اخبار دوج کوین

ایلان ماسک عرضه «X کوین» را رد کرد؛ آیا دوج کوین روش پرداخت توییتر می‌شود؟

ایلان ماسک عرضه توکن X و یا توکن‌هایی که خودش مستقیما در پروژه آن‌ها نقش داشته باشد را رد کرده است. از آن‌جایی که پلفترم X در حال مجهز شدن به ابزارهای مبادلات مالی است، این گمانه‌زنی مطرح شده است که احتمالا ایلان ماسک به دلیل علاقه‌اش به دوج کوین این رمزارز را به عنوان روش پرداخت پلتفرم X انتخاب می‌کند. 

به گزارش والکس و به نقل از utoday، صحبت‌های ایلان ماسک درباره دوج کوین و ارزهای دیجیتال به زمانی برمی‌گردد که او صرفا یک کاربر توییتر بود و حتی هنوز قصدی برای خرید آن نداشت. دوج‌کوین خیلی زود زیرسایه اسم ایلان ماسک قرار گرفت و نسبت به حرف‌های او شرطی شد. هر واکنشی از ماسک روی صعود و سقوط این رمزارز تاثیرگذار بود. همین اتفاق باعث شد تا سرمایه‌گذاران دوج کوین از او به دلیل دستکاری در بازار شکایت کنند. 

در روزهایی که هنوز تغییر برند توییتر به X مطرح نشده بود، کشف یک کد منتسب به توییتر خبر از آن می‌داد که این پلفترم قصد معرفی یک ارز دیجیتال اختصاصی را دارد. شایعه‌ای که پس از تغییر نام توییتر کنار گذاشته شد. حالا گفته می‌شود که ایلان ماسک مذاکرات مداومی را در مورد ادغام و استفاده از دوج کوین در پلتفرم X انجام داده است. اتفاقی که هنوز رسما مورد تایید قرار نگرفته اما بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های قدیمی را دوباره زنده کرده است. 

حامیان دوج کوین بر این باورند که ماسک تنها عرضه توکن اختصاصی X را رد کرده و پاسخ روشنی درباره دوج کوین نداده است. آن‌ها معتقدند همین عدم عرضه توکن X می‌تواند دلیل روشنی باشد که ماسک از قبل دوج کوین را برگزیده است. 

ما در بخش اخبار والکس بررسی کردیم که ایلان ماسک در راستای تبدیل پلتفرم X به اپلیکیشنی برای همه چیز در تلاش است تا مجوزهای لازم برای مبادلات مالی و ارزهای دیجیتال را از نهادهای نظارتی کسب کند و تا این لحظه موفق شده است از چندین ایالات در آمریکا تاییدیه‌های مهمی را اخذ کند. او تلاش می‌کند تا با تبدیل X به بستری برای خریدها و تراکنش‌های آنلاین بتواند با پی‌پال رقابت کند. همه این اقدامات و سکوت ماسک درباره دوج کوین باعث شده است که زمزمه‌های انتخاب این توکن توسط ماسک هر روز بیشتر از قبل شنیده شود اما هنوز کسی نمی‌تواند با اطمینان درباره سرنوشت این رمزارز اظهارنظر کند. اتفاقی که باعث شده دوج کوین در یک امیدواری مبهم گرفتار شده و چشم به آینده داشته باشد. 

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیازها: ۰ / ۵. مجموع امتیازها: ۰

منبع
utoday
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس