خرید پندل
پندل(PENDLE)PENDLE

قیمت پندل | خرید پندل | فروش پندل (PENDLE)

قیمت پندل (لحظه‌ای)

352,752تومان
+11.40%
5.98$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

285,042تومان

331,074تومان

4.83$5.61$

حجم معاملات (۲۴h)

77,546,284

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

848,127,209

$

ارز در گردش

60%

مجموع ارز در دسترس

258,446,028

حداکثر ارز قابل عرضه

258,446,028

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

93

قیمت امروز پندل به دلار و تومان

ارز دیجیتال پندل متعلق به پروتکل دیفای Pendle است که با ارزش بازار ۸۴۸,۱۲۷,۲۰۸ دلار در جایگاه ۹۳ جدول رمزارزها بر اساس مارکت کپ قرار گرفته است. قیمت هر پندلِ امروز، ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۳۲۰,۳۹۸ تومان معادل ۵.۴,۲۹۱ تتر است و نسبت به ۲۴ ساعته گذشته ۱۱.۴ درصد افزایش یافته است. شما در این صفحه می‌توانید نرخ پندلِ را به صورت لحظه‌ای همگام با بازار جهانی مشاهده کنید.

تاریخچه قیمت پندل

معاملات ارز دیجیتال پندلِ در سال ۲۰۲۱ آغاز شد. طی این سال‌ها هرچند قیمت PENDLE فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده، اما همواره در یک روند صعودی بلند مدت قرار داشته است. در یک سال گذشته، پندلِ موفق شد سقف قیمتی ۰ دلار را به ثبت برساند و کف قیمتی آن ۰ دلار بوده است. در نمودار بالا، قیمت آنلاین پندلِ از ابتدای فعالیت خود تاکنون قابل مشاهده است.

پروتکل پندل چیست؟

پیش از خرید پندلِ لازم است درباره این پروژه به اندازه کافی تحقیق کرده و پتانسیل سود یا زیان آن در تایم‌فریم‌های مشخص زمانی را بسنجید. پندل فایننس (Pendle Finance) یک پروتکل دیفای است که امکان کسب سود از دارایی‌های موسوم به بازده توکنیزه (Yield Tokenization) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این دارایی‌ها به تریدرهای حرفه‌ای و ریسک‌پذیر امکان کسب سود از پیش‌بینی‌های‌شان در مورد قیمت ارزهای دیجیتال را می‌دهند. این پروتکل، روی شبکه اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال پندلِ چیست؟

ارز دیجیتال پندل، توکن بومی پروتکل پندل است که از آن برای محاسبه کارمزد تراکنش‌ها و دیگر مصارف استفاده می‌شود. طبیعتا هرچه تقاضا برای استفاده از این پلتفرم دیفای بیشتر شود، قیمت پندلِ نیز افزایش خواهد یافت. نماد پندلِ در صرافی‌های ارز دیجیتال و منابع اطلاعاتی مانند کوین مارکت کپ، PENDLE‌ است. ارز دیجیتال پندل با استاندارد ERC20 توسعه یافته و از آن برای مشارکت در تصمیم‌گیری‌های حاکمیتی پروتکل نیز استفاده می‌شود. این توکن قابل استیک است و سود آن، طبیعتا تحت تاثیر نرخ پندلِ در زمان سرمایه‌گذاری خواهد بود.

عرضه در گردش ارز دیجیتال پندل چقدر است؟

تیم دانا لبز سقف عرضه‌ای برای PENDLE تعیین نکرده است. همچنین حدود ۵٫۷ درصد از عرضه پندلِ به تیم توسعه، ۱۹٫۲ درصد به صندوق سرمایه‌گذاری اکوسیستم و ۱۰ درصد نیز به مشوق‌ها اختصاص داده شده است. آزادسازی این دارایی‌ها می‌تواند بر ارزش پندلِ تاثیراتی هرچند کوتاه داشته باشد.

