تحلیل و سرمایه گذاری

چگونگی کسب درآمد از بیت کوین (بخش اول)

در مقاله‌های قبل، در مورد بیت کوین و استخراج بیت کوین و کیف پول های ارزهای دیجیتال صحبت کرده‌ایم. در این مقاله، می‌خواهیم چند روش کسب درآمد از بیت کوین را به شما معرفی می‌کنیم.

[title name=”MoneyBitcoin” title=”روش های کسب درآمد از بیت کوین” size=”2″ type=””]

افراد از روش‌های گوناگون می‌توانند بیت کوین را آنلاین به دست آورند. اما درست مثل زندگی واقعی، هیچ چیز رایگان به دست نمی‌آید. هر روشی که برای به‌دست آوردن بیت کوین در پیش بگیرید، باید چیزی در عوض آن پرداخت کنید، مانند: زمان، دانش و یا حتی قدرت پردازش کامپیوترتان.

برخی از روش‌های ذکر شده در زیر به تلاش کمی نیازمندند و به تبع آن دستاورد این روش‌ها هم قابل توجه نخواهد بود. روش‌های دیگر ممکن است پرسودتر باشند اما برای استفاده از این روش‌ها، لازم است سطح مشخصی از دانش و تجربه درباره صنعت و بازار ارزهای دیجیتالی داشته باشید.

 بنابراین اگرچه این طور به نظر می‌رسد که بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتالی راه آسانی برای کسب درآمد هستند اما بدون تخصص تقریباً ناممکن است (داشتن دانش در هر حوزه‌ای کارگشا است). اگر مشتاق بدست آوردن آنلاین بیت کوین هستید، در زیر روش‌هایی وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست.

 برخی وبسایت‌ها در عوض انجام کارهای کوچک به شما مقدار بسیار ناچیزی بیت کوین می‌دهند. معروف‌ترین انواع این وبسایت‌ها، عبارتند از:

[title name=”advertisingWebsites” title=”۱- وبسایت‌های تبلیغات کلیکی” size=”3″ type=””]

همان طور که از اسم‌شان پیداست، این وبسایت‌ها در ازای بازدید کردن از سایت‌های مشخص و یا دیدن تبلیغات مشخصی به کاربران بیت کوین می‌دهند.

وبسایت‌های بسیار زیادی از این دست وجود دارند که “Ads۴BTC” از مشهورترین و محبوب‌ترین این وبسایت‌ها است. این وبسایت به کاربران امکان انتخاب میان تبلیغات ۱۰،۵و ۲۰ ثانیه‌ای را می‌دهد. بر همین اساس مقادیر بیت کوین دریافتی متفاوت خواهد بود.

اگر در این وبسایت در تمام طول روز تبلیغات ۲۰ ثانیه‌ای برای شما پخش شود، در پایان چیزی کم‌تر از ۱۰ دلار خواهید داشت.

[title name=”BitcoinFacuets” title=”۲- فاسِت‌های بیت کوین ” size=”3″ type=””]

فاست بیت کوین (Bitcoin Facuets) نوعی از وب سایت است که مقدار کمی بیت کوین به کاربرانش می‌دهد. صاحبان این گونه وبسایت‌ها از طریق قرار دادن تبلیغات روی وبسایت درآمد کسب می‌کنند و به افرادی که از تبلیغات دیدن می‌کنند یا به تکمیل مطالعات کمک می‌کنند، بیتکوین می‌پردازند.

این صنعت ۵۰٪ از ترافیک سایت‌های مرتبط با بیت کوین را تشکیل می‌دهد. اینگونه وبسایت‌ها درصدی از بیت کوین پرداختی به بازدیدکنندگانی که شما به سایت دعوت می‌کنید را به شما پرداخت می‌کنند.

این پدیده منجر به استفاده کاربران از “فاستْ چرخان‌ها” (Bitcoin faucet rotators) شده است که به کاربران این امکان را می‌دهد که در مدت کوتاه وارد تعداد زیادی فاست شوند و البته خودشان بابت آوردن شما به فاست‌های مختلف از آن‌ها (فاست‌ها) پورسانت دریافت می‌کنند.

 استفاده از فاست‌ها هم مانند استفاده از سایت‌های تبلیغات کلیکی راه حل منطقی‌ای برای به دست آوردن بیت کوین نیست. حتی با استفاده از بهترین فاست چرخان‌ها، کاربران نمی‌توانند بیش از ۲-۱ دلار در روز به دست آورند.

اگرچه روش‌های ذکر شده در این مقاله آسان‌ترین روش‌های کسب درآمد از بیت کوین هستند، اما زمانبرترین (نسبت به مقدار بیت کوینی که به دست می‌آورید) روش موجود نیز هستند.

ما در مقاله راه های کسب درآمد از بیت کوین (بخش دوم)، به معرفی روش‌های بیشتری برای کسب بیت کوین پرداخته‌ایم. 

لیلی امینی

چقدر زیباست: هر آنچه را که قبل از دیگران یاد گرفته‌ای، با تمام وجودت در اختیار آن‌ها قرار دهی.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

 1. سلام. امکان انتقال ارزهای دیجیتال از فاست پی به کیف پول والکس وجود داره؟ مشکلی نیست در این زمینه؟
  ممنونم

  1. سلام خانم مژگان

   مادامی که ارزی که قصد انتقال آن را دارید، در والکس پشتیبانی شود، مشکلی در این زمینه وجود ندارد. لیست ارزهای فعلی والکس به این شرح است:
   بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، دش و تتر
   برای آشنایی با نحوه انتقال از فاست پی به کیف پول خودتان در والکس، بخش واریز و برداشت ارز دیجیتال را در لینک زیر ببینید:
   https://wallex.ir/how-to-use

   سپاس از همراهیتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا