اخبار ارزهای دیجیتال

آیا زمستان کریپتو در سال ۲۰۲۳ بهار می شود؟

یک تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد که رمزارزها قادر به جبران لطمات وارد شده به این حوزه در سال ۲۰۲۳ نیستند

دیوید مارکوس (David Marcus)، موسس و مدیر ارشد شرکت Lightspark، با پیش‌بینی خود از بازار، خریداران و سرمایه‌گذاران را نومید کرد.

به گزارش والکس و به نقل از Ambcrypto، به اعتقاد مارکوس، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال نمی‌توانند حداقل تا سال ۲۰۲۴، از عواقب اعمال برخی «بازیگران بی‌پروا» رهایی یابند. مارکوس پیش‌بینی خود را در روز ۳۰ دسامبر با دنبال کنندگان حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت.

با وجود گذشتن نزدیک به دو ماه از سقوط صرافی FTX، پیامدهای این اتفاق همچنان بر احساسات و عملکرد بازار ارز دیجیتال اثرگذار است.

مارکوس معتقد است که شبح اتفاقات به وقوع پیوسته، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۳ رها نخواهد کرد و سبب تداوم بازار خرسی خواهد شد.

او به شکل مختصر نظر خود را این چنین بیان کرد:

زمستان کریپتو در سال ۲۰۲۳ تمام نخواهد شد و شاید حتی در سال ۲۰۲۴ نیز به پایان نرسد.

یکی از تبعات این پیش‌بینی در صورت تحقق، برهم خوردن آثار چرخه سنتی چهارساله هاوینگ بیت کوین خواهد بود. اگر همه‌چیز مطابق با چرخه‌های پیشین پیش رود، سال ۲۰۲۴ می‌بایست سال رونق بیت کوین باشد. برخی دیگر پیش‌بینی می‌کنند که این روند صعودی کمی زودتر و در سال ۲۰۲۳ آغاز شود.

حتی اگر بهبود قیمت ارزهای دیجیتال، کمی بیش‌تر از حد انتظار به طول بیانجامد، مارکوس معتقد است که نتیجه آن، صنعتی قوی‌تر خواهد بود.

قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مطلب ۱۶۵۰۰ دلار است.

(۳ امتیاز) - ۴.۷/۵
منبع
ambcrypto
علاقه‌مند به ساختارهای غیرمتمرکز، دیفای و آزادی مالی
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس