دسترسی سریع

چگونگی کسب درآمد از بیت کوین

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
در حال بارگذاری ...
940
۰۹ دی ۱۳۹۸

در مقاله های قبلT در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال و کیف پول های ارزهای دیجیتال صحبت کردیم. این بار مقالمون با قبلی ها کمیفرق دارد و یک جورایی مانند زنگ تفریح است.

 در این مقاله، می‌خواهیم چندتا از راه هایی که می‌شود از طریقشان بیت کوین به دست آورد و از طریق بیت کوین سود کرد را با هم بررسی کنیم.

کسب درآمد از بیت کوین

افراد از روش های گوناگون می‌توانند بیت کوین را آنلاین به دست آوردند. اما درست مثل زندگی واقعی، هیچ چیز رایگان به دست نمی‌آید. هر روشی که برای بدست آوردن بیت کوین در پیش بگیرید باید، چیزی در عوض آن بدهید، مانند؛ وقت ،دانش و یا حتی قدرت پردازش کامپیوترتان.

برخی از روش های ذکر شده در زیر به تلاش کمی نیازمندند و به تبع آن دستاورد این روش ها هم قابل توجه نخواهد بود. روش های دیگر ممکن است پرسود تر باشند اما برای استفاده از این  روش ها لازم است سطح مشخصی از دانش و تجربه درباره صنعت و بازار ارزهای دیجیتالی داشته باشید.

 بنابراین اگرچه این طور به نظر می‌رسد که بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتالی راه آسانی برای کسب درآمد هستند اما بدون تخصص تقریباً ناممکن است (داشتن دانش در هر حوزه ای کارگشا ست). اگر مشتاق بدست آوردن آنلاین بیت کوین هستید، در زیر روش هایی وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست.

اگرچه روش های ذکر شده در این مقاله آسان ترین روش های کسب درآمد از بیت کوین هستند اما زمانبر ترین (نسبت به مقدار بیتکوینی که به دست می آورید) روش موجود نیز هستند.

 برخی وبسایت ها در عوض انجام کارهای کوچک به شما مقدار بسیار ناچیزی بیتکوین می‌دهند. معروف ترین انواع این وبسایت ها عبارتند از:

۱- وبسایت های تبلیغات کلیکی

همان طور که از اسم این وبسایت ها برمی‌آید این وبسایت ها در ازای بازدید کردن از وبسایت های مشخص و یا دیدن تبلیغات مشخصی به کاربران بیتکوین می‌دهند.

وبسایت های بسیار زیادی از این دست وجود دارند که “Ads۴BTC” از مشهورترین و محبوب ترین این وبسایت ها است.این وبسایت به کاربران امکان انتخاب میان تبلیغات ۱۰،۵و ۲۰ ثانیه ای را می‌دهد.

بر همین اساس مقادیر بیتکوین دریافتی متفاوت خواهد بود.

اگر در این وبسایت در تمام طول روز تبلیغات ۲۰ثانیه ای برای شما پخش شود در پایان چیزی کم تر از ۱۰ دلار خواهید داشت.

۲- فاسِت های بیت کوین

فاست بیت کوین (Bitcoin Facuets) نوعی از وب سایت است که مقدار کمی بیتکوین به کاربرانش می‌دهد. صاحبان این گونه وبسایت ها از طریق قرار دادن تبلیغات روی وبسایت درآمد کسب می‌کنند و به افرادی که از تبلیغات دیدن می‌کنند یا به تکمیل مطالعات کمک می‌کنند بیتکوین می‌پردازند.

این صنعت ۵۰٪  از ترافیک سایت های مرتبط با بیتکوین را تشکیل می‌دهد. اینگونه وبسایت ها درصدی از بیت کوین پرداختی به بازدیدکنندگانی که شما به سایت دعوت می‌کنید را به شما پرداخت می‌کنند.

این پدیده منجر به استفاده کاربران از “فاستْ چرخان” ها (Bitcoin faucet rotators) شده است؛ که به کاربران این امکان را می‌دهد که در مدت کوتاه وارد تعداد زیاد فاست شوند و البته خودشان بابت آوردن شما به فاست های مختلف از آن ها (فاست ها) پورسانت دریافت می‌کنند.

 استفاده از فاست ها هم مانند استفاده از سایت های تبلیغات کلیکی راه حل منطقی ای برای به دست آوردن بیت کوین نیست. حتی با استفاده از بهترین فاست چرخان ها، کاربران نمی‌توانند بیش از ۲-۱ دلار در روز به دست آورند.

در مقالات بعدی به راه های بیشتری برای کسب بیت کوین خواهیم پرداخت.

نویسنده
amini
لیلی امینی
عضو تحریریه والکس
لیلی امینی هستم مدیر تحریریه والکس
نظرات کاربران
نظرات ارسال شده : 0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *