اخبار ارزهای دیجیتالمنتخب سردبیر

پشتیبانی والکس از فرآیند تغییر شبکه، تغییر ارزش و تغییر نام بیت‌تورنت

والکس از فرآیند تغییر شبکه، تغییر ارزش و تغییر نام بیت‌تورنت پشتیبانی می‌کند!

ارز دیجیتال بیت تورنت از شبکه‌ی قدیمی خود یعنی TRC10 به شبکه‌ی بومی خود یعنی بیت تورنت چین منتقل خواهد شد. والکس نیز همراه با سایر صرافی‌های معتبر دنیا از این تغییر پشتیبانی می‌کند. 

در این فرآیند نام قدیمی بیت تورنت (BTT) به (BTTC) تبدیل می‌شود و هر ۱ توکن BTT به ۱۰۰۰ توکن BTTC  تبدیل خواهد شد. اگر مایلید ارز جدید BTTC را دریافت کنید، نکات زیر را دنبال کنید:

۱- اگر تا امروز از والکس بیت تورنت خریده‌اید و آن را به کیف پول شخصی خود بر بستر BEP2 ارسال کرده‌اید، تا ساعت ۲۳ روز ۲۶ دی ماه آن را دوباره به کیف پولتان در والکس واریز کنید.

۲-  در روز ۲۶ دی ماه ساعت ۲۳، واریز ، برداشت و معاملات ارز BitTorrent بسته می‌شود. پس از انجام تغییر، بازار جدید BitTorrent-BTTC آغاز به کار می‌کند. اگر قصد دارید ارز جدید BitTorrent را دریافت کنید، حتما پیش از ساعت و روز اعلام شده ارز BitTorrent خود در شبکه‌ی BEP2 را به والکس واریز کنید. 

۳- واریز و برداشت ارز و معاملات ارز BitTorrent راس ساعت 23:00 روز ۲۶ دی ماه در والکس متوقف می‌شود. توصیه می‌کنیم قبل از این ساعت موجودی BitTorrent خود را در کیف پول‌تان نهایی کنید. 

۴- همه‌ی کاربرانی که BitTorrent old دارند با نسبت ۱ به ۱۰۰۰ یعنی به میزان هزار برابر موجودی BitTorrent old، توکن جدید بیت تورنت، BTTC تعلق می‌گیرد.

در نظر داشته باشید:

شبکه‌ی قدیمی بیت تورنت، ترون با استاندارد TRC10 است و بسیاری از صرافی‌ها از بیت تورنت در همین استاندارد پشتیبانی می‌کنند. بیت تورنت همزمان در شبکه‌های بلاکچینی دیگر نیز مانند BEP2  و BEP20 نیز فعالیت می‌کند. 

دقت کنید والکس از بیت تورنت فقط بر بستر BEP2 پشتیبانی می‌کند. بنابراین اگر موجودی BTT شما بر بستر TRC10 یا شبکه‌های دیگر است، آن را به کیف پول والکس واریز نکنید. با این کار موجودی شما برای همیشه از بین خواهد رفت و این تراکنش اشتباه قابل بازیابی نیست. 

اگر درباره‌ی فرآیند تغییر BTT به BTTC سوالی دارید، می‌توانید آن را با پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته‌ی والکس مطرح کنید. اگر تا زمان تعیین شده نتوانستید ارز بیت خود را به والکس واریز کنید، راه حل‌های بعدی از طریق همین کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع
BitTorrent Inc

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا