خرید پروجکت گلکسی
پروجکت گلکسی(GAL)Galxe

خرید ارز دیجیتال پروجکت گلکسی • قیمت روز و لحظه ای GAL به دلار و تومان

قیمت پروجکت گلکسی (لحظه‌ای)

153,952تومان
+3.49%
2.59$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

130,125تومان

142,009تومان

2.19$2.39$

حجم معاملات (۲۴h)

7,210,367

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

308,134,751

$

ارز در گردش

58%

مجموع ارز در دسترس

200,000,000

حداکثر ارز قابل عرضه

200,000,000

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

185

هدف Galxe ایجاد یک شبکه داده اعتباری بدون مجوز، متن باز و مشارکتی است. توکن GAL یک جزء ضروری برای چنین زیرساخت‌هایی است زیرا به عنوان نشانه حاکمیتی عمل می‌کند، مشارکت کاربر را تشویق می‌کند و به عنوان نشانه پرداخت اولیه اکوسیستم Project Galxe عمل می‌کند.

رمزارز پروجکت گلکسی در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی ۱۸۵ را دارد. قیمت پروجکت گلکسی امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳۵,۱۶۳ تومان معادل ۲.۲۷۵ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. Project Galaxy، با هدف فراهم آوردن شرایطی برای توزیع توکن‌های ایردراپ بین کاربران حقیقی، به وجود آمده است. این شبکه، بزرگ‌ترین شبکه داده تراست وب ۳ در جهان است که زیرساختی برای توسعه‌دهندگان فراهم کرده است تا به وسیله NFTها و داده‌های اعتبار دیجیتال برای ایجاد محصولات بهتر در وب ۳ استفاده کنند. شما در این صفحه می‌توانید قیمت ارز پروجکت گلکسی را به صورت لحظه‌ای و جهانی مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش Project Galaxy خود را در بازار والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال پروجکت گلکسی (Project Galaxy)

پروجکت گلکسی، بزرگ‌ترین شبکه داده اعتباری و سوابق دیجیتال وب ۳ در دنیا است. این شبکه که بر اساس زیرساخت‌های باز و مشارکتی ساخته شده، به پروژه‌ها و توسعه‌دهندگان وب 3 این امکان را می‌دهد تا با استفاده از توکن‌های بی‌همتا (NFT) و داده‌ها اعتباری گزینش شده دیجیتال، محصولات و جوامع بهتری در وب ۳ ایجاد کنند.

ارز GAL، توکن حاکمیتی شبکه پروجکت گلکسی و یک توکن ERC-20 و BEP-20 است. کاربران شبکه گلکسی می‌توانند با استفاده از این توکن، هزینه دسترسی به داده‌های اعتبار را پرداخت یا از آن برای شرکت در امور شبکه، استفاده کنند. همچنین کاربران شبکه گلکسی می‌توانند با توجه به فعالیتشان در پلتفرم‌های مختلف، اعتبار توکنی به دست بیاورند.

برای آشنایی بیشتر با ارز GAL پیشنهاد می‌کنیم مقاله پروجکت گلکسی چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

پروجکت گلکسی، در سال ۲۰۲۱ توسط هری ژانگ (Harry Zhang) و چارلز وین (Charles Wayn) راه‌اندازی شده و در لانچ پول بایننس (Binance Launchpool) در دسترس عموم قرار گرفت. این پروژه توانسته در مدت کوتاهی بیش از ۲۰۰ هزار کاربر از ۷ بلاک چین مختلف را به جذب کرده و ۵۰۰ کمپین در شبکه خود اجرا کند.

هری ژانگ (Harry Zhang): هری ژانگ، یکی از بنیان‌گذاران شبکه پروجکت گلکسی است. او فارغ التحصیل رشته علوم کامپیوتر و آمار از دانشگاه برکلی (UC Berkeley) بوده و از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ به عنوان مدیر بخش کارآفرینان چینی (ACE) در برکلی فعالیت کرده است. هری پیشتر در جمع بنیان‌گذاران شبکه Lino و DLive بوده و تجربه‌های مدیریتی او به پیشرفت تیم گلکسی کمک بزرگی کرده است. او همچنین سابقه فعالیت به عنوان مدیر محصولات دیتا محور در Club Factory را در رزومه خود داشته و یک زنجیره تامین مبتنی بر داده و سیستم پیشنهاد را طراحی کرده است.

