اخبار اتریوم

قیمت اتریوم کاهش یافت؛ خریداران از رمق افتاده‌اند؟

اتریوم هم اکنون در قیمت ۱۵۲۵ دلار معامله می‌شود

قیمت اتریوم تا سطح ۱۵۲۵ دلار پایین آمد. پیش از آن که بتوان به صعود ارزش اتریوم امیدوار ماند، این ارز باید بتواند از سد مقاومت ۱۵۴۰ دلاری بر آید.

به گزارش والکس و به نقل از NewsBTC، اتریوم نیز رفتاری مشابه بیت کوین از خود نشان داد. اتر (ETH) پایین‌تر از سطوح حمایت ۱۵۵۰ و ۱۵۴۰ دلار معامله شد و حتی برای مدتی به زیر ۱۵۰۰ دلار رسید.

کف جدید هفتگی اتریوم در نزدیکی ۱۴۶۳ دلار شکل گرفت و نمودار فعلی آن در «رِنج» است. قیمت اتریوم هم‌اکنون پایین‌تر از ۱۵۴۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خود معامله می‌شود. افزون بر این، یک خط روند نزولی تشکیل شده است که تقاطع با آن در ناحیه ۱۵۱۵ دلار، مقاومتی بر سر قیمت خواهد بود.

نمودار قیمت اتریوم در تایم فریم یک ساعته
نمودار قیمت اتریوم در تایم فریم یک ساعته

به تازگی موج اصلاحی کوچکی در نمودار اتریوم در کانال ۱۵۰۰ دلار شکل گرفت. این موج، شکست سطح کلیدی ۵۰ درصد اندیکاتور فیبوناچی (رسم شده بین کف و قله ۱۴۶۳ تا ۱۵۴۸ دلار) را آزمود.

تحلیل اتریوم حاکی از آن است که مقاومت اصلی بر سر راه اتر در ناحیه ۱۵۴۰ دلار است. شکست رو به بالای این مقاومت می‌تواند شروع یک روند تازه صعودی باشد. در صورت وقوع احتمال یاد شده، قیمت می‌تواند تا ۱۶۰۰ دلار دوباره افزایش یابد.

اما در سوی مقابل، اگر قیمت اتریوم موفق به صعود نشود و رو به پایین حرکت کند، حمایت ۱۴۷۵ دلار، سد نخست پیش روی آن است.

حمایت کلیدی بعدی در ناحیه ۱۴۶۰ دلار است. در صورت نزول به زیر این سطح، اهداف بعدی قابل دسترس می‌تواند در درجه نخست ۱۴۰۰ دلار و سپس ۱۳۲۰ دلار باشد.

شاخص MACD در نمودار یک ساعته اتریوم اکنون در منطقه نزولی در حال کاهش شتاب است و اندیکاتور RSI آن زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیازها: ۵ / ۵. مجموع امتیازها: ۱

منبع
NewsBTC
علاقه‌مند به ساختارهای غیرمتمرکز، دیفای و آزادی مالی
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس