اسموث لاو پوشن
تحلیل اسموث لاو پوشن
(SLP)Smooth Love Potion
قیمت اسموث لاو پوشن (SLP)
150تومان
+0.22%
0.0026$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

154تومان

0.0026$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

161تومان

0.0028$

 تحلیل روزانه و لحظه ای اسموث لاو پوشن

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال اسموث لاو پوشن در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال اسموث لاو پوشن همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط اسموث لاو پوشن برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

ارز دیجیتال اسموث لاو پوشن (SLP) یک توکن در بازی بلاکچینی Axie Infinity است. با استفاده از این توکن در محیط بازی، می‌توانید موجوداتی در قالب NFT را پرورش داده و به مبارزه با دیگران بپردازید. همچنین از طریق پیروزی در مسابقات، امکان دریافت توکن SLP نیز وجود دارد. کاربردی بودن SLP باعث شده تا هم از طرف گیمرها و هم از سمت معامله‌گران، تقاضای بسیاری برای خرید و سرمایه‌گذاری بر روی آن وجود داشته باشد. از همین رو در ادامه به تحلیل اسموث لاو پوشن پرداخته‌ایم تا با تجزیه و تحلیل SLP سرمایه‌گذاری بهتری روی آن انجام دهید.

فراز و نشیب‌های ارز دیجیتال SLP

اسموث لاو پوشن جزو معدود توکن‌های بازی بلاکچینی است که موفق به لیست‌شدن در صرافی‌های بزرگ و معتبر شده است. همین مسئله در ابتدای کار باعث شد تا بسیاری از سرمایه‌گذاران به آینده آن خوش‌بین بوده و شروع به خرید و ذخیره آن کنند. در سمت دیگر جذابیت‌های این توکن در محیط بازی Axie Infinity نیز باعث جلب توجه علاقه‌مندان به بازی‌های دیجیتالی به سمت این ارز دیجیتال شد. اما متاسفانه، همه چیز برای SLP به خوبی پیش نرفت.

هک شدن پل رونین (Ronin Bridge) که به دومین هک بزرگ تاریخ رمزارزها معروف است، ضررهای جبران‌ناپذیری را به این ارز دیجیتال وارد کرد. پل رونین در واقع بخشی از بلاکچین رونین است. این شبکه در کنار ارائه خدماتی نظیر صرافی ارز دیجیتال، مباحث مالی مربوط به بازارچه بازی Axie Infinity و استخر استیکینگ ارز AXS را نیز پوشش می‌داد. اما مهم‌تر از همه، این شبکه وظیفه مهمی در مورد انتقال دارایی‌های خود به شبکه اتریوم را نیز بر عهده داشت. به عبارت دیگر، بدون این شبکه کاربران امکان انتقال دارایی‌های خود به شبکه اتریوم و کسب درآمد از طریق SLP را نداشتند.

پس از این هک بزرگ، توسعه‌دهندگان بازی Axie Infinity تصمیم گرفتند که از صرافی‌های متمرکزی نظیر بایننس استفاده کنند؛ اما خسارات مالی و اعتباری وارد شده به ارز دیجیتال SLP به‌اندازه‌ای بود که تا به امروز نیز تأثیرات خود را بر روی قیمت این دارایی گذاشته است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال SLP

تحلیل اسموث لاو پوشن از دیدگاه تکنیکال، به خوبی از رشد قیمت این دارایی در طولانی‌مدت حمایت می‌کند. داده‌های به دست آمده از این توکن نشان می‌دهد که قیمت آن در پایان سال ۲۰۲۴ می‌تواند تا سطح ۰.۰۰۲۵۳۵ دلار نیز افزایش یابد. همچنین در صورتی که قصد سرمایه‌گذاری میان‌مدت و ۵ساله بر روی این توکن را داشته باشید، ممکن است سود بیشتری از افزایش قیمت آن نیز کسب کنید. با توجه به روند تغییرات فعلی، ارزش توکن SLP تا پایان سال ۲۰۲۸ ظرفیت افزایش تا سطح ۰.۱۰۹۸۴ دلاری را نیز دارد.

در نهایت به نظر می‌رسد که بیشترین سود از سرمایه‌گذاری بر روی این دارایی، به سرمایه‌گذاران بلندمدت خواهد رسید. در صورتی که توکن SLP و بازی Axie Infinity روند روبه‌رشد خود را به همین صورت ادامه داده و برنامه‌های خود برای آینده را عملی کنند، قیمت اسموث لاو پوشن تا پایان سال ۲۰۳۱ می‌تواند به سطح ۰.۰۱۶۵۶۱ دلاری نیز برسد. با این حال روند افزایش قیمت این دارایی در آینده، کاملاً به پیشرفت بازی Axie Infinity و استقبال کاربران و سرمایه‌گذاران از آن بستگی دارد.

تحلیل فاندامنتال ارز اسموث لاو پوشن

ارز دیجیتال SLP از جنبه بنیادی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. از جامعه طرفداران این ارز گرفته تا کاربردهای متفاوت آن در مقایسه با سایر توکن‌های بازی محور، همگی جزو نکات مهم این توکن به شمار می‌روند. در ادامه به بررسی تحلیل اسموث لاو پوشن از دید فاندامنتال پرداخته‌ایم.

ایجاد و پرورش NFT

در دنیای بلاکچین ,و رمزارزها، مباحث توکن از توکن غیرمثلی (NFT) به صورت مجزا مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ با این حال توکن SLP به خوبی موفق شده تا این دو ماهیت متفاوت را به هم پیوند بزند. به لطف بازی Axie Infinity شما قادر هستید تا از ارزهای دیجیتال SLP به عنوان روشی برای ایجاد و پرورش یک توکن غیرمثلی استفاده کنید. هرچه هیولای شما قدرتمندتر باشد، ارزش بالاتری برای فروش خواهد داشت. به عبارت دیگر شما می‌توانید توکن‌های SLP خود را به نوعی بر روی این هیولاها سرمایه‌گذاری کرده و در نهایت با قدرتمندتر کردن و فروش آن‌ها با قیمتی بالاتر، سود قابل توجهی به دست آورید.

قابل استفاده برای همه

تقاضا برای خرید ارز دیجیتال اسموث لاو پوشن چه از سمت سرمایه‌گذاران و چه از طرف گیمرها، همواره قابل توجه بوده است. چندمنظوره بودن این دارایی باعث شده تا اقشار مختلفی از کاربران شبکه‌های بلاکچین به این توکن علاقه داشته و ارزش آن همواره بالا باشد.

سازوکار افزایش و کاهش

توکن SLP در محیط بازی Axie Infinity قابلیت ایجاد و از بین رفتن را دارد. هرچه شما به بازی کردن و پیروز شدن خود ادامه دهید، توکن‌های بیشتری به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. در سمت دیگر ارتقا هیولاها نیازمند خرج و از بین بردن توکن‌هاست. این سیستم منحصربه‌فرد افزایش و کاهش، به جذابیت‌های ارز دیجیتال SLP افزوده است.

تحلیل آنچین اسموث لاو پوشن

افت ناگهانی قیمت SLP در ماه آپریل ۲۰۲۳ باعث شد تا داده‌های آنچین، به ضرر آن باشند. در طول بازه یک ساله، حدود ۶۱ درصد از معامله‌گرانی که بر روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کردند، با کاهش سرمایه مواجه شده‌اند. با این حال تعداد آدرس کیف پول‌های فعال این توکن در طی ماه‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته و در حال حاضر به بیش از ۵۷ هزار واحد رسیده است. این موضوع می‌تواند نشان از مثبت بودن تحلیل اسموث لاو پوشن و کسب آگاهی کاربران در مورد آن باشد.

آینده ارز دیجیتال اسموث لاو پوشن

توکن SLP به لطف محبوبیت بازی Axie Infinity توانست به‌سرعت به یکی از توکن‌های بازی شناخته‌شده تبدیل شود. همین مسئله باعث شد تا سرمایه‌گذاران، امید بسیاری به آینده آن داشته باشند. هرچند که عواملی نظیر هک شدن پل رونین، باعث شد تا نام SLP با بی‌اعتمادی همراه شود؛ اما تدابیر تیم توسعه‌دهنده این توکن در ادامه مسیر، خیال کاربران را تا حد زیادی از بابت مسائل امنیتی آسوده کرده است.

در حالت کلی این ارز دیجیتال می‌تواند به عنوان یک گزینه جذاب برای سرمایه‌گذاران ماجراجو تلقی شود. با این حال در صورتی که قصد سرمایه‌گذاری بر روی این توکن را دارید، توصیه می‌کنیم حتماً به رویدادها و داده‌های روز توجه کرده و قدم نهایی خود برای سرمایه‌گذاری را با اطمینان بردارید.

مشاهده تحلیل سایر ارزها:

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار اسموث لاو پوشن

مطالب جدید
کاهش ۳۲ درصدی قیمت PYR در ۳۰ روز گذشته

قیمت PYR توکن کاربردی و گل سرسبد بازی Vulcan Forged VulcanVerse در یک ماه اخیر کاهش داشته است. این توکن برای خرید NFT و سایر دارایی‌های مجازی در بازار Vulcan Forged در بازی‌های Vulcan Forged استفاده می‌شود.