خرید اینجکتیو
اینجکتیو(INJ)Injective

خرید اینجکتیو • قیمت اینجکتیو به صورت لحظه ای و روزانه | Injective

قیمت اینجکتیو (لحظه‌ای)

1,568,545تومان
-3.19%
27.55$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

1,541,664تومان

1,611,688تومان

27.08$28.31$

حجم معاملات (۲۴h)

93,323,537

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

2,195,983,742

$

ارز در گردش

94%

مجموع ارز در دسترس

100,000,000

حداکثر ارز قابل عرضه

نامشخص

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

49

Injective یک بلاک چین باز و قابل تعامل است که برای برنامه های DeFi بهینه شده است.

رمزارز اینجکتیو در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی 49 را دارد. قیمت اینجکتیو امروز ۲ خرداد ۱۴۰۳ برابر با 1,574,500 تومان معادل 27.657 تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. اینجکتیو پروتکل، یک پلتفرم قراردادهای هوشمند با قابلیت تعامل باز است که برای برنامه‌های مالی غیر متمرکز (DeFi) طراحی شده است. شما در این صفحه می‌توانید قیمت اینجکتیو پروتکل را به صورت لحظه‌ای و جهانی مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش ارز INJ خود را در بازار والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل (Injective Protocol)

اینجکتیو پروتکل با نماد اختصاری INJ، دسترسی به بازارهای مالی غیر متمرکز نامحدود را امکان پذیر می‌کند. کاربران می‌توانند هر بازار مالی را بر روی پروتکل مبادلاتی غیر متمرکز، ایمن، سریع و بدون کارمزد اینجکتیو ایجاد کنند. این پروتکل توسط اریک چن (Eric Chen) و آلبرت چون (Albert Chon) راه اندازی شده است. زنجیره اینجکتیو، برای پشتیبانی از اپلیکیشن‌های دیفای (DeFi) سازگار با اتریوم طراحی شده که تایید سریع، ایجاد بلاک زیر ۲ ثانیه و سرعت بالای تراکنش (TPS+10,000) را برای آنها به همراه دارد.

زیر ساخت معاملاتی اینجکتیو پروتکل، به طور کامل توسط یک دفتر سفارش محدود مرکزی (Central limit order book)، پشتیبانی می‌شود. این زیر ساخت، رابط کاربر پسند Injective و سرعت مبادلات متمرکز را با شفافیت صرافی‌های غیر متمرکز، ترکیب می‌کند. این پروتکل می‌تواند از معاملات میان زنجیره‌ای (cross-chain) دارایی‌های دیجیتال، دائمی، آتی، مصنوعی و بیگانه (Exotic) در بین بلاک چین‌های مجزا مانند اتریوم، BSC و Cosmos پشتیبانی کند.

اکوسیستم اینجکتیو، دارای بیش از ۱۰۰ پروژه و ۲۰۰ هزار عضو در سرتاسر جهان است. این پروتکل، توسط گروهی از سرمایه گذاران برجسته مانند پنترا کپیتال (Pantera Capital)، بایننس (Binance) و مارک کوبان (Mark Cuban) حمایت می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با ارز INJ پیشنهاد می‌کنیم مقاله اینجکتیو چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

اینجکتیو پروتکل، با مشارکت اینجکتیو لبز (Injective Labs) که یک شرکت تحقیق و توسعه است، راه اندازی شد.

اریک چن (Eric Chen)، یکی از بنیانگذاران اینجکتیو لبز است که قبل از تاسیس این شرکت، به عنوان یک محقق و تریدر رمزنگاری (Cryptographic) در یک صندوق بزرگ کریپتو کار می‌کرد. او در این صندوق، تلاش‌های خلاقانه مبادلات تجاری بیطرف بازار (market neutral) در فضای بلاک چین، و سرمایه گذاری در شرکت‌‌های برجسته‌ای همچون چین‌لینک (Chainlink)، کاسموس (Cosmos) و 0x را رهبری کرد. اریک چن دانش گسترده‌ای در مورد پروتکل‌های بلاکچینی و امور مالی سنتی دارد.

آلبرت چون (Albert Chon)، مدیر ارشد فناوری اینجکتیو لبز (Injective Labs) است. او دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه استنفورد (Stanford University) است و مهندس توسعه نرم افزار در آمازون (Amazon) بوده است. او به دلیل پیشگامی در استاندارد جدید اتریوم که امروزه توسط بسیاری از پروژه‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، و همکاری با اریک چن (Eric Chen) در راه اندازی اینجکتیو لبز، چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید.

کاربرد ارز اینجکتیو پروتکل (INJ)

ارز بومی اینجکتیو پروتکل، توکن INJ است. ارز INJ یک توکن حاکمیتی، ابزار عمومی غیر متمرکز و یک دارایی کمیاب است که برای حاکمیت، جذب ارزش مبادله‌ای، استخراج نقدینگی و سهام استفاده می‌شود. این توکن به دلیل تاثیر بر حاکمیت، وثیقه مشتقات، بازارسازی و امنیت پروتکل، بخش مهمی از اینجکتیو پروتکل به حساب می‌آید. ۶۰٪ از تمام کارمزدهای معاملات، هر دو هفته یک بار برای سوزاندن INJ استفاده می‌شود. این موضوع باعث شده تا عرضه INJ در طول زمان به طور چشمگیری کاهش پیدا کند. همچنین، تراکنش‌های روی اینجکتیو پروتکل که توسط پروژه‌های جدید این اکوسیستم انجام می‌شوند، به سوزاندن بیشتر INJ کمک می‌کند.

ویژگی های مهم اینجکتیو پروتکل

اینجکتیو پروتکل، به هر شخص امکان دسترسی، ایجاد و معامله نامحدود بازارهای دیفای (DeFi) را می‌دهد. این بدان معناست که ارزهای دیجیتال و تمامی مشتقات مالی آتی، دائمی و پیچیده می‌توانند به شکل غیر متمرکز در این پروتکل معامله شوند. تراکنشها همچنین سریع و بدون کارمزد گس (Gas fee) انجام می‌شوند. کاربران اینجکتیو پروتکل، می‌توانند به طور یکپارچه در بین شبکه‌های بلاک چین متمایز از هم مانند اتریوم (Ethereum)، کاسموس (Cosmos) و زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) مبادله شوند. این پروتکل، همچنین انجام معاملات بر روی پروژه‌های مبتنی بر کاسموس مانند ترا (Terra) را تسهیل می‌کند.

پروتکل Injective، اولین پروتکل تعاملی و سفارشیست که برای اپلیکیشن‌های مالی غیر متمرکز (DeFi) ساخته شده است. هر شخص می‌تواند با استفاده از ابزارسازی مبتنی بر اتریوم، تراکنش سریع و برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز بین زنجیره‌ای (Cross-Chain dApps) جدید ایجاد کرده و پاداش‌های بی نظیر توسعه دهندگان را دریافت کند. سازگاری بومی اتریوم به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا از ابزارسازی موجود در اتریوم برای شارژ dApps خود استفاده کنند. افراد می‌توانند برنامه‌های DeFi را در زنجیره‌های موازی اجرا کرده تا با مقیاس پذیری نامحدود، به میلیون‌ها کاربر دسترس داشته باشند.

امنیت شبکه اینجکتیو پروتکل چگونه تامین می‌شود؟

اینجکتیو پروتکل، بر اساس مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) مبتنی بر تندرمینت (Tendermint)، عمل می‌کند. گره‌های اعتبار سنجی برجسته، به ایمن سازی و غیرمتمرکز تر کردن این شبکه کمک می‌کنند. مکانیسم اجماع اینجکتیو، در حالی که منجر به کاهش ۹۹٪ ردپای کربن (carbon footprint) می‌شود، منجر به تایید نهایی تراکنش‌های فوری می‌شود.

چه مقدار توکن اینجکتیو پروتکل (INJ) در گردش است؟

حداکثر عرضه اینجکتیو پروتکل ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن است که در حال حاضر حدود 73 میلیون آن در گردش است.

خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

خرید ارز دیجیتال INJ در والکس

ارز INJ، در اکثر صرافی‌های اصلی در دسترس است. بایننس (Binance)، با ۱۲٬۶۸۷٬۰۸۴ دلار، بیشترین حجم معاملات INJ/USD را دارد و به عنوان محبوب‌ترین صرافی خرید و فروش INJ به حساب می‌آید. از دیگر صرافی‌های معتبر معامله این رمزارز می‌توان به Huobi Global ،Bilaxy و Uniswap اشاره کرد. بازار ارز INJ، در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش اینجکتیو پروتکل نمایید.

نحوه خرید INJ از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز اینجکتیو پروتکل بپردازید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید اینجکتیو پروتکل (INJ) شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ی خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

  1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
  2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
  3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
  4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز اینجکتیو پروتکل را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز اینجکتیو پروتکل در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری، وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار INJ و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز INJ را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول ارز اینجکتیو پروتکل والکس در ولت شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار INJ والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز INJ که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش اینجکتیو پروتکل از والکس

  • امکان خرید و فروش ارز اینجکتیو پروتکل در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
  • امکان معامله ارز دیجیتال INJ به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب اینجکتیو پروتکل رایگان

شما به عنوان هولدر توکن INJ، می‌توانید اعتبارسنج شوید و در مدیریت این پروتکل شرکت کنید و در ازای محافظت از شبکه اینجکتیو پروتکل، پاداش‌ و توکن رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین از طریق INJ Faucets و در بسیاری از اپلیکیشن‌ها نیز می‌توانید در ازای تبلیغات، دعوت افراد، لایک، بازی و غیره INJ رایگان دریافت کنید.

کارمزد معامله اینجکتیو پروتکل (INJ)

خرید و فروش ارز اینجکتیو پروتکل در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از والکس وجود ندارد.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

روش نگهداری

اینجکتیو پروتکل، مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی‌مدت یا کوتاه‌مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارت اند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: متامسک (MetaMask)، تراست ولت (Trust Wallet) و اتمیک ولت (Atomic Wallet).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری اینجکتیو پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال است.

 

تبدیل ارز دیجیتال INJ به تومانتبدیل ارز دیجیتال INJ به دلار

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی اینجکتیو پروتکل را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید. 

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز INJ را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال اینجکتیو پروتکل رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال INJ در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ ارز INJ به واسطه سیستم اثبات سهام شبکه اینجکتیو پروتکل، قابلیت استخراج ندارد و دارای عرضه ثابت ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ است.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش اینجکتیو پروتکل را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز INJ را با ریال یا تتر خریداری کنید.

بسیاری از تحلیلگران بر اساس الگوریتم پیش بینی قیمت‌ها معتقدند این پروتکل یک گزینه سرمایه گذاری خوب برای آینده خواهد بود. با توجه به نوسان قیمت ارز INJ مانند دیگر رمز ارزها، باید با دانش و تجربه کافی وارد بازار اینجکتیو پروتکل شد.

جدیدترین اخبار اینجکتیو

خرید ارز‌های مشابه

خرید مانا - تومان
+0.29%

26,629

تومان
خرید اکسی اینفینیتی - تومان
-0.64%

447,180

تومان
خرید سندباکس - تومان
-0.84%

26,183

تومان
خرید انجین کوین - تومان
+10.3%

21,144.0498

تومان
خرید آلیس - تومان
+0.67%

73,590

تومان
خرید گالا - تومان
+11.96%

2,706

تومان
خرید کرومیا - تومان
-0.41%

20,437.9194

تومان
خرید پروجکت گلکسی - تومان
-6.16%

204,379.194

تومان
خرید ولکان فورجد پی وای آر - تومان
-2.97%

270,971.8464

تومان
خرید ایلوویم - تومان
+1.13%

5,380,884.486

تومان

محاسبه قیمت اینجکتیو (INJ)

INJ

Injective