اخبار ارزهای دیجیتال

کاهش درآمد کوکوین پس از الزام احراز هویت؛ اخراج کارکنان تکذیب شد

اجباری شدن احراز هویت در صرافی کوکوین علاوه بر کاربران ایرانی، برای خود صرافی هم مشکل ساز شده است و حالا مسئولین این شرکت به دلیل کاهش درآمد قصد دارند ۳۰ از درصد کارکنان خود را اخراج کنند. 

به گزارش والکس و به نقل از cryptopotato، منابع مختلف تایید کرده‌اند که صرافی کوکوین به دلیل اجرای سیاست‌های جدید احراز هویت با کاهش درآمد مواجه شده است و به همین دلیل قصد دارد تا بخشی از کارکنان خود را اخراج کند. 

کالین وو (Colin Wu) خبرنگار چینی اعلام کرد که سه نفر از افراد شاغل در صرافی کوکوین اخراج ۳۰ درصد کارکنان را تایید کرده‌اند. دلیل این اقدام کوکوین اجباری شدن احراز هویت در این صرافی است. سیاستی که ظاهرا باعث شده است این شرکت از نظر مالی در تنگنا قرار بگیرد و چاره‌ای جز تعدیل نیرو نداشته باشد. 

اما مسئولین کوکوین ضمن تکذیب این خبر و شایعه خواندن آن، اعلام کردند که این صرافی مانند گذشته در حال فعالیت است و هیچ مشکلی وجود ندارد. سخنگوی کوکوین تعدیل را بخشی از روند معمولی کسب و کارها دانست و گفت اگر روزی این اتفاق بیفتد صرفا به دلیل برنامه‌های توسعه شرکت است. مدیرعامل کوکوین نیز با رد شایعات اخراج کارکنان توضیح داد که برای باقی ماندن در دنیای ارزهای دیجیتال، ارزیابی عملکرد کارکنان طبیعی است.

به هر حال به نظر می‌رسد که اجرای سیاست‌های جدید احراز هویت در صرافی کوکوین، بیشتر از حد انتظار برای این شرکت چالش برانگیز بوده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیازها: ۰ / ۵. مجموع امتیازها: ۰

منبع
cryptopotato
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس