خرید کانوکس فایننس
کانوکس فایننس(CVX)Convex Finance

قیمت کانوکس فایننس | خرید کانوکس فایننس | فروش کانوکس فایننس (CVX)

قیمت کانوکس فایننس (لحظه‌ای)

129,875تومان
+13.51%
2.29$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

135,015تومان

155,437تومان

2.38$2.74$

حجم معاملات (۲۴h)

5,576,494

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

233,431,254

$

ارز در گردش

82%

مجموع ارز در دسترس

99,588,271

حداکثر ارز قابل عرضه

100,000,000

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

257

رمزارز کانوکس فایننس در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی 257 را دارد. قیمت کانوکس فایننس امروز ۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با 153,356 تومان معادل 2.7,033 تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. کانوکس فایننس، یک پروتکل سرمایه گذاری غیر متمرکز (DeFi) است که خدمات انباشت نقدینگی را برای کاربران صرافی کِرو (Curve) ارائه می‌دهد. شما در این صفحه می‌توانید قیمت لحظه‌ای کانوکس فایننس را مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش خود را برای CVX در والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال کانوکس فایننس (Convex Finance)

کانوکس فایننس یک پروتکل سرمایه‌گذاری غیر متمرکز (DeFi) است که ارائه‌دهندگان نقدینگی را قادر می‌سازد بدون اینکه توکن‌های نقدینگی صرافی کِرو (Curve) را تهیه و پول خود را در استخر نقدینگی کِرو انباشت کنند، در بخشی از کارمزد معاملات که این صرافی از کاربران خود دریافت می‌کند، سهیم شوند. آن‌ها به جای استخر نقدینگی کِرو، کانوکس فایننس را برای انباشت نقدینگی خود انتخاب می‌کنند و بدین ترتیب CRV (توکن صرافی کِرو) تقویت شده و پاداش‌های استخراج نقدینگی این صرافی را دریافت کنند. این رویکرد به انباشت‌کنندگان CRV کمک می‌کند که استفاده بهتری از سرمایه خود کنند و همچنین کانوکس فایننس را به یک مهره مهم در "نبردهای کرو (Curve wars)" تبدیل می‌کند. کانوکس فایننس در سال ۲۰۲۱ توسط گروهی از توسعه‌دهندگان ناشناس وارد یک مسابقه رقابتی شده‌ و می‌خواهد تا جایی که ممکن است کنترل صرافی استیبل‌کوین کرو فایننس را به دست آورد. از نظر میزان سرمایه قفل شده (TVL) کرو فایننس بزرگ‌ترین صرافی غیر متمرکز جهان است. 

برای آشنایی بیشتر با ارز CVX پیشنهاد می‌کنیم مقاله کانوکس فایننس چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

همانطور که گفته شد، کانوکس فایننس توسط گروهی از توسعه‌دهندگان ناشناس ایجاد شده است. با این حال برخلاف بسیاری از شت‌کوین‌ها یک پروتکل بسیار مهم در دیفای بوده و بدین ترتیب خرید کانوکس فایننس یک سرمایه‌گذاری کم‌خطر به شمار می‌رود.

کاربرد ارز کانوکس فایننس (CVX)

بر اساس آنچه توسعه‌دهندگان در وب سایت این توکن منتشر کرده‌اند، کانوکس فایننس به ارائه‌دهندگان نقدینگی صرافی کِرو (Curve.fi) این امکان را می‌دهد تا بدون اینکه شخصاً سرمایه خودشان را در این صرافی قفل کنند، توکن‌های CRV و پاداش‌های استخر نقدینگی این صرافی را دریافت کنند. بدین ترتیب، هدف کانوکس فایننس این است که ارائه‌دهندگان نقدینگی با تلاشی بسیار کم، توکن‌های CRV و پاداش‌های استخراج نقدینگی این صرافی را به دست آورند.

اگر می‌خواهید توکن‌های CRV را انباشت کنید، کانوکس فایننس به شما امکان می‌دهد تا سهمی از کارمزد معاملات Curve.fi و همچنین توکن‌های تقویت‌شده CRV را دریافت کنید. این رویکرد، تعادل بهتری بین ارائه دهندگان نقدینگی و انباشت‌کنندگان CRV ایجاد می‌کند و همچنین به سرمایه کمک می‌کند که کارایی بهتری داشته باشد. 

مزایایی که انباشت‌کنندگان دریافت می‌کنند بدین شرح است:

 • سهمی از درآمد‌های پلتفرم کانوکس در قالب توکن‌های CRV
 • کسب سهم از کارمزد معاملات صرافی کِرو (Curve.fi)
 • دریافت توکن‌های نقد cvxCRV که به کاربران امکان می‌دهد هر زمان که خواستند نقدینگی خود را از انباشت خارج کنند.
 • دریافت پاداش‌های CVX
 • دریافت ایردراپ

مزایایی که ارائه‌دهندگان نقدینگی دریافت می‌کنند بدین شرح است:

 • دریافت توکن‌های قابل CRV بدون نیاز به قفل کردن سرمایه در CRV
 • دریافت پاداش از کانوکس فایننس
 • واریز و برداشت با کارمزد صفر
 • کارمزد صفر برای توکن‌های تشویقی اضافه (مانند SNX و غیره)

ویژگی های مهم کانوکس فایننس

کانوکس فایننس به لطف ساختار تشویقی منحصر به فرد خود به مهره‌ای مهم در نبردهای کرو تبدیل شده‌است. هدف کانوکس فایننس جمع‌آوری هر چه بیشتر سرمایه است تا به هدف خود، یعنی به‌دست‌گرفتن بیشترین سهم از کنترل Curve Finance دست پیدا کند.

در عمل، برای کاربران تقریباً غیر ممکن است که بتوانند به تنهایی نقدینگی کافی برای رسیدن به حداکثر پاداش را در اختیار داشته باشند؛ اینجاست که کانوکس فایننس وارد می‌شود و مانند یک صندوق سرمایه‌گذاری، نقدینگی افراد را در یک جا جمع کرده و آنها را برای کسب سود به کار می‌برد.

بدین ترتیب، حتی سرمایه‌گذارانی با کمترین سطح از سرمایه نیز می‌توانند با کمک کانوکس فایننس به جمع ارائه‌دهندگان نقدینگی کرو بپیوندند و پاداش‌های افزایش‌یافته‌ای را به دست‌آورند. آنها مزایای زیر را دریافت می‌کنند:

 • سود، به ازای هر مقدار نقدینگی که آورده‌اند
 • سهمی از کارمزد معاملات Curve.io
 • پاداش‌های تقویت‌شده کانوکس فایننس
 • توکن‌های کانوکس فایننس (CVX)
 • پاداش‌هایی veCRV
 • دریافت ایردراپ

امنیت شبکه کانوکس فایننس چگونه تامین می‌شود؟

کانوکس فایننس توسط میکس‌بایتز (MixBytes) حسابرسی می‌شود و نتایج آن در بخش اسناد و مدارک کانوکس فایننس قابل مشاهده‌است. همچنین خزانه کانوکس فایننس توسط یک ترکیب از ۵ عضو زیر محافظت می‌شود:

 • C2tP - کانوکس فایننس
 • وینتورپ (Winthorpe) - کانوکس فایننس
 • چارلی (Cahrlie) - کِرو فایننس
 • تامی (Tommy) - ووتیوم (Votium)
 • سم (Sam) - فراکس فایننس (Frox Finance)

با این حال، در ابتدای مارس ۲۰۲۲ یک باگ در یکی از قراردادهای هوشمند به وجود آمد و تیم را مجبور کرد تا برخی از قراردادها را دوباره اجرا کند. همچنین، این اتفاق باعث کاهش قیمت در کانوکس فایننس شد.

چه مقدار توکن کانوکس فایننس (CVX) در گردش است؟

کانوکس فایننس مجموعا دارای ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است که در حال حاضر حدود 70/15 میلیون آن در گردش است:

 • ٪۵۰ پاداش ارائه دهندگان نقدینگی Curve (به عنوان پاداش به خریداران CVX داده شد.)
 • ٪۲۵ به عنوان استخراج نقدینگی (برنامه‌های تشویقی و در حال حاضر به صورت CVX/ETH و cvxCRV/CRV)
 • ٪۹/۷ در اختیار خزانه (در طول بیش از یک سال واگذار شده است. برای برنامه‌های تشویقی در آینده یا سایر فعالیت‌های جامعه محور استفاده خواهند شد.)
 • ٪۱ در اختیار دارندگان veCRV (ایردراپ بلافاصله قابل‌برداشت)
 • ٪۱ در اختیار دارندگان veCRV که به قرارگرفتن کانوکس فایننس در لیست سفید رای دادند (ایردراپ بلافاصله قابل‌برداشت)
 • ٪۳/۳ سرمایه‌گذاران (در طول بیش از یک سال واگذار شده است. تمام مبالغ سرمایه‌گذاری‌شده در کارهای تقویتی استفاده و برای همیشه قفل می‌‌شوند)
 • ٪۱۰ در اختیار تیم کانوکس فایننس (در طول بیش از یک سال واگذار شده است.)

خرید و فروش کانوکس فایننس

ارز CVX را می‌توان در صرافی‌های معتبری مانند بایننس (Binance)، اوککس (OKX)، بیت گت (Bitget)، ماندالا اکسچنج (Mandala Exchange) و هات کوین اکس چنج (Hotcoin Exchange) خریداری کرد. کانوکس فایننس را می‌توان در بازارهای نقدی در برابر ارزهای فیات مانند دلار آمریکا، یورو و کریپتوکارنسی‌هایی مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل‌کوین‌هایی نظیر تتر (USDT) و دلار بایننس (BUSD) نیز معامله کرد. بازار ارز کانوکس فایننس در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز CVX نمایید.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز Convex Finance بپردازید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید CVX شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ی خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
 2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز کانوکس فایننس را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز کانوکس فایننس در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت، با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار کانوکس فایننس و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز CVX را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول کانوکس فایننس والکس در کیف پول شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار CVX والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز CVX که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش کانوکس فایننس از والکس

 • امکان خرید و فروش ارز کانوکس فایننس در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
 • امکان معامله ارز دیجیتال CVX به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب کانوکس فایننس رایگان

معمولاْ می‌توان توکن‌های این رمزارز را در ایردارپ‌ها به صورت رایگان دریافت کرد. کانوکس فایننس پیش از این ۱٪ توکن‌های در گردش خود را طی یک ایردراپ به عنوان پاداش به کاربران خود اهدا کرد. آنها همچنین در قسمت اسناد و مدارک وبسایت خود اعدام کرده‌اند که در تلاشند تا با همکاری پلتفرم‌های دیگر، ایردراپ‌های بعدی را نیز انجام دهند.

کارمزد معامله کانوکس فایننس (CVX)

خرید و فروش ارز کانوکس فایننس در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از والکس وجود ندارد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

روش نگهداری

ارز کانوکس فایننس مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی ‌مدت یا کوتاه‌ مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارتند از:

کیف پول سخت‌افزاری: سیف پل (Safepal)، لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: تراست ولت (Trust Wallet) و متامسک (MetaMask).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری ارز کانوکس فایننس در بازار ارزهای دیجیتال است.

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی ارز کانوکس فایننس را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید.

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز CVX را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال ارز کانوکس فایننس رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال Convex Finance در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ کانوکس فایننس، یک توکن ERC-20 است و بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند. بنابراین این ارز از الگوریتم اثبات سهام پیروی می‌کند و قابلیت استخراج ندارد. کاربران تنها می‌توانند با مبادله، خرید، استیکینگ و... ارز CVX را به دست بیاورند.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش ارز کانوکس فایننس را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز CVX را با ریال یا تتر خریداری کنید.

آینده یک ارز دیجیتال، تا حدودی به هدف پروژه و میزان دستیابی به آن، بستگی دارد. پلتفرم کانوکس فایننس در تلاش است تا به یکی از مهم‌ترین قراردادهای هوشمند صنعت بلاک چین تسلط پیدا کند. همچنین، خدمات و پاداش‌هایی را به کاربران خود ارائه می‌دهد که آنها را به خود جذب کرده؛ اما با این حال، بهتر است قبل از خرید ارز کانوکس فایننس، تمامی عوامل را بررسی کرده و سپس اقدام به سرمایه‌گذاری کنید.

جدیدترین اخبار کانوکس فایننس

خرید ارز‌های مشابه

خرید ریپل - تومان
+3.01%

30,769

تومان
خرید استلار - تومان
+3.71%

6,370

تومان
خرید فانتوم - تومان
-7.64%

51,001

تومان
خرید الروند - تومان
+5.22%

2,349,752

تومان
خرید آوه - تومان
-5.04%
آوهAAVE

4,802,488

تومان
خرید میکر - تومان
+9.58%

177,269,822

تومان
خرید یرن فایننس - تومان
+2.9%

415,377,736

تومان
خرید سلر نتورک - تومان
+4.51%

1,599

تومان
خرید سینتتیکس نتورک - تومان
+11.35%

166,834.107

تومان
خرید کامپاند - تومان
+10.51%

3,518,775.81

تومان

محاسبه قیمت کانوکس فایننس (CVX)

CVX

Convex Finance