چارلز وین (Charles Wayn): چارلز وین هم‌بنیان‌گذار پروجکت گلکسی است. او پیشتر در سمت مدیرعامل در شبکه DLive فعالیت کرده و بعدها پس از ادغام DLive  در BitTorrent، مدیریت چندین واحد تجاری را بر عهده داشته است. چارلز همچنین فارغ التحصیل رشته اقتصاد از دانشگاه برکلی (UC Berkeley) بوده و از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸، به عنوان مدیر بخش کارآفرینان چینی (ACE) در برکلی، حضور داشته است.

کاربرد ارز پروجکت گلکسی (GAL)

امنیت شبکه: امنیت شبکه پروجکت گلکسی توسط استیک کنندگان ارز GAL تامین می‌شود. کاربران می‌توانند با اعطای توکن‌های خود به شبکه و سپرده‌گذاری در آن، به نودهای شبکه تبدیل شده و امور اعتبار سنجی را انجام دهند.

پرداخت هزینه Oracle و API: توسعه‌دهندگانی که قصد دارند از طریق موتور اعتبار اوراکل Galaxy Oracle Engine و Galaxy API، استعلام داده‌های اعتبار را انجام دهند؛ بایستی هزینه مربوط به آن را با توکن GAL پرداخت کنند.

پرداخت هزینه ماژول اپلیکیشن: توسعه‌دهندگانی که قصد دارند به وسیله ماژول‌های پلتفرم از داده‌های اعتبار شبکه استفاده کنند؛ بایستی هزینه مربوط به آن را به وسیله توکن GAL پرداخت کنند. این هزینه دریافت شده بین متصدیان و خزانه‌داری تقسیم می‌شود.

پاداش استیکینگ: پلتفرم برای جذب سپرده‌گذاران به شبکه، به کسانی که به نود تبدیل شده و استیک می‌کنند، توکن GAL را به عنوان پاداش اعطا می‌کند.

امور حاکمیتی: هولدرهای توکن پروجکت گلکسی می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های شبکه شرکت کنند. آن‌ها می‌توانند با استفاده از توکن‌های GAL، در رای گیری‌ها شرکت کرده یا پیشنهادات خود را به شبکه ارائه کنند.

مدیریت اعتبار: کاربران پروجکت گلکسی می‌توانند در شبکه داده گلکسی مشارکت کرده و پاداش بگیرند.

ویژگی های مهم پروجکت گلکسی

حاکمیت سفارشی: پروجکت گلکسی با همکاری با بایننس چین، امکان تولید توکن‌های NFT را برای کمیته و شرکت‌کنندگان MVB فراهم کرده است. کمیته حاکمیت از سرمایه‌گذاران درجه ۱، رسانه‌ها و صندوق‌های زنجیره‌ای BNB تشکیل شده است. برنامه MVB نیز به DAPPS و سازنده‌های بایننس کمک می‌کند. این دو گروه به وسیله دریافت NFTهای انحصاری شبکه، حاکمیت سفارشی به دست آورده‌اند.  

توسعه اکوسیستم پروجکت گلکسی: پلتفرم گلکسی با همکاری با سولانا و از طریق یک کمپین، به ۲۷ پروتکل مختلف برای دستیابی به اهداف بازاریابی، کمک می‌کند. این پلتفرم از طریق کمپین 2022 is gonna be SOL Cool و با استقرار NFTهای اعتباری، ۳۳ هزار کاربر جدید برای سولانا جذب کرده است.

رشد کاربران صرافی غیر متمرکز: پلتفرم گلکسی، با استفاده از NFTهای اعتباری به رشد کاربران صرافی Hashflow، از ۳ هزار به ۱۳ هزار کاربر فعال هفتگی، کمک کرده است.

امنیت شبکه پروجکت گلکسی چگونه تامین می‌شود؟

توکن GAL، در دو بستر ERC-20 و BEP-20 برای کاربران در دسترس است. به همین دلیل، امنیت شبکه پروجکت گلکسی به وسیله دو بلاک چین تامین می‌شود. امنیت توکن ERC-20 که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده، به وسیله مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) تامین می‌شود. توکن BEP-20، بر بستر بلاکچین BNB ساخته شده و امنیت آن توسط مکانیزم تحمل خطای بیزانس (BFT) تامین می‌شود.

چه مقدار توکن پروجکت گلکسی (GAL) در گردش است؟

طبق داده‌های ارائه شده، سقف عرضه توکن پروجکت گلکسی، ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ واحد  است و در حال حاضر ۳۵،۱۶۱،۳۳۳ واحد از آن در گردش است. توزیع توکن‌های GAL به صورت زیر است:

 • خزانه جامعه پروجکت گلکسی: ۲۰٪ از عرضه کل گلکسی، متعلق به خزانه جامعه است که در حال حاضر ۱۲٪ آن آزاد شده است. مابقی این مقدار در بازه‌های زمانی ماهانه طی ۵ سال آینده آزاد خواهد شد.
 • تیم پروجکت گلکسی: ۱۲٪ از عرضه GAL، متعلق به تیم پروژه است. آزادسازی این توکن‌ها ۳ ماه پس از راه اندازی پروژه آغاز شده و تا ۶ سال به طول خواهد انجامید.
 • بنیاد گلکسی: ۱۰٪ از توکن‌های گلکسی، متعلق به بنیاد بوده که ۱۸٪ آن در ابتدای پروژه آزاد شده و باقی در بازه‌های زمانی ۳ ماهه طی ۴ سال آزاد خواهد شد.
 • تبلیغات: ۱۵٪ از عرضه توکن‌ها صرف امور بازاریابی و تبلیغات خواهد شد. ۲۰٪ از این توکن‌ها در ابتدای پروژه آزاد شده و مابقی در بازه‌های سه ماهه طی ۳ سال آزاد خواهد شد.
 • توسعه شبکه: ۲۰/۷۷٪ از توکن‌های عرضه شده برای توسعه پلتفرم در دو مرحله در نظر گرفته شده است.
 • مشاوران و شرکا: ۶/۲۳٪ از توکن‌های پروجکت گلکسی برای مشاوران و شرکای تجاری شبکه در نظر گرفته شده که ۱۲٪ آن در ابتدا عرضه شده و مابقی در بازه‌های ۳ ماهه طی ۳ سال، آزاد خواهد شد.
 • حراج عمومی: ۵٪ از عرضه کل توکن‌ها به حراج عمومی کوین لیست تعلق می‌گیرد. این توکن‌ها به صورت هفتگی طی ۱۲ ماه آزاد خواهد شد.
 • پذیرندگان اولیه: ۲٪ از توکن‌های گلکسی به عنوان پاداش برای کاربران اولیه پلتفرم در نظر گرفته شده است.
 • اکوسیستم: ۴/۵٪ از توکن‌ها برای استفاده در اکوسیستم پروجکت گلکسی عرضه شده است.
 • لانچ پول بایننس: ۱/۵٪ از عرضه GAL، متعلق به لانچ پول بایننس است.

خرید و فروش پروجکت گلکسی

خرید ارز دیجیتال GAL در والکس

ارز GAL را می‌توان در صرافی‌های معتبری مانند Binance ,Bybit ,Huobi Global ,Gate.io ,KuCoin خریداری کرد. می‌توان پروجکت گلکسی را در بازارهای نقدی در برابر ارزهای فیات مانند دلار آمریکا، یورو و رمزارزهایی مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل کوین تتر (USDT) نیز معامله کرد. بازار ارز پروجکت گلکسی، در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز GAL نمایید.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز پروجکت گلکسی بپردازید. بنابراین اگر تا کنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید پروجکت گلکسی (GAL) شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
 2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز پروجکت گلکسی را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز پروجکت گلکسی در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری، وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار Project Galaxy و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز پروجکت گلکسی را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول پروجکت گلکسی والکس در ولت شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار Project Galaxy والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز GAL که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش پروجکت گلکسی از والکس