ویژگی های پروتکل پندلِ

آنچه پروتکل Pendle را متمایز کرده، بهره‌مندی از یک بازارساز خودکار (AMM‌) است. این بازارساز، توکن‌های سودآور (Yield-Generating Tokens) را به دو دسته توکن‌های مالکیت (Ownership Tokens) و توکن‌های بازده آتی ( Future Yield Tokens) یا FYT تقسیم می‌کند. توکن مالکیت، نماد دارایی پایه‌ای است که توکنیزه شده و توکن بازده، نماد سود دارایی پایه در آینده هستند.

از سوی دیگر Pendle Finance‌ مزایایی انحصاری در مقایسه با رقبایش دارد که می‌تواند سبب افزایش کاربران و درنتیجه رشد قیمت PENDLE‌ به دلیل افزایش تقاضا برای آن شود. یکی از مهم‌ترین این مزایا امکان برداشت توکن‌های FYT در زمان دلخواه است.

بنیانگذاران ارز دیجیتال پندل

آشنایی با بنیانگذاران و سرمایه‌گذاران پروژه، یکی از موارد مهم در تحلیل پندلِ است. نفر اول این پروژه تی ان لی (Tn Lee)‌ یک سرمایه‌گذار و متخصص بلاکچین اهل هنگ کنگ است. او همچنین لابراتوارهای دانا (Dana Labs) را رهبری می‌کند که در توسعه پروتکل و ارز دیجیتال پندل نقشی اساسی دارد. مطابق اطلاعات Crunchbase آقای لی در پروژه‌های Thruster (یک صرافی غیرمتمرکز)، INIT Capital (یک پلتفرم دیفای) و Joyn (یک پروژه وب ۳) نیز سرمایه‌گذاری کرده است. گفته می‌شود او سابقه کار در شبکه کایبر (Kyber Network) را نیز در کارنامه دارد. عملکرد لی و دانا لبز، قطعا بر قیمت پندلِ تاثیر مستقیم دارند.

قیمت پندلِ در ۲۰۲۴

با گذشت حدود سه سال از عمر پندلِ، قیمت ارز دیجیتال پندلِ همواره در یک روند صعودی در حال حرکت بوده است. با توجه به کاربردهای ویژه پلتفرم پندلِ و فرصت‌های جدید کسب درآمد آن، انتظار می‌رود قیمت پندلِ در سال ۲۰۲۴ سقف قیمتی جدیدی را ثبت کند.

قیمت آنلاین پندلِ در صرافی ارز دیجیتال والکس

صرافی ارز دیجیتال والکس یکی از اولین و معتبرترین پلتفرم‌های رمزارز در ایران است که از معاملات پندلِ در دو پایه بازار تتر و تومان پشتیبانی می‌کند. قیمت پندلِ به تومان امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۳۲۰,۳۹۸ تومان معادل ۵.۴,۲۹۱ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی معامله می‌شود. همچنین حجم معاملات این رمزارز در بازار جهانی طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۷,۵۴۶,۲۸۳ دلار بوده است. شما می‌توانید پس از ثبت نام و احراز هویت در وب‌سایت والکس، فرایند خرید پندلِ را آغاز کنید.

خرید ارز‌های مشابه

خرید تتر - تومان
-0.22%
تترUSDT

59,015

تومان
خرید بیت کوین - تومان
+0.8%

4,020,000,000

تومان
خرید اتریوم - تومان
+1.35%

209,630,586

تومان
خرید دوج کوین - تومان
+5.19%

8,574

تومان
خرید شیبا - تومان
+1.85%

1.302

تومان
خرید کاردانو - تومان
+3.48%

25,773

تومان
خرید سولانا - تومان
+2.67%

9,101,466

تومان
خرید ریپل - تومان
+2.15%

28,912

تومان
خرید فانتوم - تومان
+6.16%

39,791

تومان

محاسبه قیمت پندل (PENDLE)

PENDLE

Pendle