خرید رندر توکن
رندر توکن(RNDR)Render Token

خرید ارز دیجیتال رندر توکن • قیمت روز و لحظه ای RNDR به دلار و تومان

قیمت رندر توکن (لحظه‌ای)

555,846تومان
-3.16%
8.68$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

548,643تومان

595,377تومان

8.57$9.3$

حجم معاملات (۲۴h)

442,167,623

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

3,609,794,739

$

ارز در گردش

72%

مجموع ارز در دسترس

532,065,944

حداکثر ارز قابل عرضه

532,065,944

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

30

RNDR توکن ابزار The Render Network است که ارائه‌دهنده راه‌حل‌های رندر مبتنی بر GPU غیرمتمرکز است. RNDR یک توکن ERC-20 است که به عنوان توکن ابزاری برای پرداخت هزینه انیمیشن، موشن گرافیک و رندر VFX در شبکه رندر استفاده می شود.

رمزارز رندر توکن در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی 30 را دارد. قیمت رندر توکن امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ برابر با 568,399 تومان معادل 8.8,786 تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. رندر توکن، یک شبکه رندرینگ GPU توزیع شده است که بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده و هدف آن متصل کردن هنرمندان و استودیوهای نیازمند به توان محاسباتی GPU، به ارائه دهندگان GPU است. شما در این صفحه می‌توانید قیمت رندر را به صورت لحظه‌ای و جهانی مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش ارز RNDR خود را در بازار والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال رندر (Render Token)

رندر توکن با نماد اختصاری (RNDR)، یک شبکه رندرینگ GPU توزیع شده که بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده است. هدف آن متصل کردن هنرمندان و استودیوهای نیازمند به قدرت محاسباتی GPU، به شرکای ماینینگ است که مشتاق به اجاره دادن قابلیت‌های GPU خود هستند. ایده اولیه رن، توسط شرکت OTOY,inc در سال ۲۰۰۹ شکل گرفت. این شبکه، سال ۲۰۱۶ توسط مدیر عامل فعلی آن، جولز اورباخ (Jules Urbach) راه اندازی شد.

برای آشنایی بیشتر با ارز RNDR پیشنهاد می‌کنیم مقاله رندر چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

پلتفرم رندر توکن، توسط یک پیشگام در حوزه گرافیک کامپیوتری، استریم و رندر سه بعدی به نام جول اورباخ (Jules Urbach) در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد. او اکنون با بیش از ۲۵ سال تجربه در صنعت فناوری، چندین شرکت همچون OTOY را تاسیس کرده است. این شرکت نرم‌افزاری مستقر در لس آنجلس، توسعه شبکه رندر را تسهیل کرد.

تیم رندر توکن، تحت حمایت شرکت OTOY قرار دارد و اعضای تیم خارج از لس آنجلس و در سرتاسر جهان مستقر هستند. هیئت مشاوران این شبکه، از رهبران صنعتی مانند آری امانوئل (Ari Emanuel) موسس و مدیر عامل WME، جی جی آبرامز (JJ Abrams) رئیس و مدیر عامل تولیدات بد ربات (Bad Robot) و برندن ایچ (Brendan Eich) موسس و مدیر عامل نرم افزار Brave و BAT، تشکیل شده است. این افراد رندر توکن را در ظرفیت‌های مختلف و در جهت پر کردن شکاف بین ایجاد سیستمی که درخواست جوامع ارزهای دیجیتال و خطوط تولید استودیو هالیوود است، توصیه کردند.

کاربرد ارز رندر (RNDR)

ارز RNDR، یک توکن ابزاری ERC-20 است که توسط هنرمندان در شبکه، برای تبادل توان محاسباتی GPU از طریق ارائه دهندگان GPU (اپراتورهای نود)، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اپراتورهای نود، صاحبان GPU‌های آزاد هستند که با مشارکت و فعالیت در شبکه و اجاره GPU به کاربران نیازمند به رندرینگ، توکن‌های RNDR به دست می‌آورند.

ویژگی های مهم رندر

شبکه رندر توکن برای تداوم فعالیت خود در جهت برقراری ارتباط بین کاربران نیازمند به توان محاسباتی GPU و ارائه دهندگان آن، ویژگی‌های زیر را ارائه می‌دهد:

 • مقیاس پذیری شبکه: مقیاس بندی رندر GPU با استفاده از روش‌های سنتی بسیار دشوار است. این موضوع به دلیل محدودیت‌های متعدد انجام رندر محلی در شبکه یا حتی در فضای ابری است.
 • شبکه Render: به عنوان یک سیستم غیر متمرکز که مشاغل روی سیستم را ردیابی و مدیریت می‌کند، استفاده از GPUها در سراسر جهان را ممکن می‌سازد.
 • شبکه GPU بالقوه: پردازنده‌های گرافیکی به عنوان کارآمدترین سخت افزار رندر، اکنون عضو حیاتی هر تلفن و کامپیوتر شخصی هستند. شبکه رندر، بستری را فراهم کرده که GPUهای بیکار با نیروی بالقوه، در اختیار کاربران نیازمند به قدرت محاسباتی GPU قرار گیرند.
 • استفاده بهینه از توان GPU: امروزه مقدار زیادی از توان پردازنده‌های گرافیکی، در ماینینگ اثبات کار (Proof-of-Work) استفاده می‌شود. اما ماینینگ PoW به طور ذاتی ناکارآمد است و توان واقعی GPUها را هدر می‌دهد. این شبکه، با ایجاد دیدگاه‌های خلاقانه باعث توانمندی بیشتر در استفاده از GPUها شده است.
 • مدیریت حقوق دیجیتال: هیچ منبع ذخیره سازی قابل دسترس برای هنرمندان وجود ندارد تا بتوانند آثار خود را در آن ذخیره کرده و مالک آن باشند. از طریق بلاکچین و پروتکل ذخیره سازی مبتنی بر دفتر کل شبکه RNDR، هنرمندان می‌توانند آثار و خلاقیت‌های خود را ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشند.

امنیت شبکه رندر چگونه تامین می‌شود؟

توکن RNDR، از ترکیبی سیستم اثبات کار (PoW) دستی و خودکار که اثبات رندر (Proof-of-Render) نامیده می‌شود، بهره می‌برد. این سیستم تایید می‌کند که تمام آثار هنری، قبل از تسویه حساب پرداخت و انتشار، با موفقیت ارائه یا رندر می‌شوند. با استفاده از ویژگی‌های امنیتی ذاتی بلاک چین اتریوم، دارایی‌های اختصاصی بعد از آپلود و ارسال به گره‌ها برای رندرینگ، هش می‌شوند.

تمام پرداخت‌های RNDR، در حین رندر شدن در صندوق امانت ذخیره شده و پس از تایید دستی توسط هنرمند سفارش دهنده کار، به اپراتورهای گره پرداخت می‌شوند. برای جلوگیری از نفوذ عوامل مخرب به هر دو پایگاه کاربر، تمام دارایی‌های رندر شده تا زمانی که پرداخت با موفقیت تسویه نشود، واترمارک می‌شوند و بعد از آن است که رندرهای بدون واترمارک امکان دانلود پیدا می‌کنند. تمام پرداخت‌ها تا زمانی که رندر شدن صحیح آنها به صورت دستی تایید شود، به شکل امانت ذخیره می‌شوند.

چه مقدار توکن رندر (RNDR) در گردش است؟

رندر توکن، دارای حداکثر عرضه ۵۳۶،۸۷۰،۹۱۲ توکناست و عرضه در گردش آن ۲5۳،859 RNDR است که تقریبا نیمی از کل عرضه را تشکیل می‌دهد. توزیع عرضه کل به شکل زیر است:

 • ٪۲۵ برای فروش عمومی
 • ٪۱۰ تخصیص به صندوق ذخیره رندر
 • ٪۶۵ به شکل امانت ذخیره شده برای تعدیل جریان عرضه و تقاضای شبکه

شبکه رندر، اولین فروش عمومی توکن RNDR را در اکتبر سال ۲۰۱۷ برگزار کرد. پس از آن، یک دوره فروش خصوصی از ژانویه تا می ۲۰۱۸ صورت گرفت که در آن مجموعاً ۱۱۷،۸۴۳،۲۳۹ RNDR با قیمت هر ۱ RNDR معادل ۰/۲۵ دلار، فروخته شد. در طول این دوره فروش خصوصی، پذیرندگان اولیه وارد شبکه آزمایشی RNDR Beta شدند؛ جایی که اپراتورهای نود بتا و هنرمندان، با تیم رندر در ساخت و آزمایش این شبکه تا راه اندازی عمومی آن در ۲۷ اپریل ۲۰۲۰، همکاری مشترک داشتند. 

خرید و فروش رندر

خرید ارز دیجیتال RNDR در والکس

پلتفرم رندر توکن، با ارائه راه حل برای رفع مشکل استفاده از توان محاسباتی GPU در مقیاس وسیع برای عملیات رندر، مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل، امکان خرید و فروش توکن‌های RNDR صرافی‌های معتبری مانند Binance ،BingX ،Bybit ،CoinTiger و CoinW وجود دارد. بازار ارز RNDR، در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش رندر نمایید.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز رندر بپردازید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید رندر (RNDR) شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ی خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
 2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز رندر را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز رندر در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری، وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار RNDR و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز RNDR را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول ارز رندر والکس در ولت شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار RNDR والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز RNDR که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش ارز رندر از والکس

 • امکان خرید و فروش ارز رندر در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
 • امکان معامله ارز دیجیتال RNDR به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب رندر رایگان

کاربران شبکه رندر توکن، با فعالیت در شبکه و حفظ ثبات آن، علاوه بر کسب درآمد، RNDR رایگان دریافت می‌کنند. همچنین از طریق RNDR Faucets و در بسیاری از اپلیکیشن‌ها نیز می‌توانید در ازای تبلیغات، دعوت افراد، لایک، بازی و غیره RNDR رایگان دریافت کنید.

کارمزد معامله رندر (RNDR)

خرید و فروش ارز رندر در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت برای این کوین وجود ندارد.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز برای این کوین وجود ندارد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

روش نگهداری

رندر، مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی‌مدت یا کوتاه‌مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارت اند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: تراست ولت (Trust Wallet) و متا مسک (MetaMask).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری رندر در بازار ارزهای دیجیتال است.

 

تبدیل ارز دیجیتال رندر توکن به تومانتبدیل ارز دیجیتال رندر توکن به دلار

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی رندر را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید. 

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز RNDR را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال رندر رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال RNDR در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

بله؛ ارز RNDR قابلیت استخراج دارد و از الگوریتم PoW استفاده می‌کند.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش رندر را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز RNDR را با ریال یا تتر خریداری کنید.

رندر توکن، با وجود ویژگی‌های جذاب خود، مانند بسیاری از رمز ارزها و به دلیل نوسان شدید قیمت‌ها دارای ریسک بالایی در سرمایه گذاری است. بنابراین باید تجربه و دانش کافی را برای ورود به بازار RNDR داشته باشید.

جدیدترین اخبار رندر توکن

مطالب جدید
ماجرای این ۱۲ میم کوین میلیون دلاری در شبکه سولانا چه بود؟

بر اساس گزارش یک پلتفرم تحقیق و بررسی بلاکچین به نام ZachXBT تعداد ۱۲ پروژه میم کوین جدید راه‌اندازی شده روی سولانا طی یک ماه گذشته، پس از پیش‌فروش‌های حداقل چندصدهزار دلاری تقریبا از بین رفته‌اند. ارزش سرمایه جمع‌آوری شده توسط آنها به بیش از ۲۶ میلیون دلار می‌رسد.

خرید ارز‌های مشابه

خرید پولکادات - تومان
-6.75%

448,138

تومان
خرید فایل کوین - تومان
-5.58%

396,588

تومان
خرید بیت تورنت - تومان
-6.27%

0.08154

تومان
خرید الروند - تومان
-4.42%

2,742,520

تومان
خرید نیر پروتکل - تومان
+2%

465,033

تومان
خرید پولکااستارتر - تومان
-5.56%

54,338

تومان
خرید استپن - تومان
-5.56%

16,100

تومان
خرید استورج - تومان
-0.63%

36,313.515

تومان
خرید گولم - تومان
-4.65%

25,598.7865

تومان

محاسبه قیمت رندر توکن (RNDR)

RNDR

Render Token