سندباکس
تحلیل سندباکس
(SAND)Sandbox
قیمت سندباکس (SAND)
26,929تومان
+1.15%
0.46$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

25,888تومان

0.44$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

27,068تومان

0.46$

 تحلیل روزانه و لحظه ای سندباکس

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال سندباکس در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال سندباکس همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط سندباکس برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

سندباکس یک پلتفرم جامعه‌محور و مبتنی بر بلاکچین اتریوم است که کاربران می‌توانند توسط آن وارد یک دنیای مجازی شوند. در این دنیا امکان تعامل، بازی و حتی تجارت با سایر کاربران نیز وجود دارد. ارز دیجیتال SAND به عنوان واحد پولی سندباکس در نظر گرفته شده است. تحلیل رمز ارز SAND از جنبه‌های مختلف، می‌تواند به شما در یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه کمک کند. پس اگر قصد خرید و ذخیره این توکن را دارید، توصیه می‌کنیم تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و آنچین ارز سندباکس را از دست ندهید.

یک محصول سه‌گانه

سندباکس یک دنیای مجازی زنده و پویا است. هر گوشه از این دنیا توسط محتوای خلق شده کاربران غنی شده و با گشت‌وگذار در آن به هیچ وجه حس یکنواختی نخواهید داشت. کاربران این پلتفرم می‌توانند با استفاده از ابزاری نظیر VoxEdit، محتوای منحصربه‌فرد خود را خلق کرده و از این طریق کسب درآمد کنند. همچنین ابزار Game Maker امکان ساخت بازی‌های متاورسی با استفاده از المان‌های آماده و بدون نیاز به دانش فنی برنامه‌نویسی را در اختیار کاربران این پلتفرم قرار داده است. در حالت کلی، می‌توان گفت که سندباکس از سه محصول اساسی تشکیل شده است:

  • کاربران می‌توانند با استفاده از VoxEdit اشیا و آواتارهای مورد نظر خود را ساخته و آن‌ها را متحرک کنند. این اشیا در واقع توکن‌های NFT مبتنی بر ERC-1155 هستند که قابلیت خرید و فروش دارند.
  • ابزار Game Maker امکان ساخت بازی‌ها با استفاده از المان‌های آماده را در اختیار هر کاربری قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند این المان‌ها را خریداری و در بازی خود از آن‌ها استفاده کنند.
  • سومین بخش مهم سندباکس شامل بازارچه آن می‌شود. هر کاربر پس از ایجاد یک محصول دیجیتالی (شامل آیتم یا بازی)، می‌تواند از طریق این بازارچه به فروش آن بپردازد.

تحلیل تکنیکال سند باکس

تحلیل ارز سند باکس آینده درخشانی برای آن پیش‌بینی می‌کند. هرچند که از نظر تجزیه‌های فنی و آماری، این ارز شاید شاهد رشد انفجاری و ناگهانی نباشد؛ اما بر اساس داده‌ها و احساسات بازار، روند تغییرات قیمت آن با شیب صعودی ملایمی همراه خواهد بود. بر اساس داده‌های موجود، می‌توان پیش‌بینی کرد که قیمت ارز دیجیتال SAND تا انتهای سال ۲۰۲۴ به سطح ۰.۹۵ دلاری دست یابد. همچنین پیش‌بینی قیمت این دارایی در طولانی‌مدت نیز تا حد زیادی مثبت ارزیابی می‌شود. با در نظر گرفتن نمودار میانگین متحرک برای SAND، این احتمال وجود دارد که در پایان سال ۲۰۲۸ شاهد قیمت ۲.۶۸ دلاری برای سندباکس باشیم.

تحلیل فاندامنتال سند باکس

با توجه به کاربردی بودن ارز دیجیتال SAND، بدون شک تحلیل بنیادی این دارایی می‌تواند نقش بسزایی در تعیین وضعیت رشد آن در آینده داشته باشد. در ادامه به بررسی عوامل بنیادی مهم و تاثیرگذار سندباکس می‌پردازیم.

اتصال دنیای بلاکچین به صنعت بازی

صنعت گیم سال‌ها پیش از فناوری بلاکچین به وجود آمده و اکنون نیز مانند هر زمان دیگری طرفداران خاص خود را دارد. در سمت دیگر، فناوری بلاک‌چین علی‌رغم تمام ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود، همچنان با مشکل عدم پذیرش گسترده دست‌وپنجه نرم می‌کند. در این شرایط، بازی‌های رایانه‌ای با طرفداران فراوان خود می‌توانند یک راهکار جذاب برای پذیرش بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال باشند. همین مسئله باعث شده تا پروژه‌هایی نظیر سندباکس که در این زمینه فعالیت دارند، بسیار امیدوار کننده باشند. علاوه بر این، همکاری سندباکس با پروژه‌های شناخته شده‌ای نظیر آتاری، CryptoKitties و Helix، انتظارات برای رشد آن را دوچندان کرده است.

