اخبار ارزهای دیجیتالمنتخب سردبیر

اجباری شدن تایید هویت دومرحله‌ای والکس با ایمیل

افزایش امنیت حساب کاربری با تایید هویت دو عاملی از طریق ایمیل، قدم جدید صرافی والکس برای تامین امنیت حساب کاربران است.
در حال حاضر سه روش تایید صحت دوعاملی در والکس فعال است با این‌ حال از ۲۴ بهمن سال ۱۴۰۰ تایید تمامی برداشت‌های کوین از طریق ایمیل اجباری و سایر روش‌ها اختیاری است.
کاربرانی که تا امروز از این روش تایید صحت دوعاملی استفاده نکرده‌اند، باید حتماً از درستی و در دسترس بودن آدرس ایمیل در والکس مطمئن شوند، در غیر اینصورت امکان برداشت کوین نخواهند داشت.
لطفاً از به‌روز و در دسترس بودن آدرس ایمیل خود در والکس مطمئن شوید.
دقت کنید که اگر قصد دارید ایمیل خود را تغییر دهید یا ایمیل جدید اضافه کنید، تا ۲۴ ساعت اجازه‌ی برداشت نخواهید داشت.

مراحل بررسی یا تغییر ایمیل:

۱- از منوی حساب کاربری گزینه‌ی مشخصات کاربری را انتخاب کنید.

۲- در بخش اطلاعات تماس من، ایمیل خود را بررسی و در صورت نیاز آن را ویرایش کنید

(۵ امتیاز) - ۴/۵

نوشته های مشابه

‫۶ دیدگاه ها

  1. سلام
   وقت به خیر
   در صورتی که با استفاده از کد دعوت والکس و یا لینک دعوت یکی از کاربران قدیمی اقدام به ثبت نام و تکمیل احراز هویت خود (یعنی ارسال و تاییدن شدن مدارک هویتی) نموده‌اید. بصورت خودکار و پس از تایید شدن احراز هویت ۷۰ هزار توکن شیبا دریافت خواهید کرد. درصورتی که این مبلغ به کیف پول شما واریز نشده با همکاران ما در پنل پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

   سپاس از همراهی شما

  1. سلام و وقت به خیر
   سپاس از همراهی شما کاربر گرامی. امیدواریم سایر مقالات ما در بلاگ را هم دنبال کنید.

 1. سلام خدمت مدیران صرافی والکس بنده یک انتقاددارم ،به گفته شما هرکسی دعوت کنیم وان هم درصرافی والکس ثبت نام کند ۷۰۰۰۰رمزارزشیبا هم به دعوت کننده وهم ثبت نام کننده خواهید دادولی شما این کار اانجام ندادید اینجوری اعتماد واعتبار صرافی زیرسوال خواهدرفت ،چونکه ثبت نام کننده برگشته به من برچسب دروغگوزده وقصد انصراف از صرافی والکس رادارد،لطفا پیگیری لازم راانجام دهید ومشکل راحل کنید ،سپاس وتشکر ازصرافی خوب وزحمات شما کارکنان صرافی.

  1. سلام کاربر گرامی
   وقت شما به خیر
   در صورتی که از قسمت حساب کاربری خود، لینک دعوت را برای دوستتان ارسال کرده باشید و او هم مراحل احراز هویت خود را تکمیل نموده باشد شما مشمول دریافت پاداش شیبا بوده اید. اگر از تکمیل ثبت نام و احراز هویت دوست خود در زمان مقرر اطمینان دارید، لطفا این مساله را با همکاران ما در پنل پشتیبانی درمیان بگذارید. آنها در اسرع وقت شما را راهنمایی میکنند.

   سپاس از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا