اخبار آلت کوین هااخبار ارزهای دیجیتال

تمایل نهنگ‌ها برای خرید توکن سندباکس بیشتر شده است

گزارش Santiment، نشان می‌دهد وضعیت سندباکس بهتر از آلت کوین‌هایی مانند کاردانو و دوج کوین است. میزان انباشت این رمزارز افزایش یافته است.

شرکت تحلیلی Santiment با بررسی ثروتمندترین کیف پول‌های ارز دیجیتال، به دنبال شناسایی نقاط ورودی احتمالی در بازار نزولی فعلی است. در گزارش منتشر شده، ۴ رمزارز سندباکس، کاردانو، یرن فایننس و دوج کوین بررسی شده است.

انباشت چشمگیر سندباکس

اولین رمزارز، توکن متاورسی سندباکس (SAND) است که با وجود مشکلات قیمتی در چند هفته اخیر، انباشت یا ذخیره آن به شدت رشد کرده است.

سندباکس، یک بازی مبتنی بر شبکه اتریوم است که در آن کاربران می‌توانند زمین‌های مجازی را خریداری کنند. امکان ایجاد آواتار و NFT در پلتفرم سندباکس وجود دارد و از آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های متاورسی یاد می‌شود (برای آشنایی بیشتر، به مقاله سندباکس چیست مراجعه کنید).

به گفته Santiment، سندباکس که یکی از محبوب‌ترین رمزارزها در اواخر سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود، در سال ۲۰۲۲ کاملاً با کاهش قیمت روبه‌رو شده است.

اما خبر خوب این است از اوایل ماه مارس، نهنگ‌ها دست به انباشت و نگهداری سندباکس زده‌اند. در تصویر زیر، نمودار سهم آدرس‌های دارای سندباکس را مشاهده می‌کنید.

سهم آدرس‌های سندباکس

قیمت ارز سندباکس در زمان نگارش این مطلب، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۰۷ درصد رشد کرده و قیمت کنونی آن، ۱.۲۹۴ دلار است.

کاردانو (ADA)، رمزارز بعدی است که توسط Santiment بررسی شد. بر این اساس، کاهش ۱۰ درصدی در میان کیف پول‌های دارای ۱۰هزار تا ۱میلیون کاردانو، مشاهده شده است.

در این گزارش آمده است:

هولدارهای دارای ۱۰هزار تا ۱میلیون کاردانو، ۲۷.۳ درصد از عرضه این رمزارز را تشکیل می‌دهند و این میزان در ۳ ماه پیش، ۳۰.۵ درصد بوده است.

این بدان معنی است که بیش از ۱۰ درصد سهم به کیف پول‌های صرافی و آدرس‌های ناشناخته کوچکتر منتقل شده است.

سهم آدرس‌های کاردانو

قیمت رمزارز کاردانو در زمان نگارش این مطلب، در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۹۷ درصد رشد کرده و قیمت کنونی آن، ۰.۵۱۷ دلار است.

در ادامه، Santiment به سراغ یرن فایننس (YFI) رفته است. کاهش ۶.۵ درصدی دارندگان بین هزار تا ۱۰هزار توکن YFI در ۶ ماه گذشته مشاهده شده است.

سهم آدرس‌های یرن فایننس

قیمت رمزارز یرن فایننس در زمان نگارش این مطلب، در ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد کاهش پیدا کرده و قیمت کنونی آن، ۶,۷۸۳ دلار است.

دوج کوین (DOGE) آخرین رمزارزی است که مورد بررسی قرار گرفت. به گفته شرکت سانتیمنت، تعداد کیف‌پول‌هایی که بین ۱میلیون تا ۱۰میلیون دوج کوین دارند، از زمان فروش عمده در ماه مارس گذشته، افزایش چشمگیری نداشته است.

سهم آدرس‌های دوج کوین

قیمت رمزارز دوج کوین در زمان نگارش این مطلب، در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۱۹ درصد رشد کرده و قیمت کنونی آن، ۰.۰۷ دلار است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیازها: ۰ / ۵. مجموع امتیازها: ۰

کارشناس ارشد منابع آب و شیفته­‌ی دنیای نویسندگی. باور دارم همه چی در زندگی­مان به محتوا گره خورده است و همیشه به «محتوای خوب» نیاز داریم. در تلاشم گامی موثر در این مسیر بردارم.
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس