خرید آلیس

آلیس (ALICE)

قیمت تقریبی یک ALICE

83,601 TMN


شروع معامله
نام کوینآخرین قیمتتغییرات(۲۴h)حجم معاملات(۲۴h)تغییرات هفتگی
قیمت آلیس - تومان

TMN / ALICE

83,601 تومان

-8.95٪

341,996,428 تومان

+13.54٪
قیمت آلیس - تتر

USDT / ALICE

2.68 تتر

-4.96٪

308.87 تتر

+18.58٪
قیمت آلیس - بیت کوین

BTC / ALICE

0.000070 بیت کوین

-35.78٪

0.001217 بیت کوین

-35.78٪

نگاه کلی بازار

نمایش همه

خرید و فروش آلیس (ALICE) و مشاهده قیمت

ارز دیجیتال آلیس (ALICE) چیست؟

ارز دیجیتال آلیس، توکن بومی بازی همسایه من آلیس یک بازی مبتنی بر بلاک چین است . این بازی حول دنیای شخصیت آلیس متمرکز شده و مجموعه‌ای از جزایر را در خود جای داده است. هر کس می‌تواند با استفاده از خلاقیت‌های خود، زمین‌هایی را در آن‌ها خریداری کند و توسعه دهد. توکن ALICE دارایی گیمرها در این بازی به‌شمار می‌رود.

جزایر مجازی که بازی را تشکیل می‌دهند به زمین‌های جداگانه تقسیم می‌شوند که در نهایت متعلق به بازیکنان خواهند بود. این زمین‌ها با توکن NFT منحصربه‌فردی تولید می‌شوند که می‌تواند توسط مالک فروخته یا معامله شود. کاربران می‌توانند جزییات جدید به زمین خود اضافه کنند و زمین را تغییر دهند تا منطقه منحصربه‌فرد خود را ایجاد کنند.

توکن آلیس با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته است. این رمز ارز به بازیکنان امکان ایجاد دارایی‌های غیرقابل معاوضه را برای بازیکن‌ها فراهم می‌کند.

قیمت رمزارز آلیس چطور تعیین می‌شود؟

دارایی‌های درون بازی My Neighbor Alice توسط توکن‌های غیر قابل تعویض نشان داده می‌شوند و کمیاب بودن آن‌ها متفاوت است. به‌عنوان مثال، عرضه ثابت زمین وجود دارد، اما برخی از آیتم‌ها محدود هستند. کاربران می‌توانند اقلامی را ایجاد می‌کنند و با تعیین تعداد نسخه‌های موجود، میزان کمیاب بودن آن را کنترل کنند.

همچنین کاربران می‌توانند با استیکینگ یا سهام‌گذاری توکن‌های خود، میزان عرضه در گردش آن را کم یا زیاد کنند. کم شدن عرضه در گردش باعث افزایش قیمت آلیس خواهد شد.

نحوه خرید ارز دیجیتال آلیس (ALICE) در ایران

پلتفرم معامله ارز دیجیتال والکس این توکن محبوب دنیای متاورس را در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای خرید ارز دیجیتال الیس شما به حساب کاربری والکس نیاز دارید. اگر در این پلتفرم ثبت‌نام و احراز هویت کرده‌اید می‌توانید با مراجعه به بخش معامله‌ها سفارش خرید خود را ثبت کنید.

اگر در والکس حساب کاربری ندارید برای مشاهده راهنمای ساخت آن، بخش راهنمای سایت را مطالعه کنید. برای خرید آلیس شما باید:

  1. در والکس یک حساب کاربری بسازید.
  2. مراحل احراز هویت خود را کامل کنید.
  3. کیف پول ریالی یا تتری خود را شارژ کنید.
  4. وارد بازار معاملات آلیس شوید و سفارش خرید خود را با مبلغ دلخواه ثبت کنید.

چرا قیمت آلیس در سال ۲۰۲۱ رشد کرد؟ آینده قیمت آلیس در ۲۰۲۲

ارز دیجیتال آلیس سال ۲۰۲۱ را با نوسانات جدی منفی در بازار خود آغاز کرد. اما محبوبیت بازی این توکن متاورسی بین کاربران آن را تبدیل به یکی از بازارهای محبوب سال کرد.

