیر دسته بندی می‌شوند:

 • کلاس‌ها: Empath-Fighter-Guardian-Rogue-Psion
 • وابستگی‌ها: هوا، آب، زمین، آتش و طبیعت

هر ایلوویال دارای ویژگی‌های اضافی فراوانی است که به تعیین قدرت آن در نبردها کمک می‌کند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به مواردی همچون میزان آسیب حمله، سرعت حمله و بی‌رحمی اشاره کرد. با پیروزی در هر نبرد این موجودات قوی‌تر می‌شوند و با آیتم‌های درون بازی نیز تقویت و رشد می‌کنند.

هر ایلوویال، به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض منحصر به فرد (NFT) نشان داده می‌شود و می‌توان آن را در پلتفرم‌های مبادلات خارجی و IlluviDEX بدون کارمزد گس معامله کرد. این بازی دارای جریان‌های کسب درآمد متنوعی است که عمدتاً از طریق خرید آیتم‌های درون بازی، ساخت ابزار، ادیت‌‌های ظاهری و ایجاد شاردها عملی می‌شوند. تمام درآمد، به عنوان پاداش بین کسانی که توکن‌های ILV را از طریق سیستم خرید ILV به اشتراک می‌گذارند، توزیع می‌شود.

توکن ILV، در اکوسیستم ایلوویوم کاربردهای زیادی دارد. از این توکن بومی، برای اعطای پاداش به بازیکنان برای دستاوردهای درون بازی استفاده می‌شود. ارز ILV، به بازیکنان این حق را می‌دهد تا سهم خود را از Illuvium Vault دریافت کنند و همچنین از آن برای شرکت در اداره بازی از طریق سازمان غیرمتمرکز خودمختار ایلوویوم (DAO) نیز استفاده می‌شود.

ویژگی های مهم ایلوویوم

برخلاف دیگر بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، ایلوویم دارای یک محیط کاملاً ۳ بعدی است. نزدیک به ۱۰۰ ایلوویال منحصر به فرد در مناطق مختلف بازی پراکنده هستند. هر ایلوویال، به گونه‌ای توسط تیمی از هنرمندان کلاس جهانی طراحی شده که برای بازیکنانی که به بازی‌های کاربر پسند با فروش بالا علاقه دارند، جذاب باشد. علاوه بر این، ایلوویوم دارای ویژگی‌هایی است که آن را از دیگر بازی‌های بلاک چین و عناوین AAA متمایز می‌کند:

 • ادغام لایه ۲: اگر چه ایلوویوم توسط اتریوم ایمن می‌شود، اما بر روی یک راه حل مقیاسپذیری لایه ۲ (Immutable X: IMX) ساخته شده است. با استفاده از قابلیت‌های Immutable X، ایلوویوم تضمین می‌کند که بازیکنان می‌توانند NFTهای خود را با کارمزد گس صفر معامله کنند.
 • The IlluviDEX: یک پلتفرم داخلی غیر متمرکز (DEX) در ایلوویم است که می‌توان از آن برای مبادله دارایی‌های Illuvium، از جمله NFTهای ایلوویال (Illuvial) استفاده کرد.
 • ییلد فارمینگ: در مجموع ۳ میلیون ILV معادل ۳۰٪ از کل عرضه ۱۰ میلیونی، به برنامه‌های ییلد فارمینگ اختصاص داده شده است. این مقدار توکن، در یک دوره ۳ ساله بین کاربرانی که نقدینگی دارند، توزیع می‌شود.
 • sILV: ایلوویوم دارای یک سیستم پاداش ییلد فارمینگ منحصر به فرد است. بدین صورت که تمام پاداش‌های ILV که از طریق ییلد فارم به دست می‌آیند، قبل از برداشت به مدت ۱ سال قفل می‌شوند. سهامداران این امکان را دارند که با تبدیل پاداش‌های ILV خود به یک دارایی ثانویه در بازی به نام sILV، از منتظر ماندن برای باز شدن قفل صرف نظر کنند. کاربران با درخواست کردن جوایز sILV خود، معادل آن USD دریافت می‌کنند و می‌توانند سریع‌تر آنها را برای خرید آیتم‌های درون بازی استفاده نمایند. دارایی sILV را نمی‌توان خارج از بازی برداشت کرد و به عنوان یک دارایی مبتنی بر بلاک چین ارائه نمی‌شود.

امنیت شبکه ایلوویوم چگونه تامین می‌شود؟

ایولوویوم یک توکن ERC-20 است که بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده و از مکانیزم اثبات سهام (PoS) اختصاصی یرای تامین امنیت خود بهره می‌برد. این مکانیزم به گونه‌ای طراحی شده که گره‌ها باید تراکنش‌ها را قبل از اضافه شدن به بلاک چین، تایید و مجاز کنند.

چه مقدار توکن ایلوویوم (ILV) در گردش است؟

سقف عرضه ایلوویوم 10٬۰۰۰٬۰۰۰ ILV است که در حال حاضر حدود 1/7 میلیون توکن آن در گردش است.

خرید و فروش ایلوویوم

خرید ارز دیجیتال ILV در والکس

ایلوویوم، علاوه بر ایجاد بستری که هیجان بازی کردن را برای گیمرها فراهم می‌کند، راهی برای کسب درآمد از فضای این بازی مبتنی بر بلاک چین را به آنها ارائه می‌دهد. به همین دلیل ایلوویم کاربران زیادی را به خود جذب کرده و خرید و فروش و مبادله ILV در صرافی‌های معتبر از جمله Binance ،OKX ،Bybit ،MEXC و XT.COM امکان پذیر است. بازار ارز ILV، در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش ایلوویوم نمایید.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز ایلوویوم بپردازید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید ایلوویوم (ILV) شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ی خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
 2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز ایلوویوم را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز ایلوویوم در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری، وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار ILV و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز ILV را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول ارز ایلوویوم والکس در ولت شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار ILV والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز ILV که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش ایلوویوم از والکس

 • امکان خرید و فروش ارز ایلوویوم در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
 • امکان معامله ارز دیجیتال ILV به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب ایلوویوم رایگان

کاربران و گیمرهای ایلوویوم با گذراندن مراحل، ماموریت‌ها و مشارکت در اداره و گسترش بازی، توکن رایگان دریافت می‌کنند. همچنین از طریق ILV Faucets و در بسیاری از اپلیکیشن‌ها نیز می‌توانید در ازای تبلیغات، دعوت افراد، لایک، بازی و غیره ILV رایگان دریافت کنید.

کارمزد معامله ایلوویوم (ILV)

خرید و فروش ارز ایلوویوم در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از والکس وجود ندارد.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

روش نگهداری

ایلوویوم، مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی‌مدت یا کوتاه‌مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارت اند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: متامسک (MetaMask) و تراست ولت (Trust Wallet).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری ایلوویوم در بازار ارزهای دیجیتال است.

 

تبدیل ارز دیجیتال ilv به تومانتبدیل ارز دیجیتال ilv به دلار

 

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی ایلوویوم را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید. 

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز ILV را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال ایلوویوم رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال ILV در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ ارز ILV قابلیت استخراج ندارد و تنها NFTها توسط طرف‌های پیروز در نبردهای بازی استخراج، برداشت و ذخیره می‌شوند.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش ایلوویوم را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز ILV را با ریال یا تتر خریداری کنید.

ایلوویوم، علاوه بر ایجاد بستری هیجان‌انگیز برای گیمرها، راهی برای کسب درآمد از فضای بازی مبتنی بر بلاک چین است. به همین دلیل، این شبکه و ارز ILV توجه کاربران و سرمایه گذاران بسیاری را به خود جلب کرده است. البته با توجه به نوسان قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال، باید با دانش کافی وارد بازار سرمایه‌گذاری ILV شوید.

جدیدترین اخبار ایلوویم

خرید ارز‌های مشابه

خرید مانا - تومان
+0.36%

30,109

تومان
خرید اکسی اینفینیتی - تومان
+2.69%

492,650

تومان
خرید سندباکس - تومان
+4.31%

30,938

تومان
خرید انجین کوین - تومان
-3.63%

22,040.568

تومان
خرید آلیس - تومان
+1.58%

88,836

تومان
خرید گالا - تومان
-0.88%

3,152

تومان
خرید کرومیا - تومان
-4.63%

20,626.2

تومان
خرید پروجکت گلکسی - تومان
+7.05%

279,337.68

تومان
خرید ولکان فورجد پی وای آر - تومان
-2.16%

331,636.556

تومان
خرید اینجکتیو - تومان
-3.66%

1,836,452.08

تومان

محاسبه قیمت ایلوویم (ILV)

ILV

Illuvium