خرید سندباکس

سندباکس (SAND)

قیمت تقریبی یک SAND

38,687 TMN


شروع معامله
نام کوینآخرین قیمتتغییرات(۲۴h)حجم معاملات(۲۴h)تغییرات هفتگی
قیمت سندباکس - تومان

TMN / SAND

38,687 تومان

-5.64٪

450,894,447 تومان

+38.38٪
قیمت سندباکس - تتر

USDT / SAND

1.234 تتر

-4.64٪

2,301.520 تتر

+46.38٪
قیمت سندباکس - بیت کوین

BTC / SAND

0.0000530 بیت کوین

-

+165٪

نگاه کلی بازار

نمایش همه

خرید و فروش سند باکس (SAND) و مشاهده قیمت

ارز دیجیتال سند باکس (Sand Box) چیست؟

سند‌باکس (Sandbox) پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است و به کاربران خود این امکان را می‌دهد که توکن سند (SAND) را در قالب یک بازی بسازند و آن را بفروشند. این رمزارز توانسته از قابلیت‌های یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) و توکن‌های غیر‌مثلی (NFT) استفاده کند و بستری غیرمتمرکز ایجاد کند تا فضایی برای کسب درآمد جامعه گیمرها به وجود بیاید.

ویژگی‌های ارز دیجیتال سندباکس چیست؟

در حال حاضر صنعت بازی یکی از بزرگ‌ترین صنعت‌های دنیا است. این محبوبیت در بازار ارز دیجیتال یک نقطه قوت بسیار مهم است. گره زدن این بازار به محبوب‌ترین حوزه‌ها در بین مردم، کمک قابل توجهی به جایگاه بازارهای ارز دیجیتال در اقتصاد می‌کند.

وجه تمایز پلتفرم سندباکس با دیگر پلتفرم‌های ارز دیجیتال و پلتفرم‌های متاورس دیگر، تلفیق صنعت بازی با ارزهای دیجیتال است. تولید کنندگان پلتفرم بر این باور هستند که با استفاده از این ایده می‌توانند تغییر بزرگی در صنعت ارز دیجیتال ایجاد کنند. این پلتفرم اجازه تولید محتوای صنعت بازی را به تمام کاربران می دهد.

تولید ارز دیجیتال سند، نقش بسیار مهمی در تولید حاکمیت غیرمتمرکز در صنعت بازی‌های ارز دیجیتال دارد. البته توسعه‌دهندگان پلتفرم ارز دیجیتال سندباکس معتقدند که این ایده می تواند نقش بسیار مهمی در دنیای ارز دیجیتال داشته باشد.

قیمت ارز دیجیتال سند چطور محاسبه می‌شود؟

قیمت این توکن نیز مانند تمام دارایی‌های دیجیتالی دیگر براساس میزان تقاضای کاربران تغییر می‌کند. تعداد واحدهای در گردش سندباکس ۹۱۹.۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۳ میلیارد خواهد بود و عرضه محدودی برای این رمز ارز وجود دارد. در چنین شرایطی افزایش تقاضا می‌تواند باعث افزایش قیمت و کاهش فروش توکن سندباکس شود.

قیمت این توکن نیز مانند تمام دارایی‌های دیجیتالی دیگر براساس میزان تقاضای کاربران تغییر می‌کند. تعداد واحدهای در گردش سندباکس ۹۱۹.۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۳ میلیارد خواهد بود و عرضه محدودی برای این رمز ارز وجود دارد. در چنین شرایطی افزایش تقاضا می‌تواند باعث افزایش قیمت و کاهش فروش توکن سندباکس شود.

کیف پول ارز سندباکس

روش‌های مختلفی برای ذخیره سندباکس و ذخیره آن وجود دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان به کیف پول سخت‌افزاری، آنلاین و کیف پول نرم‌افزاری اشاره کرد. از جمله کیف پول‌های قابل اعتمادی که می توان برای ذخیره ارز دیجیتال سندباکس استفاده کرد، کیف پول Trust wallet است. همچنین ولت‌های کوینومی و اتمیک هم از این توکن پشتیبانی می‌کنند.

نحوه خرید سندباکس در والکس

با عضویت در بازار ارز دیجیتال والکس می‌توانید به راحتی و با پرداخت حداقل کارمزد، ارز دیجیتال سند بخرید. برای این کار:

  • در والکس حساب کاربری بسازید.
  • احراز هویت کنید.
  • کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
  • در صفحه معاملات سفارش خرید سندباکس را ثبت کنید.

ارز دیجیتال SAND را چطور در والکس می‌توان فروخت؟

آدرس کیف پول والکس را در کیف پول مقصد وارد کنید، میزان ارز مدنظر خود را به والکس انتقال دهید و آن را بفروشید.

می‌توانید برای ارزی که قبلاً از والکس خریداری کرده‌اید و هنوز در کیف پول شما در صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید.

معامله SANDBOX در بازار جفت ارز والکس

می‌توانید ارز دیجیتال سندباکس را مستقیم با تتر (دلار دیجیتال) بخرید. برای این کار باید حساب خود را با انتقال تتر به کیف پول والکس شارژ کنید یا از موجودی فعلی حساب خود استفاده کنید.

پرسش‌های متداول

در صرافی والکس برای خرید سندباکس به حداقل ۱۰۰ هزار تومان نیاز دارید.

این توکن روی بلاک چین اتریوم و با الگوریتم ERC20 عرضه شده است. کارمزد خرید و فروش ENJ بر اساس هزینه انجام تراکنش روی شبکه اتریوم و کارمزد گس محاسبه می‌شود. انجین به‌دنبال ارائه گزینه‌های مقیاس‌پذیرتری در آینده است تا امکان انتقال رایگان آیتم‌ها فراهم شود.

با توجه به گسترش روزافزون بازی‌های حوزه متاورس و توجه زیاد کاربران مختلف به این حوزه، انتظار می‌رود توکن‌های مرتبط با آن نیز در آینده نزدیک رشد زیادی داشته باشند. با توجه به حجم بالای کاربران حوزه بازی، توکن سندباکس به احتمال فراوان آینده خوبی خواهد داشت.