کارشناسان معتقدند محبوبیت بازی آلیس به همراه عملکرد خوب در بازار، آینده‌ی مثبتی را برای این توکن متاورسی در بازار ارزهای دیجیتال رقم خواهد زد.

بازی مای نیبر آلیس چه ویژگی‌هایی دارد؟

این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حوزه متاورس به‌شمار می‌رود. مهم‌ترین دلیل این محبوبیت، ویژگی‌های منحصربه‌فرد این بازی است. مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی عبارتند از:

وام‌گیری:

بازیکنان در این بازی می‌توانند در ازای دریافت سود، توکن‌های غیر قابل تعویض خود را وام دهند یا از دیگران وام بگیرند. بازیکنان همچنین می‌توانند به طور مستقیم توکن‌های غیر قابل تعویض ALICE را از طریق بازار داخل بازی یا سایر بازارهای خارجی توکن‌های NFT خرید و فروش کنند.

استیکینگ یا سهام‌گذاری:

توکن‌های این بازی قابلیت Stak شدن نیز دارند. گیمرها می‌توانند توکن‌هایی که در اختیار دارند را سهام‌گذاری کنند و از سود آن بهره ببرند. همچنین توکن آلیس هم این قابلیت را دارد.

دارایی‌های مبتنی بر بلاک چین درون بازی:

مهم‌ترین دارایی موجود در این بازی توکن آلیس است. این توکن در فضای بازی My Neighbor Alice حکم پول را دارد. کاربران می‌توانند با این ارز دیجیتال در جریان بازی خرید و فروش انجام دهند.

آلیس چه تفاوت‌هایی با بازی دسنترالند دارد؟

این دو بازی به گیمرها امکان ایجاد دارایی‌ با استفاده از مهارت‌های خود را می‌دهند. گیمرها می‌توانند با این دارایی‌ها که البته با روش‌های متفاوتی ساخته می‌شوند، کسب درآمد کنند در بازی همسایه من آلیس، کاربران می‌توانند توکن‌های NFT خود را با استفاده از ابزارهای داخل این بازی ایجاد کنند و بعد این دارایی‌ها را در بازار داخلی بفروشند.

در DecentraLand کابران می‌توانند مدل‌ها را با استفاده از ابزار ساخت و ساز به بازی وارد کنند و دارایی‌هایی را ایجاد کنند. در حالی که دارایی‌های مبتنی بر این توکن NFT‌ می‌تواند در بازار دیسنترالند با توکن مانا فروخته شود.

پرسش‌های متداول

این توکن بر بستر بلاک چین اتریوم عرضه شده در نتیجه اغلب ولت‌های مهم دنیا آن را پشتیبانی می‌کنند. تراست ولت، کوینوم، لجر و اتومیک مهم‌ترین ولت‌هایی هستند که می‌توان توکن‌های بستر اتریوم را در آن‌ها مدیریت کرد.

تعداد کل توکن‌های ارز دیجیتال آلیس ۱۰۰ میلیون است. از این تعداد، ۲۱ میلیون توکن برای فروش عرضه شده است.همچنین ۱۵ میلیون توکن این رمز ارز نیز در اختیار تیم و مشاوران آن قرار دارد و ۱۵ میلیون توکن آلیس در اختیار تیم بازاریابی شبکه قرار گرفته است.

بنیان‌گذار بازی مای نیبر آلیس آنا نورویک است که لیسانس تجارت و اقتصاد از دانشکده اقتصاد و علوم کامپیوتر استکهلم دارد. لنی پترسون در صنعت بازی و سرگرمی ۱۵ سال سابقه دارد و بخش مارکتینگ بازی را بر عهده دارد. اولیور اسونسون هم کارگردان و داستان‌پرداز بازی است.

این بازی در حقیقت دنیای مجازی است که در آن هر گیمر یک جزیره در اختیار دارد. هر کدام از این زمین‌ها یک توکن NFT هستند که در اختیار کاربر قرار گرفته‌اند. گیمر می‌تواند با تزئین کردن زمین خود، ارزش زمین را افزایش دهد و آن را با قیمت بیشتری بفروشد. علاوه‌بر آن این بازی امکان وام دادن این توکن‌ها را هم برای گیمرها فراهم کرده است.