شاخص قیمت پی گالا pgala

قیمت پی گالا (PGALA)

62تومان
-0.07%
0.0012$
کمترین قیمت (۲۴ ساعت)

59تومان

0.0011$
بیشترین قیمت (۲۴ ساعت)

66تومان

0.0013$

حجم معاملات (۲۴h)

نامشخص

تسلط به بازار (دامیننس)

نامشخص%

حجم کل بازار

نامشخص

ارز در گردش

0%

مجموع ارز در دسترس

نامشخص

حداکثر ارز قابل عرضه

نامشخص

خرید پی گالا (pGala) • فروش pGala • قیمت لحظه ای پی گالا

PGALA یک میم کوین است که به دلیل وقوع یک نقص امنیتی و پیکره‌بندی اشتباه Bridge Pnetwork ایجاد شده است. لطفاً توجه داشته باشید که شبکه و توکن PGALA با Gala ارتباطی ندارد.

معرفی ارز دیجیتال پی گالا (pGala)

PGALA  یک توکن بر بستر زنجیره هوشمند بایننس (BEP20) است که طی یک فورک از توکن Gala در شبکه اتریوم (ERC20) به وجود آمد. پی گالا، نسبت یک به یک با توکن گالا داشت و در هر زمان قابل بازخرید بود. تا اینکه اشتباهات محاسباتی روی شبکه PNetwork به وجود آمد و در 4 نوامبر 2022، بیش از 1 میلیارد دلار توکن PGALA به دلیل شکل گیری نادرست در PNetwork از دست رفت. این اتفاق ضربه اقتصادی بزرگی را به سرمایه‌گذاران و هولدرهای این رمزارز در سراسر جهان وارد کرد.

پس از این اتفاق، صرافی Houbi، با توجه به سیاست‌های خود، تصمیم گرفت برای جبران خسارت پیش آمده، این توکن‌ها را از کاربران خریداری کند و در حال حاضر توکن pGala فقط در صرافی Houbi قابل خرید و فروش است.

خرید ارز پی گالا

با توجه به مشکلات پیش آمده برای شبکه pNetwork، در حال حاضر ارزش ارز pGala در بازار مشخص نیست و خرید و فروشی روی آن انجام نمی‌شود و همانطور که گفته شد، فقط صرافی Houbi از این ارز پشتیبانی می‌کند. بنابراین در پی اتفاقاتی که برای شبکه اسمارت چین گالا رخ داد، توکن‌های این شبکه صرفاً در بستر اتریوم قابل معامله است و شما می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید گالا در والکس، این توکن را همگام با بازار جهانی معامله کنید.