پایگاه دانش

⌘K
  1. Home
  2. Docs
  3. پایگاه دانش
  4. معامله‌ها
  5. قدم به قدم تا معامله‌ی آنی

قدم به قدم تا معامله‌ی آنی

خرید و فروش آنی والکس، امکانی متفاوت است که به شما اجازه می‌دهد، کوین‌های متنوعی را انتخاب و در لحظه با قیمت تضمینی معامله کنید. در ادامه، مراحل استفاده از این امکان را قدم به قدم به شما به  نشان خواهیم داد.

ورود به بخش معامله‌ی آنی

مسیر یک

با ورود به حساب کاربری خود در والکس و در صفحه‌ی اصلی، در نوار بالا، گزینه‌ی معامله‌ی آنی را خواهید دید؛ با کلیک بر روی آن، وارد بخش خرید و فروش آنی شوید.

مسیر دو

وارد صفحه‌ی کاربری خود شوید، از گزینه‌های بالای صفحه، گزینه‌ی «خرید آنی» را انتخاب کرده .

مسیر سوم

وارد صفحه‌ی دارایی‌های خود شوید، با قرار دادن نشانگر بر روی هر کوین، گزینه معامله‌ی آنی نشان داده شده می‌توانید آن را انتخاب کنید.

معامله‌ی آنی

انتخاب دارایی

پس از ورود به بخش معامله‌ی آنی، کوین مورد نظر را انتخاب و میزان خرید خود را مشخص کنید. در صورت تبدیل تومان به کوین، باید پیش از انجام معامله، کیف پول خود را شارژ کرده‌باشید.

بررسی امکانات دارایی

با انتخاب کوین، پیغامی نمایش داده شده که در آن می‌توانید  امکانات ارائه شده توسط والکس در ارتباط با سکه‌ی مورد نظر خود را مشاهده کنید.

جزئیات دارایی

در ادامه، جزئیات معامله‌ی خود را بررسی کرده و در صورت اطمینان از صحت آن، تایید کنید، توجه داشته‌باشید پس از تایید، معامله انجام شده و امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.

مدت زمان محدود اعتبار قیمت

توجه داشته‌باشید که مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای معامله، محدود است و پس از گذشت این زمان به طور مجدد باید مراحل را طی کنید.

معامله‌ی موفق

«خرید با موفقیت انجام شد.» با دریافت این پیام، معامله انجام شده و می‌توانید میزان دارایی خود را در بخش دارایی‌ها مشاهده کنید.

دریافت اطلاعات بیشتر

پرسش‌های متداول

در صورت نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر، می‌توانید از طریق لینک زیر در این باره اطلاعات بیشتری را کسب کنید.