 • امکان خرید و فروش ارز پروجکت گلکسی در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
 • امکان معامله ارز دیجیتال Project Galaxy به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب پروجکت گلکسی رایگان

پروجکت گلکسی شرایطی برای کاربران پلتفرم خود فراهم کرده تا بتوانند ارز رایگان GAL دریافت کنند. توکن‌های ایردراپ GAL، برای پاداش‌دهی به پذیرندگان اولیه پروژه به وجود آمده‌اند و کسانی که از طریق اسنپ شات یا کمپین‌ها، توکن‌های NFT دریافت کرده‌اند، می‌توانند از طریق وب‌سایت اصلی پروجکت گلکسی این هدایا را دریافت کنند.

کارمزد معامله پروجکت گلکسی (GAL)

خرید و فروش ارز پروجکت گلکسی در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از والکس وجود ندارد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

روش نگهداری

ارز پروجکت گلکسی مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی ‌مدت یا کوتاه‌ مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارتند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: متا مسک (MetaMask)، تراست ولت (Trust Wallet) و بایننس چین ولت (Binance Chain Wallet).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری ارز پروجکت گلکسی در بازار ارزهای دیجیتال است.

 

تبدیل ارز دیجیتال پروجکت گلکسی به تومانتبدیل ارز دیجیتال پروجکت گلکسی به دلار

 

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی ارز پروجکت گلکسی را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید.

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز GAL را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال ارز پروجکت گلکسی رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال Project Galaxy در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ از آنجایی که ارز پروجکت گلکسی از الگوریتم اثبات سهام پیروی می‌کند، بنابراین قابلیت استخراج ندارد. کاربران این شبکه می‌توانند به وسیله خرید، مبادله، استیکینگ و دریافت پاداش فعالیت در پلتفرم، ارز پروجکت گلکسی را کسب کنند.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش ارز پروجکت گلکسی را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز GAL را با ریال یا تتر خریداری کنید.

ارز پروجکت گلکسی، یکی از ارزهای نوپا و جالب بلاک چین است که محبوبیت زیادی در بین سرمایه‌گذران کسب کرده و آینده درخشانی در پیش رو دارد. اما با این حال، بهتر است قبل از اقدام به خرید ارز پروجکت گلکسی، تمامی عوامل را بررسی کرده و سپس اقدام به سرمایه‌گذاری کنید.

جدیدترین اخبار پروجکت گلکسی

مطالب جدید
نات کوین برنامه‌ ۴ ساله بازی خود را مشخص کرد!

ساشا (Sasha) بنیان‌گذار نات کوین (Notcoin)، انتظار ندارد که بازی‌های کلیکی به موفقیت درازمدت دست یابند. در عوض، او بر این باور است که این بازی‌ها باید مدل‌های پایداری برای بقای خود پیدا کنند.

خرید ارز‌های مشابه

خرید دیسنترالند | مانا - تومان
+0.26%

19,674

تومان
خرید اکسی اینفینیتی - تومان
+2.17%

360,117

تومان
خرید سندباکس - تومان
+2.34%

19,589

تومان
خرید انجین کوین - تومان
+0.67%

11,446.444

تومان
خرید آلیس - تومان
+1.11%

69,041

تومان
خرید گالا گیمز - تومان
+1.83%

1,670

تومان
خرید کرومیا - تومان
+3.76%

15,028.6472

تومان
خرید وولکان فورجد - تومان
+0.83%

217,257.0656

تومان
خرید اینجکتیو پروتکل - تومان
-0.99%

1,245,230.768

تومان
خرید ایلویوم - تومان
-0.51%

4,209,207.376

تومان

محاسبه قیمت پروجکت گلکسی (GAL)

GAL

Galxe