اس اس وی نتورک
تحلیل اس اس وی نتورک
(SSV)SSV.network
قیمت اس اس وی نتورک (SSV)
985,759تومان
-7.36%
19.35$

کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

1,196,510تومان

23.49$
بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

1,297,365تومان

25.47$

 تحلیل روزانه و لحظه ای اس اس وی نتورک

این شاخص به صورت آنی نمایی کلی از تحلیل تکنیکال اس اس وی نتورک در بازه زمانی (time frame) انتخاب شده را نمایش می‌دهد. این ابزار، برایندی از محبوب‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال اس اس وی نتورک همچون میانگین متحرک همگرایی/ واگرایی (MACD)، ایچیموکو، استوکاستیک، مومنتوم و شاخص قدرت نسبی (RSI) است.

در این شاخص با انتخاب بازه زمانی مورد نظر خود، می‌توانید مشاهده کنید که طبق داده‌های اندیکاتورهای تکنیکال، شرایط اس اس وی نتورک برای انجام چه معامله‌ای مناسب‌تر است. توجه داشته باشید که این شاخص صرفا داده‌های تکنیکال را در نظر می‌گیرد و برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگر مانند ویژگی‌های بنیادین ارز را نیز بررسی کنید.

بازار کریپتوکارنسی با سیل پروژه‌های نوپا روبه‌روست و برای یک سرمایه‌گذاری کم‌ریسک باید با تحلیل تکنیکال، پیش‌بینی روند قیمت و ابزارهای تحلیلی آشنا شد. شبکه ssv network، یک فضای زیرساختی و غیرمتمرکز است که برای بهبود عملیات توزیع‌شده اعتبارسنجی در شبکه اتریوم طراحی شده است. با استفاده از ارز اس اس وی، می‌توان خطای گره‌ها را در شبکه اتریوم کاهش داد و عملکرد آن را تقویت کرد. اگر با  روش‌های دقیق تحلیل SSV آشنا شوید، می‌توانید یک سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآور را شروع کنید.

روش‌های تحلیل اس اس وی

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران با استفاده از 3 روش اصلی، به تحلیل ارز دیجیتال ssv network مشغول می‌شوند. در ادامه با هر 3 روش اصلی تحلیل این ارز آشنا می‌شوید.

تحلیل تکنیکال اس اس وی نتورک (Technical analysis)

اولین روش، تحلیل تکنیکال است که با استفاده از مطالعه و بررسی پیشینه تاریخی، روندهای قیمتی، نمودارها، حجم معاملات، اندیکاتورها و غیره صورت می‌گیرد. در تحلیل SSV با روش تکنیکال، نمودار قیمتی این ارز مورد بررسی قرار می‌گیرد تا نوسان قیمتی آن در گذشته زیر ذره‌بین قرار بگیرد.

به‌طور کلی، ابزارهایی که برای انجام تحلیل تکنیکال ارز اس اس وی استفاده می‌شوند، عبارت‌اند از:

 • انواع میانگین‌های متحرک (Moving Averages)
 • اسیلاتورها (Oscillators)
 • نقاط پیوت (Pivot)
 • میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD)
 • شاخص RSI

تحلیل فاندامنتال اس اس وی نتورک (Fundamental Analysis)

تحلیل فاندامنتال (FA)، دومین روش تحلیل SSV است که ارزش ذاتی و واقعی این ارز را با بررسی چند عامل مهم ارزیابی می‌کند. عوامل داخلی و خارجی مهمی وجود دارند که روی ارز دیجیتال اس اس وی تاثیر می‌گذارند و تحلیل فاندامنتال باعث می‌شود، سرمایه‌گذار درک کند که ارز دیجیتال مورد نظرش به‌درستی ارزیابی شده است یا نه. مهم‌ترین اطلاعات و داده‌هایی که در تحلیل فاندامنتال مورد استفاده قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از:

 • مارکت کپ یا ارزش بازار
 • حجم معاملات
 • رود مپ یا نقشه راه
 • آشنایی با بنیانگذاران
 • میزان توسعه و رشد شبکه
 • وایت پیپر (سپیدنامه) اس اس وی نتورک

تحلیل آنچین یا درون زنجیره‌ای (Onchain analysis)

سومین روش تحلیل SSV، استفاده از اطلاعات بلاکچینی (Blockchain Data) برای مشخص کردن احساسات بازار از طریق تحلیل آنچین است. در تحلیل درون زنجیره‌ای، داده‌های معامله‌شده و موجودی کیف پول مورد بررسی قرار می‌گیرد. به‌عبارت ساده‌تر، سرمایه‌گذار با استفاده از این تحلیل می‌تواند رفتار نهنگ‌ها را بررسی و از سرمایه‌گذاری بیهوده دست بکشد. برای مثال، اگر نهنگ‌ها بیشترین مقدار ارز اس اس وی را داشته باشند و درصد پایینی از این ارز در اختیار سرمایه‌گذار وجود داشته باشد، آن سرمایه‌گذاری بسیار پر ریسک است.

شاخص‌های تحلیل درون زنجیره‌ای  SSV عبارت‌اند از:

 • تعداد کیف پول‌های فعال
 • تعداد معاملات
 • بررسی رفتار نهنگ‌ها
 • نرخ هش یا hash rate
 • ارزش کل دارایی قفل‌شده (TVL)

نکات مهم در تحلیل SSV

آشنایی با روش‌های تحلیل ارز دیجیتال ssv network، به‌تنهایی کافی نیست و باید با چند نکته مهم دیگر هم آشنا شد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

معامله اس اس وی در تایم فریم های مختلف

تایم فریم‌ها، روند قیمتی ارز SSV را نشان می‌دهند تا سرمایه‌گذار با استفاده از آن‌ها معاملات خود را انجام دهد. تایم فریم‌ها شامل بازه زمانی معاملاتی ارز دیجیتال می‌شوند و در قالب دقیقه، ساعت، هفتپگی و یا ماهانه محاسبه خواهند شد. برای نوسان‌گیری ارز اس اس وی، بهتر است از تایم فریم‌های کوتاه‌مدت و برای سرمایه‌گذاری بلندمدت SSV باید از تایم فریم‌های بلندمدت استفاده کنید.

سطوح مقاومت و حمایت

علاوه بر تحلیل SSV، باید خطوط مقاومت و حمایت آن را هم به‌خوبی درک کنید و بشناسید. برا این کار کافیست که از تاریخچه ارز اس اس وی و روند قیمتی آن استفاده کنید. با کمک گرفتن از سطوح مقاومت و حمایت می‌توان نقاط مورد نظر برای ورود و یا خروج از معامله را شناسایی و سود چشم‌گیری را از این ارز دیجیتال به‌دست آورد.

درک نمودار تحلیل SSV

نمودار تحلیل ارز دیجیتال ssv network، شامل همه اطلاعات کلی و البته دقیق در مورد این ارز دیجیتال می‌شود. اگر درکی درست از نمودار آن داشته باشید، بهترین بازه‌های زمانی را برای معامله آن پیدا می‌کنید. ضمناً این نکته را فراموش نکنید که نمودار تحلیل، متغیر است و بهتر است که با توجه به نظر و هدف‌گذاری خودتان، از نمودار شمعی، خطی و کندلی بهره بگیرید.

 

تحلیل بیت کوین - تحلیل تتر - تحلیل اتریوم

جدیدترین اخبار اس اس وی نتورک