ایمیوتبل ایکس
تحلیل ایمیوتبل ایکس
(IMX)Immutable X
قیمت ایمیوتبل ایکس (IMX)
188,492تومان
-6.92%
3.28$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

183,208تومان

3.19$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

202,735تومان

3.53$

 تحلیل روزانه و لحظه ای ایمیوتبل ایکس

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال ایمیوتبل ایکس در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال ایمیوتبل ایکس همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط ایمیوتبل ایکس برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

پلتفرم ایموتیبل ایکس (Immutable)، به‌عنوان اولین راه حل مقیاس لایه دوم برای NFTها در شبکه اتریوم محسوب می‌شود. هدف اصلی این شبکه، رفع محدودیت‌های بلاکچین اتریوم از جمله مقیاس‌پذیری کم، تجربه کاربری ضعیف است. توکن بومی این شبکه، با عنوان ایموتیبل ایکس (IMX) شناخته می‌شود و بسیاری از سرمایه‌گذاران روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. برای اینکه یک سرمایه‌گذار بخواهد به این پروژه ورود کند، باید با تکنیک‌ها و نکات تحلیل ایموتیبل ایکس به‌خوبی آشنا شود.

تحلیل  ایموتیبل ایکس به‌روش تکنیکال (Technical analysis)

تحلیل تکنیکال، به سرمایه‌گذاران و معامله‌گرها کمک می‌کند تا بهترین تصمیمات را با استفاده از داده‌های تاریخی بگیرند. در تحلیل تکنیکال، از داده‌های قیمتی و حجم معاملات کمک گرفته می‌شود تا نوسانات و آینده قیمت یک ارز دیجیتال پیشبینی شود. طبق تحلیل ایموتیبل ایکس در سایت coincodex.com، قیمت IMX تا پایان سال‌های 2024، 2025 و 2026 همگام با رشد اینترنت، به‌ترتیب برابر با 1.85، 2.40 و 3.10 دلار خواهد بود.

در حال حاضر ایموتیبل ایکس در محدوده زیر میانگین متحرک ساده 200 روزه (SMA) معامله می‌شود. اندیکاتور SMA 200 طی 37 روزه گذشته از تاریخ 8 می تا 14 ژوئن 2023، سیگنال فروش یا SELL را نشان می‌دهد. طبق  نظر تحلیل‌گران تکنیکال، شاخص SMA 200 ایموتیبل ایکس تا 14 جولای 2023، باعث افزایش قیمت IMX تا 0.65 دلار می‌شود.

طبق پیش‌بینی تحلیل‌گران سایت priceprediction.com، قیمت IMX تا پایان سال 202‌3 به‌صورت میانگین 1.82، حداقل 1.76 و حداکثر 1.97 دلار و در سال 2025 حداکثر تا 4.32 دلار و در سال 2028 به 12 دلار هم افزایش پیدا می‌کند.
روند صعودی IMX در 10 سال آینده نشان‌دهنده رشد حداقل 50 برابری آن است. به‌نظر تحلیلگران قیمت ایموتیبل ایکس در سال 2030 از مرز 20 و 25 دلار عبور می‌کند، در سال 2031 وارد محدوده 30 و 36 دلار می‌شود و نهایتاً در سال 2032 با قیمت میانگین 44.52 لار معامله خواهد شد.

تحلیل فاندامنتال (Fundamental analysis)

مهم‌ترین فاکتورهایی که برای تحلیل فاندامنتال ارز ایموتیبل ایکس استفاده می‌شوند، عبارت‌اند از:

  • مارکت کپ یا ارزش بازار
  • کاهش مشکلات و چالش‌های شبکه اتریوم
  • حجم نقدینگی و معاملات روزانه
  • نقشه راه (Roadmap) ارز ایموتیبل ایکس
  • مقایسه این ارز دیجیتال با رقبا
  • ویژگی‌های مثبت و منفی
  • شناخت تیم بنیان‌گذار ارز
  • وایت پیپر IMX
  • تعداد توکن‌های در گردش

آشنایی با تیم بنیانگذار IMX

پلتفرم ایموتیبل، توسط جیمز فرگوسن و برادرش رابی فرگوسن تاسیس شد. برادران فرگوسن، سابقه عضویت در تیم توسعه‌دهنده نرم‌افزار را در یک شرکت تجارت الکترونیک داشته‌اند و هر دو جزء  30 کارآفرینان برتر از نظر مجله Forbes محسوب می‌شوند.

تیم توسعه‌دهنده ایموتیبل، دارای بیش از 100 عضو متخصص در زمینه‌هایی همچون بلاکچین، FAANG، امور مالی، فین تک و غیره است.

سرمایه‌گذاران سازمانی پروژه

تیم‌های توسعه‌دهنده پلتفرم‌هایی همچون کوین بیس، Naspers، گلکسی دیجیتال، Apex Capital Partners و Continue Capital جزو سرمایه‌گذاران ایموتیبل محسوب می‌شوند. این پلتفرم‌ها با در نظر گرفتن اهداف تجاری در ایموتیبل، سرمایه‌گذاری بلاکچینی (blockchain investing) را شروع کرده‌اند.

تحلیل درون زنجیره‌ای یا آنچین (Onchain analysis)

سومین روش تحلیل IMX، استفاده از روش تحلیل آنچین است که با توجه به اطلاعات موجود در شبکه ایموتیبل ایکس انجام می‌شود. به‌عبارت ساده‌تر، اگر شما با استفاده از سیگنال‌های آنچین، تحلیل ایموتیبل ایکس را شروع کنید، متوجه جریان ورود یا خروج دارایی‌ها از کیف پول‌های فعال می‌شوید.

البته دیتاهای آنچین همیشه در دسترس نیستند و مثلاً هیچ اطلاعاتی در مورد آدرس کیف پول‌های فعال روزانه در دست نیست. البته، داده‌ها حاکی از آن است که تعداد کل آدرس‌های این شبکه در حال حاضر 53,042 عدد است که نسبت به 10 ژوئن با افزایش روبه‌رو بوده است (52,618). ضمناً سقف عرضه IMX، دو میلیارد توکن است که تاکنون بیش از 914 میلیون واحد IMX به بازار عرضه شده است.

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار ایمیوتبل ایکس

مطالب جدید
نقشه جامع بایننس از صنعت رمز ارزها؛ با مهم‌ترین پروژه‌های ارزهای دیجیتال آشنا شوید

یکی از راه‌هایی که بتوان با کمک آن بیشتر با صنعت بلاکچین و ارزهای دیجیتال آشنا شوید، شناخت حوزه‌های مختلف این صنعت است. در این مطلب گزارش جامع بخش تحقیقاتی بایننس که به ارائه نقشه‌ای از پروژه‌های کریپتویی بر اساس حوزه فعالیت آنها پرداخته را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مطالب جدید
زندان با سم بنکمن فرید چه کرده؟ اولین تصویر از مدیرعامل سابق FTX در زندان منتشر شد

تصویری که تیفانی فونگ (Tiffany Fong)، گزارشگر مستقل جرایم رمزارزی در X منتشر کرده، سم بنکمن فرید (Sam Bankman-Fried)، مدیرعامل سابق صرافی FTX را در زندان نشان می‌دهد که دیگر ریش خود را اصلاح نمی‌کند و به‌طور محسوسی لاغرتر به نظر می‌رسد.

مطالب جدید
در بازار خرسی قبلی چه گذشت؟ بررسی تحولات ارزهای دیجیتال در ۲ سال گذشته و فرصت‌هایی برای آینده

در بازار خرسی قبلی چه پروژه‌هایی به توسعه مشغول بودند؟ کدام بخش‌های صنعت ارزهای دیجیتال برای درخشش در بازار صعودی بعدی آماده هستند؟ رقابت پروژه‌هایی کریپتویی در چیست و چرا این مساله حائز اهمیت است؟