پایگاه دانش

 1. خانه
 2. پایگاه دانش
 3. تاریخچه تغییرات
 4. آپدیت ۱۹ دی ۱۴۰۰

آپدیت ۱۹ دی ۱۴۰۰

در طول ماه‌های گذشته تیم محصول و فنی والکس مشغول طراحی نسخه جدید در جهت بهبود تجربه کاربری بودند و نتیجه این تغییرات در صبح روز ۱۹ دی ۱۴۰۰ در دسترس همه کاربرها قرار گرفت.

لیست تغییرات انجام شده:

 • بازطراحی کامل همه Flowها:
  با توجه به رفتار کاربرهای فعلی والکس و در نظر گرفتن رفتارهای به‌روز پلت‌فرم‌ها در سطح بین‌المللی همه Flowها بازطراحی و توسعه داده شدند.
 • طراحی با سازگاری ویژه با موبایل:
  در طراحی موبایل جدید، دسترس‌پذیری بخش‌های مختلف از طریق موبایل در طراحی اهیمت ویژه‌ای داشته و به صورت کلی صفحات کاملاً سازگار با موبایل طراحی شده‌اند تا کاربرها بهترین تجربه ممکن از انجام معامله از طریق اپلیکیشن والکس که به‌زودی اختیارشان قرار خواهد گرفت را داشته باشند.
 • خانه جدید:
  با اضافه شدن رمزارزهای جدید به پلت‌فرم والکس و گذشت زمان، دسترس‌پذیری رمزارزهای جدید و اضافه کردن ویژگی‌های جدید را برای معرفی کردن به کاربرها سخت کرده بود. در این نسخه، طراحی به منظور معرفی راحت‌تر ویژگی‌های جدید و دسترسی آسان‌تر به بخش‌های مختلف سایت تغییر پیدا کرد.
 • اضافه شدن ویژگی منتخب:
  کاربرها می‌توانند بازارهای موردعلاقه خود را به لیست منتخب خود اضافه کنند تا به سادگی در آینده از آن لیست به آن‌ها دسترسی داشته باشند. (این ویژگی بزودی در نسخه موبایل نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.)
 • طراحی جدید صفحه بازارها:
  در این نسخه کاربرها می‌توانند از بازارهای فعال والکس در پایه‌بازارهای مختلف مطلع شوند و رشد، ضرر و حجم معامله‌های هر یک را در اینجا بررسی کنند.
 • طراحی جدید پیام‌های من:
  در این نسخه از پیام‌های من، تمامی فعالیت‌های کاربر از جمله: ورود‌های موفق و ناموفق، تغییرات رمز دومرحله‌ای، عملیات‌های واریز و برداشت ریالی و رمزارز و انجام شدن معامله‌ها از طریق ایمیل، نوتیفیکیشن داخل اپلیکیشن و بزودی از طریق نسخه اپ به اطلاع کاربرها می‌رسد.
 • طراحی جدید معامله‌ها با نگاه به تجربه معامله در پلت‌فرم قدیمی:
   در والکس جدید ۳ سبک از معامله در اختیار کاربرها قرار گرفته است:

  • معامله کلاسیک؛
   تجربه انجام دادن معامله در کلاسیک، چینش المان‌های مختلف صحفه مشابه انجام دادن معامله در پلت‌فرم قدیمی‌ست و کاربرها می‌توانند به آسودگی معامله خود را انجام دهند.
  • معامله حرفه‌ای؛
   در این نوع معامله چینش المان‌ها در جهت آسودگی بیشتر معامله‌گرهای حرفه‌ای مدرن‌تر و مشابه پلت‌فرم‌های روز قرار گرفته.
  • معامله سریع؛
    در این معامله، کاربرها می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت موجود در بازار اقدام به خرید و فروش رمز ارز در پایه‌بازارهای تومان و USDT کنند.
 • کیف پول:
  در این نسخه کاربرها می‌توانند موجودی تقریبی خود از همه رمزارزهای موجود، به تومان را مشاهده کنند و همانند قبل دسترسی‌های واریز، برداشت تومان و رمزارزها نیز در دسترس است.
 • نسخه جدید دعوت از دوستان:
  کاربرها، به ازای پیوستن هر یک از دوستان خود به والکس، درصدی از کارمزد معامله‌های ریال و تتر به کاربر به عنوان هدیه تعلق می‌گیرد. در این نسخه با دعوت کردن کاربرهای بیشتر، کارمزد بیشتری به عنوان هدیه به کاربر تعلق خواهد گرفت.
 • امینت:
  بخش امنیت به تازگی در این نسخه والکس اضافه شده؛ در این صفحه کاربر علاوه‌بر قابلیت تغییر روش تأیید صحت دو مرحله‌ای، کاربرها می‌توانند آخرین تاریخچه ورود و دستگاه‌های متصل فعلی به اکانت خود را بررسی و مدیریت کنند.
والکس در مسیری تازه در تعامل با شما کاربرهای عزیز قرار گرفته و در طول این مسیر تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با شنیدن بازخوردهای شما از طریق شبکه‌های اجتماعی و چت آنلاین بهترین تجربه ممکن و شایسته شما عزیزان برای انجام معامله‌ها را رقم بزنیم.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟ بله خیر

How can we help?