لیدو دائو
تحلیل لیدو دائو
(LDO)Lido DAO
قیمت لیدو دائو (LDO)
75,512تومان
+4.06%
1.51$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

79,188تومان

1.58$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

83,198تومان

1.66$

 تحلیل روزانه و لحظه ای لیدو دائو

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال لیدو دائو در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال لیدو دائو همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط لیدو دائو برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

پلتفرم Lido، شبکه‌ای غیرمتمرکز است که امکان استیکینگ یا سپرده‌گذاری کریپتو را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد. لیدو، در ابتدا به‌عنوان یک راه حل برای سپرده‌گذاری اتریوم 2 مورد استفاده قرار می‌گرفت، ولی حالا از شبکه‌های بلاکچین اتریوم 2، Terra و سولانا هم پشتیبانی می‌کند. ارز دیجیتال LDO، توکن بومی این پلتفرم است که برای مدیریت کارمزد، حقوق حاکمیتی شبکه و نظارت بر عملکرد نودها در Lido کاربرد دارد. تحلیل لیدو دائو، با توجه به 3 روش تحلیلی کاربردی صورت می‌گیرد و هر سرمایه‌گذار با توجه به نیاز و نوع سرمایه‌گذاری خود می‌تواند از آن‌ها بهره‌مند شود. در ادامه به هر 3 روش و جزئیات آن اشاره خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال (Technical analysis)

مهم‌ترین بخش تحلیل لیدو دائو به‌روش تحلیل تکنیکال، استفاده از نمودارهای قیمتی و آینده این ارز دیجیتال است. برای مثال، تحلیل‌گران ارز دیجیتال در سایت priceprediction.net که با استفاده از اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال، آینده ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی می‌کنند، رشدی تقریباً محسوس را برای LDO ارزیابی کرده‌اند.

طبق تحلیل تکنیکال، قیمت هر واحد ارز دیجیتال LDO در پایان سال 2023 حداقل 3.36 و حداکثر 3.87 دلار خواهد بود. همچنین، در سال 2024، این رشد محسوس ادامه‌دار است و قیمت LDO حداقل به 4.85 و حداکثر به 5.77 دلار می‌رسد.

تحلیل فاندامنتال (Fundamental analysis)

مهم‌ترین تکنیکی که برای تحلیل فاندامنتال ارز LDO به‌کار گرفته می‎شود، ارزشیابی ذاتی و واقعی ارز دیجیتال است. تحلیل فاندامنتال شامل تجزیه و تحلیل عوامل خارجی و داخلی تاثیرگذاری است که نقش مهمی در بالا و یا پایین رفتن قیمت LDO ایفا می‌کنند.

اعضای تیم توسعه‌دهنده Lido DAO را دست‎اندرکاران پلتفرم‌هایی همچون Terra ،Semantic VC ،ParaFi Capital و StakeFish تشکیل می‌دهند. پلتفرم Lido یک نوع DAO یا سازمان خودگردان غیر متمرکز (Decentralized Autonomous Organization) است که ایده اصلی آن فراهم کردن یک سرویس لیکوئید استیکینگ برای شبکه‌هایی مثل سولانا و اتریوم 2.0 است. لیدو دائو، قابلیتی ویژه را برای کاربران این شبکه‌های بلاکچین فراهم می‌کند که بدون نیاز به نگهداری زیرساخت‌های استیکینگ، از آن پاداش یا جایزه دریافت کنند.

همچنین، تعدادی از سرمایه‌گذاران سازمانی و مهم هم به این پروژه پیوستند که عبارت‌اند از:

  • استنی کولچف از پلتفرم Aave
  • بانتگ از پلتفرم Yearn
  • ویل هاربورن از پلتفرم Deversifi
  • جولین بوت لوپ از پلتفرم Stake Capital
  • کوین وارویک از پلتفرم Synethetix

طبق آخرین ارزیابی‌ها، ارزش بازار این ارز دیجیتال هم‌اکنون بیشتر از یک میلیارد و 804 میلیون دلار ارزیابی می‌شود. با توجه به این‌که LDO جایگاه 32 را در مارکت کپ از آن خود کرده است، پیش بینی می‌شود که آینده خوبی در انتظار آن باشد.

تحلیل آنچین (Onchain analysis)

سومین روش تحلیل لیدو دائو که با عنوان تحلیل درون زنجیره‌ای هم شناخته می‌شود، با کمک اطلاعات موجود در شبکه یا اکوسیستم Lido انجام می‌شود. هر اطلاعات مهمی را که نمی‌توان در تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال به‌دست آورد، در تحلیل آنچین به‌دست می‌آید. در این روش از تحلیل لیدو دائو، معمولاً از ارزش قفل‌شده (TVL)، کارمزدهای شبکه و آدرس کیف پول‌های فعال استفاده می‌شود.

طبق آمار تاریخی و سوابق تحلیل لیدو دائو، ارزش قفل شده یا TVL این ارز دیجیتال در نوامبر سال 2022 برابر با 6.330 میلیارد دلار و در می سال 2023 برابر با 13.33 میلیارد دلار ارزیابی شده است. به‌عبارت ساده‌تر، مقدار TVL ارز دیجیتال LDO، در عرض تقریباً 7 ماه، رشد 7 میلیارد دلاری داشته است. یعنی یک میلیارد دلار رشد به‌ازای هر ماه. اگر روند روبه‌رشد TVL لیدو دائو همچنان و با فرض رشد یک میلیارد دلاری در هر ماه ادامه داشته باشد، می‌توان آینده‌ای درخشان را برای LDO ترسیم کرد.

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار لیدو دائو

مطالب جدید
بررسی انواع بدهی‌های آمریکا که می‌تواند اقتصاد و صنعت کریپتو را به چالش بکشد

در این مطلب به چشم انداز بدهی ایالات متحده می‌پردازیم و سلامت اقتصادی آمریکا و رفتارهای مصرف کننده را بررسی می‌کنیم تا دیدگاه روشنی‌تری درباره روندهای بالقوه آینده داشته باشیم. 

مطالب جدید
هشدار وال استریت ژورنال: بایننس، بزرگ‌ترین شرکت کریپتو جهان در حال ذوب شدن است

وال استریت ژورنال به تازگی مقاله‌ای در مورد صرافی بایننس منتشر کرده است که در آن به نکاتی کلیدی پرداخته شده است که به نظر می‌رسد نشانه‌هایی از ضعیف شدن کسب و کار بایننس و زنگ هشداری برای بازار کریپتو باشد. به گزارش والکس، مقاله منتشر شده توسط WSJ با عنوان «بزرگ‌ترین شرکت ارز دیجیتال …