خرید سینگولاریتی نت
سینگولاریتی نت(AGIX)Singularity NET

قیمت سینگولاریتی نت | خرید سینگولاریتی نت | فروش سینگولاریتی نت (AGIX)

قیمت سینگولاریتی نت (لحظه‌ای)

54,607تومان
+1.84%
0.93$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

53,921تومان

57,019تومان

0.92$0.97$

حجم معاملات (۲۴h)

122,584,098

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

1,202,095,133

$

ارز در گردش

91%

مجموع ارز در دسترس

1,409,457,782

حداکثر ارز قابل عرضه

2,000,000,000

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

69

رمزارز سینگولاریتی نت در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی ۶۹ را دارد. قیمت سینگولاریتی نت امروز ۹ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۵۵,۹۰۰ تومان معادل ۰.۹۵۲ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. ارز سینگولاریتی نت یک مارکت غیرمتمرکز هوش مصنوعی (AI) است که از قدرت فناوری بلاکچین برای دسترسی نامحدود به برنامه‌ها و ابزارهای این صنعت استفاده می‌کند. هدف اصلی SingularityNET ایجاد هوش جامع مصنوعی (AGI) با قابلیت‌های گسترده است.

شما در این صفحه می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز سینگولاریتی نت را مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش خود را برای AGIX در والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال سینگولاریتی نت (SingularityNET)

ارز دیجیتال AGIX یک بازار هوش مصنوعی مبتنی بر بلاکچین است که در سال 2018 معرفی شد و در آغاز بر بستر اتریوم فعالیت می‌کرد. ولی در حال حاضر به بلاکچین کاردانو منتقل شده و به عنوان بزرگترین پروژه هوش مصنوعی این اکوسیستم شناخته می‌شود. ارز سینگولاریتی نت به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که الگوریتم‌های هوش مصنوعی خود را به راحتی با API عمومی در بازار غیرمتمرکز اختصاصی منتشر کرده و کسب درآمد کنند.

هر کاربر می‌تواند یک نود در سینگولاریتی نت اجرا کند که به عنوان عامل هوش مصنوعی در شبکه شناخته می‌شود. عوامل هوش مصنوعی قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کنند و می‌توانند به طور مستقل با سایر عوامل برای تبادل داده و ارائه نتایج تعامل داشته باشند. به لطف ابزارهای هوش مصنوعی سفارشی، کسب‌وکارها می‌توانند با هزینه‌های خیلی پایین به مزیت‌های هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنند.

همچنین یک الگوریتم AI خاص، تمام تعاملات روی پلتفرم را ردیابی می‌کند تا مطمئن شود که پلتفرم به خوبی کار می‌کند.

بنیانگذاران

 • بن گورتزل (Ben Goertzel)، به عنوان مدیرعامل پروژه سینگولاریتی نت شناخته می‌شود. گورتزل سابقه فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی در دانشگاه‌های نیو مکزیکو و وِسترن استرالیا را دارد. او سابقا در شرکت Honson Robotics و Humanity Plus به عنوان دانشمند ارشد فعالیت داشته است.
 • دیوید هانسون (David Hanson)، به عنوان بنیانگذار سینگولاریتی نت فعالیت می‌کند. دکتر هانسون بنیانگذار و مدیرعامل هانسون روباتیک نیز است که در زمینه هوش مصنوعی فعالیت می‌کند.
 • جَنت آدامز (Janet Adams)، به عنوان مدیر ارشد عملیاتی در پروژه مشغول به کار است. خانم آدامز سابقه پُست‌های مدیریتی در بانک‌های TSB، HSBC و RBS را دارد.

کاربرد ارز سینگولاریتی نت (AGIX)

ارز دیجیتال AGIX توکن کاربردی شبکه سینگولاریتی نت است که بر بستر شبکه کاردانو ساخته شده است. لازم به ذکر است که توکن این شبکه ابتدا (سال 2018) بر بستر شبکه اتریوم به نام AGI راه‌اندازی شد، ولی تیم SingularityNet در اوایل 2022 تمام AGI‌ها را از چرخه خارج و آنها را با توکن جدید خود جایگزین کرد.

در واقع این بخشی از یک ابتکار بزرگتر برای انتقال اکوسیستم به بلاکچین کاردانو بود. زیرساخت پیچیده‌ای که هوش مصنوعی و بلاکچین را با هم ترکیب می‌کند، می‌تواند به راحتی با Plutus (زبان قرارداد هوشمند Cardano) ساخته شود.

از کاربردهای ارز سینگولاریتی نت می‌توان به حق رای کاربران در تصمیمات شبکه و پرداخت هزینه‌های درونِ اکوسیستم مانند راه‌اندازی نود اختصاصی اشاره کرد. هولدرهای توکن AGIX می‌توانند با استیک رمزارزهای خود، پاداش دریافت کرده و در توسعه اهداف SingularityNET مشارکت داشته باشند. کاربران می‌توانند توکن‌های خود را به مدت ۳۰ روز استیک و پس از این مدت توکن‌های خود را برداشت کرده و پاداش خود را دریافت کنند. قسمت استیکینگ پروتکل سینگولاریتی نت فعلا در شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است.

ویژگی های مهم سینگولاریتی نت

اصلی‌ترین ویژگی و خدمات ارز دیجیتال AGIX، امکان ساخت، بهره‌برداری و به اشتراک‌گذاری خدمات هوش مصنوعی به توسعه‌دهندگان است. در واقع توسعه‌دهندگان بوسیله این پلتفرم امکان راه‌اندازی و توسعه ابزارهای هوش مصنوعی را دارند و می‌توانند این ابزارها را به فروش رسانده و کسب درآمد کنند.

