خرید او ام جی نتورک
او ام جی نتورک(OMG)OMG Network

قیمت او ام جی نتورک | خرید او ام جی نتورک | فروش او ام جی نتورک (OMG)

قیمت او ام جی نتورک (لحظه‌ای)

38,815تومان
-7.97%
0.61$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

41,063تومان

45,046تومان

0.65$0.71$

حجم معاملات (۲۴h)

23,572,707

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

97,060,429

$

ارز در گردش

100%

مجموع ارز در دسترس

140,245,398

حداکثر ارز قابل عرضه

140,245,398

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

456

رمزارز او ام جی نتورک در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی 456 را دارد. قیمت او ام جی نتورک امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ برابر با 41,462 تومان معادل 0.6533 تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. هدف اومیسه گو ارائه راه حلی برای افزایش سرعت بلاک‌چین اتریوم و کاهش هزینه آن به حدود یک سوم مقدار فعلی است. کاربران و معامله‌گران ایرانی ارزهای دیجیتال می‌توانند علاوه بر خرید و فروش اومیسه گو، قیمت جهانی این رمزارز را به صورت لحظه‌ای در این صفحه مشاهده کنند و به محض رسیدن قیمت به نقطه مطلوب خود، سفارش خرید یا فروش OMG را ثبت کنند.

معرفی ارز دیجیتال اومیسه گو (OMG Network)

اومیسه گو که امروزه با نام او ام جی نتورک (OMG Network) یا او ام جی (OMG) شناخته می‌شود، یک راه حل غیر امانی برای حل مشکل مقیاس‌پذیری بوده و توسط بنیاد او ام جی (OMG Foundation) روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده‌است. اومیسه گو به عنوان حل‌کننده مشکل مقایس‌پذیری اتریوم، طوری طراحی شده که کاربران را قادر سازد هنگام استفاده از آن، اتر (ETH) و توکن‌های ERC-20 را بسیار سریع‌تر و ارزان‌تر منتقل کنند.

این شبکه بر اساس راه حل مقیاس‌پذیری جدیدی بنا شده که پلاسمای قابل‌اجراتر (MoreViable Plasma) نام دارد. راه حلی که از یک معماری زنجیره جانبی استفاده می‌کند تا تعداد زیادی از تراکنش‌های خارج از زنجیره (Off-Chain) را در یک دسته جمع آوری کند؛ این دسته ایجاد شده می‌تواند به‌عنوان یک تک‌تراکنش روی بلاک‌چین اصلی اتریوم به تایید برسد. طبق گفته اومیسه گو، این فناوری می‌تواند میزان مقیاس پذیری اتریوم (در حال حاضر ۱۰ الی ۱۴ تراکنش بر ثانیه) را به هزاران تراکنش در ثانیه افزایش دهد.

این شبکه از توکن کاربردی OMG بهره می‌برد. این توکن می‌تواند به عنوان روش پرداخت هزینه‌ها در شبکه OMG به کار رود و همچین با استیکینگ آن میتوان به تامین امنیت شبکه کمک کرد و در ازای آن پاداش گرفت. 

برای آشنایی بیشتر با ارز OMG پیشنهاد می‌کنیم مقاله اومیسه گو چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

اومیسه گو در حال حاضر از تیمی افزون بر ۵۰ عضو در سراسر دنیا تشکیل شده‌ است. این پروژه توسط خانمی تایلندی به نام ونسا چاتیکاوانیج (Vansa Chatikavanij) بنیان‌گذاری شده‌ و به عنوان زیر شاخه او پی ان (OPN) فعالیت می‌کند؛ یک شرکت فین‌تک مستقر در تایلند که اخیراً از سیکنا (SYNQA) به او پی ان تغییر نام داده‌ است. البته نام این شرکت قبل از سینکا، اومیسه هلدینگز (Omise Holdings) بود و علت نام‌گذاری اومیسه گو نیز همین است.

ونسا چاتیکاوانیج از دانشگاه کلمبیا نیویورک (Columbia University) مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم زمین و محیط‌ زیست را دریافت کرده‌ است. چاتیکاوانیج  قبل از تاسیس اومیسه گو در سال ۲۰۱۷، در موسسات مالی برجسته‌ای از قبیل شرکت مالی International Finance Corportaion و همچنین گروه بانک جهانی World Bank Group همکاری داشته‌ است. پس از تاسیس اومیسه گو، چاتیکاوانیج سمت مدیرعاملی آن را دارد و تا امروز هم در این سمت باقی مانده‌است. همچنین، استفن مک‌نامارا (Stephen McNamara)، رئیس سابق استراتژی تحقیق و توسعه بلاک‌چین شرکت هووای (Huawei) هم اکنون مدیر ارشد عملیات (COO) او ام جی نتورک است.

کاربرد ارز اومیسه گو (OMG)

کاربران می‌توانند علاوه بر اینکه از طریق خرید و فروش اومیسه گو در بازار ارزهای دیجیتال سود کسب کنند، به دو روش دیگر از توکن OMG استفاده کنند:

  1. پرداخت هزینه کالا و خدمات
  2. استیکینگ OMG و شرکت در مکانیزم اثبات سهام (proof-of-stake) شبکه

ویژگی های مهم اومیسه گو

اومیسه گو معتقد است قبل از اینکه کسب و کارهای اصلی بخواهند محصولات و برنامه‌های خود را روی شبکه اتریوم بسازند، مشکلات قابل توجه این شبکه از قبیل سرعت و هزینه باید برطرف شوند.

بر همین اساس، OMG طراحی شده تا به اتریوم کمک کند و برای کسب و کارهایی که می‌خواهند بدون مصرف کربن مقایس‌پذیر شوند، جذاب شود. این هدف با استفاده از راه حل زنجیره جانبی «پلاسما» ممکن خواهد شد. زنجیره‌ای که می‌تواند مصرف برق فعلی اتریوم را ۹۹٪ و هزینه‌های آن را تا دو سوم کاهش دهد؛ در حالی که حفظ ایمنی دارایی‌ها روی شبکه اتریوم را تضمین می‌کند.

امنیت شبکه اومیسه گو چگونه تامین می‌شود؟

اومیسه گو و توکن آن از مکانیزم اثبات سهام (PoS) اتریوم استفاده می‌کند. در این سازوکار افراد دارایی خود را ر آن وثیقه می‌کنند‌. به کاربران حاضر در شبکه عامل گفته می‌شود. عاملینی که بخواهند عمل مخربی روی شبکه انجام دهند دارایی خود را از دست خواهند داد. اما در صورتی که بر اساس قوانین بلاک‌چین به تایید تراکنش‌ها بپردازند پاداش دریافت خواهند کرد. هر تراکنش باید توسط چندین عامل تایید شود تا توکن‌ها از مبدا به مقصد منتقل شوند؛ البته تایید کنندگان به صورت تصادفی و ناشناس از میان همه عوامل انتخاب خواهند شد. بنابراین اگر کسی بخواهد در شبکه اختلالی ایجاد کند نه تنها دارایی خود را از دست می‌دهد، بلکه باید تمام عاملین را شناسایی کرده و هک کند.

از آنجایی که هیچ قطعیتی وجود ندارد، نمی‌توان گفت که اومیسه گو و سایر توکن‌های مبتنی بر  بلاک‌چین اتریوم 100 درصد ایمن هستند؛ اما احتمال وقوع حمله به بلاک‌‌چین پرجمعیتی مثل اتریوم و OMG Network با امکانات و توانایی‌های فعلی کمتر از ۰.۰۰۰۰۰۱٪ است.

چه مقدار توکن اومیسه گو (OMG) در گردش است؟

اومیسه گو دارای سقف عرضه  ۱۴۰,۲۴۵,۳۹۸ توکن OMG است که تمام آنها در گردش هستند. بزرگترین نهنگ اومیسه گو بیش از ۲۲/۲٪ از کل توکن‌های در گردش را به ارزش بیش‌از ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ دلار در اختیار دارد. ۱۰ نهنگ اول بیش از ۵۰٪ و ۱۰۰ نهنگ اول بیش‌از ۸۰٪ توکن‌های OMG را در اختیار دارند. صرافی‌هایی مانند بایننس و کراکن در میان ۱۰ نهنگ اول حضور دارند.

خرید و فروش اومیسه گو

ارز OMG را می‌توان در صرافی‌های معتبری مانند بایننس (Binance)، اوکس (OKX)، بای‌بیت (Bybit)، بینگ‌ایکس (BingX) خریداری کرد. می‌توان اومیسه گو را در بازارهای نقدی در برابر ارزهای فیات مانند دلار آمریکا و یورو و کریپتوکارنسی‌هایی مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل‌کوین‌هایی نظیر تتر (USDT) و دلار بایننس (BUSD) نیز معامله کرد. بازار ارز اومیسه گو در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز OMG نمایید.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز OMG Network بپردازید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید OMG شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ی خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

  1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
  2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
  3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
  4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز اومیسه گو را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز اومیسه گو در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت، با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار اومیسه گو و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز OMG را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول اومیسه گو والکس در کیف پول شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار OMG والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز OMG که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش اومیسه گو از والکس

  • امکان خرید و فروش ارز اومیسه گو در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
  • امکان معامله ارز دیجیتال OMG به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب اومیسه گو رایگان

اومیسه گو تاکنون ایردراپ خاصی انجام نداده است اما بنیاد OMG اخیراً پروژه‌ای جدید به نام بوبا (BOBA) راه‌اندازی کرده که ممکن است این توکن‌ را ایردراپ کند. کلید حضور در این ایردراپ توکن OMG است.
در صورتی که اومیسه گو توکن اصلی خود یعنی OMG را ایردراپ نکند تنها راه کسب رایگان این توکن، دریافت پاداش در قبال استیکینگ و حضور در مکانیزم اثبات سهام شبکه OMG است.

کارمزد معامله اومیسه گو (OMG)

خرید و فروش ارز اومیسه گو در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از والکس وجود ندارد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

روش نگهداری

ارز اومیسه گو مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی ‌مدت یا کوتاه‌ مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارتند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: تراست ولت (Trust Wallet)، متامسک (MetaMask) و اتمیک ولت (Atomic Wallet).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری ارز اومیسه گو در بازار ارزهای دیجیتال است.

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی ارز اومیسه گو را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید.

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز OMG را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال ارز اومیسه گو رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال OMG Network در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ اومیسه گو، یک توکن ERC-20 است و بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند. بنابراین این ارز از الگوریتم اثبات سهام پیروی می‌کند و قابلیت استخراج ندارد. کاربران تنها می‌توانند با مبادله، خرید، استیکینگ و... ارز OMG را به دست بیاورند.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش ارز اومیسه گو را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز OMG را با ریال یا تتر خریداری کنید.

آینده یک ارز دیجیتال، تا حدودی به هدف پروژه و میزان دستیابی به آن، بستگی دارد. هدف اومیسه‌گو این است که اتریوم را به شبکه‌ای سریع‌تر و  ارزان‌تر چیزی که الان هست تبدیل کند. همچنین حضور صرافی‌هایی مانند باینس و کراکن در میان نهنگ‌های آن، حاکی از اقبال عمومی معامله‌گران به این توکن است. اما با این حال، بهتر است قبل از خرید ارز اومیسه گو، تمامی عوامل را بررسی و تحقیقات خود را انجام دهید؛ سپس اقدام به سرمایه‌گذاری کنید.

جدیدترین اخبار او ام جی نتورک

مطالب جدید
ماجرای این ۱۲ میم کوین میلیون دلاری در شبکه سولانا چه بود؟

بر اساس گزارش یک پلتفرم تحقیق و بررسی بلاکچین به نام ZachXBT تعداد ۱۲ پروژه میم کوین جدید راه‌اندازی شده روی سولانا طی یک ماه گذشته، پس از پیش‌فروش‌های حداقل چندصدهزار دلاری تقریبا از بین رفته‌اند. ارزش سرمایه جمع‌آوری شده توسط آنها به بیش از ۲۶ میلیون دلار می‌رسد.

خرید ارز‌های مشابه

خرید اتریوم - تومان
-5.27%

197,949,629

تومان
خرید دش - تومان
-5.73%
دشDASH

1,913,752

تومان
خرید ترون - تومان
+0.96%

7,362

تومان
خرید استلار - تومان
-7.18%

7,125

تومان
خرید ایاس - تومان
-5.16%

53,419

تومان
خرید کاردانو - تومان
-7%

29,572

تومان
خرید بایننس کوین - تومان
-1.16%

38,557,827

تومان
خرید اتم - تومان
-5.97%
اتمATOM

528,843

تومان
خرید متیک - تومان
-6.74%

44,675

تومان
خرید فانتوم - تومان
-3.92%

46,335

تومان

محاسبه قیمت او ام جی نتورک (OMG)

OMG

OMG Network