تکیه بر خلاقیت کاربران

سند باکس با تمرکز بر محتوای تولید شده توسط کاربران، موفق به جذب تعامل بیشتر شده است. در واقع این پروژه صرفاً یک پلتفرم آماده و یک‌طرفه را برای بازی ارائه نمی‌کند. کاربران می‌توانند در این پلتفرم با خلق محتوا و ترویج آن، رابطه متقابلی داشته باشند. خلق محتوا از طرف بازیکنان علاوه بر غنی‌تر کردن محیط سندباکس، باعث ترویج خودکار آن توسط تولیدکنندگان محتوا نیز می‌شود.

توکن حاکمیتی

سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال SAND می‌توانند از آن به عنوان یک توکن حاکمیتی استفاده کنند. به عبارت دیگر با در اختیار داشتن این توکن می‌توانید نظرات و ایده‌های خود در مورد توسعه پروژه را به اشتراک بگذارید. به لطف تکامل فناوری، حاکمیت غیرمتمرکز در پروژه‌های بلاکچین به یک امر ضروری تبدیل شده و در این میان، سند باکس نیز به خوبی از این ویژگی برای تشویق کاربران به خرید ارز دیجیتال خود استفاده کرده است.

تحلیل آنچین سندباکس

تحلیل ارز سند باکس از دید On-Chain، نشان از علاقه سرمایه‌گذاران به نگهداری طولانی‌مدت از این ارز دارد. آمارهای موجود نشان می‌دهد که حدود  ۵۰ درصد ارزهای SAND موجود در بازار، بیش از یک سال در یک آدرس ثابت ذخیره شده‌اند. طول عمر ۴۵ درصد دیگر از این ارز در یک آدرس ثابت نیز بین ۱ ماه تا ۱ سال ارزیابی می‌شود. به عبارت دیگر، تنها ۵ درصد توکن‌های SAND در یک ماه اخیر به آدرسی جدید انتقال یافته‌اند.

جالب است بدانید که اغلب سرمایه‌گذاران به دلیل افت بازار ارزهای دیجیتال طی چند ماه اخیر، در حال حاضر سودی از ذخیره سندباکس در کیف پول خود نبرده و ارزش دارایی‌های آن‌ها نسبت به زمان خرید کاسته شده است؛ اما به لطف برنامه‌های جذاب این دارایی در آینده، اغلب سرمایه‌گذاران تصمیم به نگهداری بیشتر ارز SAND در حساب خود گرفته‌اند.

در سمت دیگر، دموگرافی (جمعیت شناسی) تراکنش‌های انجام شده برای این ارز شامل محدوده جغرافیایی خاصی نمی‌شود. طبق آمارهای ارائه شده، سهم هر یک از جهت‌های غرب و شرق نصف‌النهار مبدا در تراکنش‌های سندباکس در سطح ۵۰ درصدی با یکدیگر برابرند. این موضوع نشان از جهان‌شمول بودن این دارایی داشته و ادعاها در خصوص پمپ شدن آن توسط افراد خاص را رد می‌کند.

آینده ارز دیجیتال SAND

ادغام صنعت بازی‌های ویدئویی با فناوری‌های جدید اغلب برای هر دو طرف بسیار جذاب و امیدوارکننده است! سندباکس با توکن بومی SAND نیز جزو اولین پروژه‌هایی است که فناوری جدید بلاکچین را به صنعت گیم گره زده است. با توجه به موفقیت‌های فعلی این پروژه، انتظار می‌رود که آینده توکن بومی آن نیز درخشان باشد. با توجه به داده‌های موجود، ارز دیجیتال SAND می‌تواند یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری بلندمدت باشد. با این حال پیش از خرید سندباکس، حتماً از جدیدترین داده‌ها و تحلیل‌های مربوط به آن اطلاع یابید؛ چرا که در دنیای کریپتو، هر اتفاق کوچکی می‌تواند بسیار سرنوشت‌ساز باشد.

مشاهده تحلیل سایر ارزها:

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار سندباکس

مطالب جدید
قیمت بیت کوین از ۷۱٬۰۰۰ دلار گذشت؛ انباشت بیش از ۱۶ میلیارد دلار BTC توسط نهنگ‌ها

داده‌های جدید شرکت اطلاعات بازار اینتو دبلاک (IntoTheBlock) نشان می‌دهد نهنگ‌های بیت کوین از زمان راه‌اندازی ETFهای اسپات در ژانویه، ۱۶٬۷۸۱٬۰۰۰٬۰۰۰ دلار بیت‌کوین انباشت کرده‌اند.