در مقابل خریداران می‌توانند قبل از خرید این ابزارها، آنها را آزمایش کنند تا ابزار مورد نظرشان را پیدا کنند. همه این فعالیت‌ها در مارکت اختصاصی سینگولاریتی نت اتفاق می‌اُفتد که اجتماعی از سازندگان و مصرف‌کنندگان هوش مصنوعی را تشکیل می‌دهد.

امنیت شبکه سینگولاریتی نت چگونه تامین می‌شود؟

ارز دیجیتال AGIX بر بستر اتریوم و کاردانو و مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام  (PoS) است. بنابراین ارز سینگولاریتی نت برای تامین امنیت خود، از این شبکه‌های قدرتمند بهره می‌برد.

چه مقدار توکن AGIX در گردش است؟

توکن AGIX دارای سقف عرضه 2 میلیارد توکن است که در حال حاضر 1.2 میلیارد واحد آن در گردش است که 61 درصد کل توکن‌ها را شامل می‌شود. نحوه توزیع AGIX به صورت زیر است:

 • 50% فروش خصوصی و عمومی
 • 20% استخرهای پاداش برای کاربران اولیه، توسعه‌دهندگان و شرکا
 • 18% تیم اصلی پروژه
 • 8% بنیاد سینگولاریتی نت
 • 4% جایزه‌های تشویقی به اکوسیستم

خرید و فروش سینگولاریتی نت

ارز دیجیتال AGIX یکی از پروژه‌های پیشگام در صنعت هوش مصنوعی به حساب می‌آید. این پروژه در پی ساخت اکوسیستمی از کاربران، توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها است که بتوانند به ساخت، توسعه و خرید و فروش ابزارها و خدمات هوش مصنوعی بپردازند. در حال حاضر این رمزارز در صرافی‌های مطرحی چون کوکوین، بایننس، هیوبی و پولونیکس لیست شده است. خوشبختانه کاربران ایرانی هم می‌توانند رمز ارز AGIX را در صرافی والکس خریداری و با یکدیگر معامله کنند.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز دیجیتال AGIX بپردازید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید ارز سینگولاریتی نت شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ی خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
 2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز سینگولاریتی نت (AGIX) را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید SingularityNET در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری، وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار AGIX و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید این توکن را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف سینگولاریتی نت والکس در ولت شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار AGIX والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز دیجیتال AGIX که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش سینگولاریتی نت از والکس

 • امکان خرید و فروش AGIX در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
 • امکان معامله به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر یا بیت کوین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب سینگولاریتی نت رایگان

برای کسب AGIX رایگان باید عضوی از اکوسیستم این پروژه باشید. در واقع بخشی از توکن‌های این پروژه به کاربران اولیه و توسعه‌دهندگان اختصاص داده شده است که در قالب پاداش به این گروه‌ها واگذار می‌شود. یکی دیگر از روش‌های کسب رایگان AGIX، استیکینگ این توکن است که در پلتفرم سینگولاریتی نت قابل انجام است.

کارمزد معامله سینگولاریتی نت (AGIX)

خرید و فروش AGIX در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد انتقال: از کیف پول والکس به کیف پول والکس کاربری دیگر، رایگان است.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از والکس وجود ندارد.

روش نگهداری

ارز سینگولاریتی نت مشابه سایر رمزارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی‌مدت یا کوتاه‌مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارت‌اند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s) و سیف‌پال اس وان (SafePal S1).

کیف پول نرم‌افزاری: اتمیک ولت (Atomic Wallet)، تراست ولت (Trust Wallet) و متامسک (MetaMask).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری AGIX در بازار ارزهای دیجیتال است.

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و خطرات مرتبط با بلوکه شدن دارایی‌ها، پیشنهاد می‌شود ارز دیجیتال AGIX را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس با خیال راحت و با قیمت جهانی خریداری کنید.

برای تبدیل ارز سینگولاریتی نت به ریال به یک پلتفرم مطمئن داخلی نیاز دارید که می‌توانید برای انجام این کار از امن‌ترین و سریع‌ترین راه ممکن یعنی صرافی والکس استفاده کنید.

خیر؛ کارمزد نقل‌وانتقال ارز سینگولاریتی نت رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه مجبور به پرداخت کارمزد هستید. همچنین خرید و فروش AGIX در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

ارز دیجیتال AGIX مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام است و تنها می‌توان آن را از طریق استیکینگ و شرکت در استخرهای نقدینگی به دست آورد.

بله؛ صرافی والکس به‌صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش ارز AGIX را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز AGIX را با ریال یا تتر خریداری کنید.

پلتفرم سینگولاریتی نت با گردهم آوردن توسعه‌دهندگان، کاربران و کسب‌و‌کارها توانسته اکوسیستمی پویا در صنعت هوش مصنوعی ایجاد کند. با توجه به نوآوری‌های ارائه شده، این پروژه می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

جدیدترین اخبار سینگولاریتی نت

خرید ارز‌های مشابه

خرید فچ ای‌آی - تومان
+1.86%

133,642.168

تومان
خرید اورایچین توکن - تومان
-10.73%

797,801.466

تومان
خرید تتر - تومان
+0.3%
تترUSDT

58,720

تومان
خرید بیت کوین - تومان
-0.03%

3,975,199,985

تومان
خرید اتریوم - تومان
-1.33%

223,556,612

تومان
خرید دوج کوین - تومان
+0.55%

9,623

تومان
خرید شیبا - تومان
+5.69%

1.5909

تومان
خرید کاردانو - تومان
+0.55%

26,880

تومان
خرید سولانا - تومان
-0.81%

9,893,869

تومان

محاسبه قیمت سینگولاریتی نت (AGIX)

AGIX

Singularity NET