اخبار ارزهای دیجیتال

CZ نگرانی درباره FUD در بازار را رد کرد

چانگ پنگ ژائو با حضور در پادکست Bankless درباره این مسائل بحث کرده است.

مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، در مصاحبه خود با Bankless در تاریخ ۲۹ می سال ۲۰۲۳، درباره وضعیت صنعت و بازار ارزهای دیجیتال گفتگو کرد.

به گزارش والکس و به نقل از cryptoslate، ژائو ابتدا درباره اخبار ضد و نقیضی که درباره شرکت او منتشر شده بود صحبت کرد. بایننس به تازگی گزارش‌های منتشر شده در فوربس (Forbes)، فاینانشیال تایمز (Financial Times) و رویترز (Reuters) درباره استفاده نامناسب از منابع مالی و ارتباط پنهانی با چین را تکدیب کرده بود.

ژائو بیان کرد که منابع خبری عمومی به شکلی منفی به ارزهای دیجیتال می‌پردازند. همچنین بایننس به دلیل وسعت خود فاد (FUD) را جذب می‌کند و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. او گفت:

اگر شما یک مقاله منفی در مورد یک صرافی کوچک بنویسید، کسی اهمیتی نمی‌دهد، اما اگر نام بایننس در عنوان مقاله باشد، مردم بیشتر روی مقاله شما کلیک می‌کنند.

ژائو همچنین بیان کرد که نژاد و قومیت او باعث شده بیشتر مورد هدف قرار گیرد. ژائو اگرچه در چین متولد شده، اما شهروند کانادا است. با وجود اینکه بایننس در چین تأسیس شده، اما به دلیل مقررات، دیگر در این کشور فعالیت نمی‌کند و اصرار دارد که کارکنان چینی خود را منتقل کرده است.

اخبار منفی درباره ژائو

ژائو گفت که بایننس قصد دارد تا در برابر ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) به شفافانه‌ترین شکل ممکن عمل کند و در حال حاضر گزارشات مربوط به اثبات ذخیره دارایی‌های خود را ارائه می‌دهد.

او به این مسئله اشاره کرد که حد و حدودی برای شفافیت وجود دارد. او بر این باور است که اگر بایننس تمامی آدرس‌های کیف‌ پول خود را به صورت عمومی منتشر کند، باعث لو رفتن اطلاعات و هویت فروشندگان و شرکای آن می‌شود و بر رقابت تأثیر می‌گذارد. پس به همین دلیل، شفافیت برای آنها مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد.

نظر CZ درباره مقررات جهانی

ژائو گفت که بایننس با مقررات جهانی هماهنگ است. او دوباره تاکید کرد که به دلیل وسعت بایننس، رگولاتورها مقررات بیشتری برای این شرکت قائل هستند و آن را زیر ذره بین قرار می‌دهند.

با این حال، او اشاره کرد که رقابت در زمینه مقررات ارزهای دیجیتال روز به روز کمتر می‌شود و رویکرد سازمان‌ها بیشتر به سمت همکاری معطوف شده است. او گفت که شرکت‌هایی مانند Coinbase و Kraken در حال همکاری با رگولاتورها هستند و این همکاری جمعی می‌تواند نیاز بایننس برای تعامل با رگولاتورها را در بین شرکت‌های دیگر توزیع کند.

ژائو گفت که به طور کلی خاورمیانه و اروپا در حال حاضر پرچمداران مقررات ارزهای دیجیتال هستند. ژائو در (Ask Me Anything) AMA قبلی نیز اعلام کرده بود که شرکت او در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) حضور روزافزونی دارد.

ژائو همچنین خاطرنشان کرد که بایننس در مقطعی به فکر خرید یک بانک بود اما دریافت که این امر مستلزم رعایت گسترده مقررات محلی است. او همچنین گفت که بانک‌ها بسیار گران‌ قیمت هستند، ریسک بالایی دارند و اغلب سوددهی خوبی ندارند.

نظر ژائو در مورد وضعیت بازار

ژائو در مورد وضعیت بازار نیز اظهار نظر کرد. او گفت که بازار ارزهای دیجیتال از وضعیت نزولی سال ۲۰۲۲ در حال بهبود است. ژائو گفت که بازار حال حاضر در وضعیت “ترکیبی” قرار دارد زیرا مشخص نیست که چه چیزی در آینده به رشد انفجاری ارزهای دیجیتال منجر خواهد شد. او در این باره گفت:

چه چیزی قرار است چرخه بعدی را هدایت کند؟ … همه در حال حاضر به دنبال آن هستند … و احتمالاً به همین دلیل است در زمان عدم اطمینان به شرایط، بسیاری از افراد روی میم کوین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند … این نشان می‌دهد که سرمایه معامله‌گران آماده استقرار است.

ژائو اذعان کرد که او ممکن است درباره روند مثبت بازار اشتباه کند. او در ادامه به سرمایه‌گذارانی که در طول دوره نزولی در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند، مشاوره داد.

او گفت کسانی که در بازار گاوی سرمایه‌گذاری می‌کنند، فقط باید پول خود را در چیزی قرار دهند که با از دست دادن آن مشکلی ندارند و نباید به دنبال سرمایه‌گذاری‌ زیادی باشند. ژائو گفت زمانی از این موضوع درس گرفته که برای اولین بار در بازار سهام و ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده بود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیازها: ۰ / ۵. مجموع امتیازها: ۰

منبع
cryptoslate
علاقمند به بلاک چین و رمزنگاری - معامله‌گر بازارهای مالی
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس