آموزش تحلیل

آینده ارز دیجیتال اسکالوپ چگونه است؟ پیش بینی آینده ارز Scallop

آیا تا کنون فکر کرده‌اید که چرا کاربران بانکداری سنتی چندین برابر کاربران حوزه دیفای و بازار مالی غیرمتمرکز هستند؟ آن هم در شرایطی که ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های دیفای مزایای زیادی نسبت به ارزهای فیات و خدمات مالی سنتی دارند! پلتفرم Scallop پروژه‌ای خلاق است که در راستای بهبود این وضعیت شروع به کار کرده است. قصد دارد تا استفاده از ارزهای دیجیتال در زندگی واقعی و روزمره افراد را تبدیل به امری عادی کند. طوری که کاربران بتوانند در یک حساب واحد، دارایی دیجیتال و ارزهای فیات خود را مدیریت کنند و از هر دو آن‌ها استفاده کنند.

ارز دیجیتال اسکالوپ، توکن بومی و اختصاصی این پلتفرم است. آینده اسکالوپ با توجه به هدف والایی که در پیش گرفته است، آینده روشن و امیدوارکننده‌ای خواهد بود. طوری که بسیاری از تحلیلگران و متخصصان این حوزه نیز، نظرات مثبتی درباره سرمایه‌گذاری بلندمدت روی این دارایی دیجیتال ارائه داده‌اند. در ادامه این مقاله قصد داریم از طریق تحلیل فاندامنتال آینده Scallop را بررسی کنیم.

معرفی ارز دیجیتال اسکالوپ

رمزارز اسکالوپ که با نماد اختصاری SCLP نمایش داده می‌شود یک توکن مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است. این توکن کاربردی در شبکه Scallop برای موارد مختلفی استفاده می‌شود. کاربرانی که این دارایی دیجیتال را در اختیار داشته باشند، می‌توانند از مزای و پاداش‌های متنوعی در این پلتفرم بهره‌مند شوند.

آینده اسکالوپ به عملکرد پلتفرم آن بستگی دارد. پلتفرمی خلاق و هیجان‌انگیز است که به کاربردی شدن ارزهای دیجیتال در دنیای واقعی کمک می‌کند. از این سیستم به عنوان یک ارائه دهنده خدمات بانکی جدید یاد می‌شود. هدف این مجموعه این است که کاربران و شرکت‌های مختلف بتوانند دارایی‌های دیجیتال و ارزهای فیات خود را در یک محیط مشترک و از طریق طیف وسیعی از خدمات و محصولات مدیریت کنند. به عبارتی می‌توان گفت که Scallop تلاش می‌کند تا مرز بین بازار مالی سنتی و غیرمتمرکز به کمک یک حساب ترکیبی مشترک فیات و کریپتو از بین برود.

پیش بینی آینده اسکالوپ

تیم توسعه دهنده

برای اینکه نسبت به آینده پروژه دید روشنی داشته باشیم و بتوانید به تحلیل اسکالوپ بپردازیم، خوب است تیم توسعه دهنده پلتفرم ارائه‌دهنده آن را نیز بشناسیم. در حال حاضر حدود چهل فرد متخصص در زمینه‌های مالی و فناوری در این پروژه مشغول کار هستند. اما اصلی‌ترین بنیان‌گذاران این پلتفرم این دو نفر بودند:

 • راج باگادی (Raj Bagadi)
 • میندی بیجاون (Mindy Bejawn)

راج باگادی در حال حاضر به عنوان مدیر عامل کل و میندی بیجاون نیز به عنوان مدیر اجرایی ارشد این پروژه در حال فعالیت هستند. سابقه فعالیت این دو فرد در زمینه‌های مرتبط با این پروژه به قدری درخشان است که کاربران را تا حد زیادی از اصالت و آینده اسکالوپ مطمئن می‌کند.

راج باگادی یک متخصص مبارزه با پول‌شویی است که در گذشته به مدت ۱۰ سال به عنوان متخصص بانکداری و فین‌تک نیز فعالیت داشته است. سابقه شغلی و تخصصی او، نشان‌دهنده تسلط عمیق او روی این پروژه است.

میندی بیجاون نیز که به عنوان مدیر اجرایی ارشد مجموعه مشغول به فعالیت است در گذشته به مدت ۴۰ سال در زمینه مهندسی توسعه فعالیت داشته است. ضمن اینکه دارای مدرک پست دکتری از دانشگاه معتبر و معروف آکسفورد است. این سابقه نیز به عنوان حکم تأییدی روی کیفیت این پروژه و درخشش آینده اسکالوپ است.

پیش بینی آینده ارز دیجیتال SCLP

کاربرد ارز دیجیتال اسکالوپ

برای اینکه با مفهوم اصلی و کامل رمز ارز SCLP آشنا شوید، بهتر است مقاله اسکالوپ چیست را مطالعه کنید. اما اصلی‌ترین ویژگی این دارایی دیجیتال این است که از آن به عنوان پاداش در موارد مختلف برای کاربران شبکه اسکالوپ استفاده می‌شود. در واقع کاربرد رمزارز SCLP تا حد زیادی به کاربرد این شبکه وابسته است. می‌توان نتیجه گرفت یکی از مواردی که روی آینده اسکالوپ تأثیر دارد، کاربرد شبکه ارائه دهنده و علاقه کاربران دنیای کریپتو به آن است.

اصلی‌ترین کاربردهای این رمزارز شامل این موارد می‌شود:

 • دریافت پاداش معاملات، تراکنش‌های ارزی و موارد دیگر
 • پرداخت کارمزد صرافی‌های ارز دیجیتال و مدیریت ماهانه حساب
 • کسب اجازه برای دسترسی به خدمات و بازکردن حساب‌ها با استیک کردن رمزارز SCLP
 • پرداخت کارمزدهای تراکنش‌های ارزی

سیستم Scallop به کاربران خود در موارد خاصی پاداش می‌دهد. این رمز ارز به عنوان پاداشی برای این موارد در نظر گرفته شده است:

 • Crypto Back
 • Travel Offers
 • Deposit Incentive
 • Institutional Offers
 • Business Rewards
 • Sign up Bonus
 • Referral Bonus

کامیونیتی شبکه اسکالوپ

جامعه کاربری این پلتفرم با توجه به کاربرد جذابی که دارد، عدد خوبی را نشان می‌دهد. البته آمار و ارقام موجود اطلاعاتی نسبی هستند که از تعداد فعالان شبکه‌های اجتماعی مختلف به دست آمده‌اند، اما آگاهی از این موارد می‌تواند در بررسی آینده اسکالوپ به شما کمک کند. این پروژه از زمان تأسیس تاکنون توانسته در لینکدین چیزی حدود ۲۰۰۰ و در توییتر چیزی حدود ۳۰۰۰ کاربر داشته باشد. این تعداد با مشهورتر شدن این پروژه به‌مرورزمان افزایش پیدا خواهد کرد.

امنیت شبکه SCLP

یکی از اصلی‌ترین اهداف شبکه Scallop در بهبود امنیت، دسترسی و کاربرد ارزهای دیجیتال خلاصه می‌شود. در کنار این موارد همچنان از تعداد زیادی ارز فیات نیز پشتیبانی می‌کند. این شبکه قصد دارد استفاده از ارزهای دیجیتال را مانند ارزهای فیات در دنیای واقعی به امری طبیعی و عادی تبدیل کند و در کنار آن، امنیت سرمایه دیجیتال کاربران را نیز تأمین کرده باشد.

یکی از مواردی که می‌تواند آینده اسکالوپ را تضمین کند، امنیت سرمایه‌گذاران در این پروژه است. به همین دلیل است که بخش اعظمی از تمرکز تیم توسعه دهنده آن روی تأمین امنیت قرار گرفته است. این شبکه ابتدا مبتنی بر شبکه اتریوم بود، اما سرانجام به یک زنجیره سفارشی منتقل می‌شود. در این صورت می‌تواند از تأیید سریع تراکنش‌های ارزی، کارمزدهای کم، امنیت بالا و پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) پشتیبانی کند.

پیش بینی قیمت آینده اسکالوپ

هنگام بررسی آینده اسکالوپ، پیش بینی قیمت آن در روزها و ماه‌های آینده نیز یکی از مباحث چالش برانگیز خواهد بود. این دارایی دیجیتال اکنون با ارزش حدود ۰٫۲ دلار در جایگاه ۷۴۴ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد. جایگاه این رمزارز در سایت کوین مارکت کپ متناسب با تغییرات قیمتی که دارد جابه‌جا خواهد شد.

قیمت SCLP در سه ماه گذشته چیزی حدود ۱۲ درصد افزایش داشته است. در حالی که ارزش بازار کلی این دارایی دیجیتال، همچنان در اندازه کمی قرار دارد. ضمن اینکه با همین ارزش بازار نسبتا کوچک، سودهای خوبی را نصیب معامله‌گران کرده است. بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان حوزه کریپتوکارنسی نسبت به آینده این رمزارز اعلام امیدواری کرده‌اند. البته نظرات آن‌ها تنها بر اساس نمودارها و اندیکاتورهای تحلیلی و رفتار قیمتی این دارایی در بازار است. لذا احتیاط، مطالعه، تحقیق و تحلیل کامل را چاشنی معاملات خود داشته باشید و سپس به قصد کسب درآمد وارد بازار شوید.

بررسی ارز دیجیتال اسکالوپ

آیا ارز دیجیتال اسکالوپ گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری است؟

بسیاری از افرادی که در بازار کریپتو فعالیت می‌کنند، زمانی که در موقعیت سرمایه‌گذاری قرار می‌گیرند دچار شک و تردید می‌شوند. این شک و تردید در دنیای ارزهای دیجیتال هیچ وقت از بین نمی‌رود. بازار رمزارزها بازاری سرشار از ریسک و خطرهای احتمالی است. در این میان انتخاب یک رمزارز خوب برای سرمایه گذاری می‌تواند تبدیل به چالش بزرگی برای فعالان این حوزه شود. به همین دلیل است که چگونگی آینده Scallop برای خیلی از افراد فعال در این حوزه یک سؤال است.

آنچه که واضح است، این است که هر فردی باید متناسب با شرایط خود یک ارز دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کند. در واقع سرمایه‌گذار حرفه‌ای کسی است که متناسب با بودجه، سرمایه اولیه، قدرت ریسک، استراتژی معاملاتی و موقعیت جغرافیایی که دارد روی یک دارایی دیجیتال خاص سرمایه‌گذاری کند. آینده اسکالوپ تا حد زیادی تحت تأثیر عملکرد کلی صنعت کریپتو است. درست مانند اکثر رمزارزهای دیگر!

بنابراین اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری کوتاه مدت و کسب سود هستید، بهتر است به سراغ ارزهای دیجیتال دیگری بروید. اما فناوری، ایده و سیستم پلتفرم Scallop به‌گونه‌ای است که اکثر کارشناسان و تحلیلگران نسبت به پیشرفت آن امیدوار هستند. ضمن اینکه ارزش آن تا کنون در یک روند روبه‌رشد چشمگیر قرار داشته است. در نهایت اگر احساس کردید که نیاز به آگاهی بیشتری در این زمینه دارید، به خاطر داشته باشید که بلاگ والکس می‌تواند گزینه خوبی برای بهبود اطلاعات و دانش کریپتویی شما باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیازها: ۵ / ۵. مجموع امتیازها: ۱

منبع
coinmarketcap.com
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شهباز
شهباز
1 ماه قبل

#اسکالوپ💰
#کاردانو 💰💰
#پیت بول 💰💰💰
#این _______ واین هم ✍

دکمه بازگشت به بالا
ثبت نام در والکس