پولکا استارتر
تحلیل پولکا استارتر
(POLS)POLKASTARTER
قیمت پولکا استارتر (POLS)
42,698تومان
-2.35%
0.72$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

36,110تومان

0.61$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

38,630تومان

0.65$

 تحلیل روزانه و لحظه ای پولکا استارتر

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال پولکا استارتر در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال پولکا استارتر همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط پولکا استارتر برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

Polkastarter یک پلتفرم بلاکچینی است که برای کمک به راه‌اندازی توکن‌های جدید ایجاد شده است. این پلتفرم به افراد مبتدی کمک می‌کند تا توکن خود را خلق کرده و با راه‌اندازی حراج یا عرضه اولیه مناسب، سرمایه کافی برای ادامه کار را به دست بیاورند. توکن پولکااستارتر با نام اختصاری POLS شناخته می‌شود که در سال 2021 با رشدی خیره کننده سقف قیمتی 4 دلار را به ثبت رساند. برای سرمایه‌گذاری روی این ارز در وهله اول، لازم است به طور کامل با تحلیل پولکااستارتر از نظر فاندامنتال، تکنیکال و آن چین آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال پولکااستارتر

برای تحلیل ارز دیجیتال POLS در ابتدا به سراغ چارت قیمتی این ارز می‌رویم. با نگاهی اجمالی به چارت پولکااستارتر، متوجه کاهش شدید ارزش POLS از زمان راه‌اندازی می‌شویم. این ارز از قیمت حدود 4 دلار در سال ۲۰۲۱، به قیمت ۰.۲ دلار در سال ۲۰۲۳ رسیده و به نظر می‌رسد هم‌اکنون در کف قیمتی خود قرار دارد. در صورتی که POLS بتواند بار دیگر به اوج قیمتی خود برگردد، می‌توان انتظار داشت رشد چشمگیری را تجربه کند.  وب سایت bitcoinwisdom با استفاده از اندیکاتورهای RSI‌ ،MACD و همچنین میانگین‌های متحرک در بازه‌های زمانی مختلف، قیمت POLS‌ را در سال‌های آتی پیش‌بینی کرده است. نتیجه تحلیل پولکااستارتر در سال ۲۰۲۴ حداقل و حداکثر قیمت به ترتیب ۰.۵ دلار و ۰.۶۴ دلار را نشان می‌دهد. این نتایج برای سال ۲۰۲۵، به ترتیب ۰.۷ دلار و ۰.۹ دلار هستند.

تحلیل فاندامنتال پولکااستارتر

پولکااستارتر یک پلتفرم چند زنجیره‌ای است که به ایجاد ارزها بر روی بلاکچین‌های اتریوم، بایننس اسمارت چین، سولانا، پالیگان و آوالانچ کمک می‌کند. برای تحلیل پولکااستارتر از نظر فاندامنتال به ویژگی‌های منحصر به فرد این پلتفرم و همچنین بنیانگذاران آن خواهیم پرداخت.

بنیانگذاران پولکا استارتر

پلتفرم POLS در اواخر سال ۲۰۲۰ توسط سه فرد سرشناس حوزه کریپتو به نام‌های دانیل استوکهاوس (Daniel Stockhaus)، تیاگو مارتینز (Tiago Martins) و میگل لیته (Miguel Leite) به وجود آمد. استوکهاوس مدیرعامل و کارآفرین فناوری است. مارتینز مدیر ارشد فناوری و توسعه دهنده و میگل لیت از علاقه‌مندان بلاکچین، مخصوصا بلاکچین اتریوم است. این سه نفر توانستند در سال ۲۰۲۰ نظر سرمایه‌گذاران را به محصول خود جلب کرده و پلتفرم پولکا استارتر را راه‌اندازی کنند.

ویژگی های پولکااستارتر

یکی از فاکتورهای مهم برای تحلیل فاندامنتال یک ارز دیجیتال، توجه به ویژگی‌هایی است که آن را از سایر ارزها جدا کرده است. برای تحلیل پولکااستارتر نیز به برخی ویژگی‌های جذاب این پروژه اشاره می‌کنیم.

تعامل با بلاکچین‌ها: پولکااستارتر امکان هماهنگی و همکاری بلاکچین‌های مختلف را با یکدیگر ایجاد می‌کند.

تکنولوژی شاردینگ: با استفاده از این تکنولوژی تراکنش‌ها با سرعت بالا انجام شده و مقیاس پذیری شبکه افزایش پیدا می‌کند.

امنیت: الگوریتم اجماع پولکااستارتر از الگوریتم اتریوم الهام گرفته شده که یکی از امن‌ترین سیستم‌های موجود در دنیای کریپتوکارنسی است.

تحلیل آنچین پولکااستارتر

برای تحلیل پولکااستارتر از نظر داده‌های آنچین می‌توانیم ارزش بازار آن را طی زمان بررسی کنیم. طبق اطلاعات سایت CoinMarketCap، ارزش بازار POLS در شروع کار یعنی اوایل سال ۲۰۲۱ به بیشترین میزان خود رسیده است. مدتی پس از شروع به کار پولکا استارتر ارزش بازار آن بیش از ۳۳۰ میلیون دلار بود اما کمی بعد در ژانویه ۲۰۲۱ این عدد به حدود ۶۰ میلیون دلار تقلیل یافت. البته این ریزش دائمی نبود و POLS‌ دوباره به روزهای اوج خود بازگشت.  در اواخر سال ۲۰۲۱ ارزش بازار این ارز مجدداً شروع به کاهش کرد و از حدود ۳۰۰ میلیون دلار در دسامبر ۲۰۲۱ به زیر ۴۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۳ رسید. این کاهش همزمان با افول بازار ارزهای دیجیتال در یک سال گذشته اتفاق افتاده است.

آینده ارز POLS

پولکااستارتر با ایجاد پلی بین بلاکچین‌های مختلف، خدمتی منحصر به فرد را به دنیای کریپتو ارائه داده است. اما همزمان با رکود بازار ارزهای دیجیتال، این ارز اکثر سرمایه‌گذاران خود را از دست داد. طبق تحلیل پولکااستارتر ارائه شده، رشد دوباره این ارز و بازگشت به روزهای اوج دور از انتظار نیست و سرمایه‌گذارانی که قصد هولد بلندمدت POLS را دارند، سطوح فعلی قیمتی می‌تواند، ناحیه مناسبی برای خرید در کف باشد.
لازم به ذکر است تحلیل‌های ارائه شده صرفا بر مبنای نظر کارشناسان مختلف بوده و هیچ کدام تضمینی برای آینده نیست. بنابراین اگر قصد سرمایه‌گذاری در ارز POLS را دارید تحقیقات خود را کامل کرده و اصول مدیریت سرمایه را فراموش نکنید. 

مشاهده تحلیل سایر ارزها:

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار پولکا استارتر

مطالب جدید
بایدن لایحه لغو SAB 121 را وتو کرد

جو بایدن، رییس‌جمهور ایالات متحده، لایحه‌ لغو بولتن بحث‌برانگیز کمیسیون بورس و اوراق بهادار، SAB 121 را وتو کرد. این بولتن استانداردهای حسابداری را برای شرکت‌هایی که حضانت کریپتو را انجام می‌هند، اعمال می‌شود. این بولتن به دلیل اینکه می‌تواند بانک‌ها را از حضانت دارایی‌های دیجیتال بازدارد، بحث‌هایی را به همراه داشته است.