مقالات ارز دیجیتال

بررسی وب سایت FORBES به عنوان مرجعی برای اخبار رمزارز

سایت  FORBES یکی از معتبرترین منابع خبری دنیاست که موضوعات گسترده‌ای را در محتواهای منتشر شده خود در بر می‌گیرد. این موضوعات از فناوری‌ها، امور مالی، بازی‌ها یا حتی برخی از گفتگوهای دور از ذهن را شامل می‌شود. این سایت در راستای موضوعات مرتبط با فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز اخبار و مقالات متنوعی را مورد پوشش قرار می‌دهد.

 با توجه به تنوع سایت های خبری ارز دیجیتال در عصر حاضر، رصد اطلاعات از سایت‌ها یا پلتفرم‌های مستند و معتبر نقش مهمی در ایجاد درک و شناختی صحیح از اصول سرمایه گذاری در این بازار دارد. در این ارتباط، سایت فوربس را می‌توان یکی از مراجع موثق در زمینه اطلاعات و فناوری‌های به روز دنیای کریپتوکارنسی‌ها به شمار آورد. این سایت خبری – تحلیلی در مقایسه با سایر پلتفرم‌های مشابه به شکلی گسترده‌تر اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد. در این مقاله از والکس قصد داریم تا برخی از بهترین ارزهای دیجیتال پیشنهاد شده توسط فوربس را به شما معرفی کنیم.

رصد اطلاعات دنیای کریپتوکارنسی‌ها از طریق سایت FORBES

بررسی دیتای دنیای کریتوکارنسی‌ها از طریق FORBES

وب سایت خبری فوربس در زمینه بازار ارزهای دیجیتال به عنوان یک رسانه پیش رو شناخته شده است. تحلیل‌های دقیق و آینده نگرانه ارائه شده در این سایت، برای بسیاری از تریدرهای فعال کریپتوکارنسی‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد. برای افراد علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه کریپتوکارنسی سایت FORBES فهرستی از ارزهای دیجیتال ترند بر اساس ارزش بازار آنها ارائه می‌دهد. مطالعه اخبار و رویدادهای این منبع خبری برای کاربرانی با سطح معلومات متفاوت از حوزه کریپتو می‌تواند مناسب باشد. محتواهای منتشر شده در فوربس برای افراد تازه کار یا مبتدی در صنعت ارزهای دیجیتال نیز قابل درک است.

اخبار مربوط به صنعت DLT (فناوری دفتر کل توزیع)، رمز ارزها و فناوری بلاکچین و اخبار امروز ارز در بخش‌های مختلف وب سایت FORBES به طور کامل تحت پوشش قرار می‌گیرند. قیمت روزانه و لحظه‌ای ارزهای دیجیتال، اطلاعات و مفاهیم بنیادین در حوزه کریپتوکارنسی‌ها به ویژه برای تریدرهای مبتدی از دیگر موضوعات مهمی هستند که در این سایت مورد توجه قرار است.

یکی از ویژگی‌های مهم سایت FORBES در حوزه ارزهای دیجیتال، ارائه توصیه‌ها و استراتژی‌های سرمایه گذاری است. این اطلاعات ارزشمند در قالب انجام مصاحبه‌هایی با افراد مطرح و کارشناس این حوزه در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. بدین ترتیب، کاربران می‌توانند با استفاده از این اطلاعات، دیدگاه دقیق‌تری جهت ورود به این حوزه و سرمایه گذاری در آن بدست آورند. این وب سایت خبری در حیطه آموزش صنعت رمز ارزها از طریق مشاوره تخصصی در زمینه نحوه سرمایه گذاری، اطلاعات ارزشمندی در اختیار علاقمندان به این صنعت قرار می‌دهد.

اطلاعات تخصصی در سایت FORBES

در حال حاضر سایت FORBES همچون دیگر سایت ارزهای دیجیتال مانند سایت کوین تلگراف و کوین مارکت کپ بر معاملات ارزهای دیجیتال تأثیر قابل توجهی دارد. بسیاری از افراد حرفه ای با استفاده از این پلتفرم در این بازار تجارت می‌کنند. اطلاعات تخصصی و به روز ارائه شده در این سایت جهت تجهیز تریدرها می‌تواند در کسب موفقیت سرمایه گذاری آنها بسیار مؤثر باشد. به عبارتی دیگر، این وب سایت با ارائه تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال در حوزه کریپتوکارنسی‌ها جهت ارزیابی صحیح معاملات تریدرها گامی مهمی بر می‌دارد.

معرفی سایت FORBES

آشنایی با سایت FORBES

فوربس یکی از معتبرترین وب سایت‌ها در حوزه اقتصادی است. این سایت، اخبار، گزارشات و تحلیل‌های روز دنیا را در لحظه اطلاع رسانی می‌کند. حجم بالای اخبار و به روز بودن اطلاعات سایت فوربس، مخاطبان زیادی را به سوی آن جذب کرده است؛ به طوری که ماهانه بیش از ۳۰ میلیون بازدیدکننده را به خود اختصاص می‌دهد. فوربس بخشی از درآمد خود را از طریق انتشار پست‌های مربوط به آگهی دهنده‌ها در بلاگ این سایت کسب می‌کند. کاربران مختلف می‌توانند از طریق عضویت در این سایت و دریافت اشتراک، به خبرنامه‌های منتشر شده در آن دسترسی داشته باشند. 

رابط کاربری این سایت و یافتن آنچه مد نظر مخاطب است، به راحتی امکان پذیر است. بررسی موضوعات مختلف از طریق دسته بندی‌های ارائه شده در سایت FORBES به راحتی امکان پذیر است. هر کاربر می‌تواند با توجه به موضوع مورد نظر خود، در بخش‌های متنوع تعریف شده در ستون سمت چپ بالای صفحه سایت، امکان جستجو داشته باشد. برخی از موضوعات ارائه شده در این ستون عبارتند از:

 • میلیاردرها
 • نوآوری
 • پول 
 • دارایی‌های دیجیتال فوربس
 • کسب و کار
 • سبک زندگی
 • مشاور املاک
 • دارایی‌های دیجیتال فوربس
 • فروشگاه
 • سلامتی
 • مجله فوربس
 • خبرنامه

بخش دارایی‌های دیجیتال سایت فوربس

افراد علاقمند به حوزه کریپتو و دنیای رمز ارزها می‌توانند از طریق مطالعه بخش حاضر، اطلاعاتی به روز و مستند دریافت کنند. با کلیک روی بخش دارایی‌های دیجیتال وب سایت FORBES، کاربران به ۵ زیر بخش تعریف شده زیر دسترسی دارند:

 • داشبورد
 • دارایی‌های ترید یا معامله شده
 • تحقیقات
 • وقایع
 • پورتفولیو (مدیریت سهام) کریپتو

کاربران می‌توانند جهت دسترسی رایگان به بخش داشبورد، یک حساب کاربری ایجاد کرده و ثبت نام کنند. به این ترتیب، می‌توانند از آخرین رویدادهای خبری و تحقیقات در حوزه دارایی‌ها و ارزهای دیجیتال اطلاعات کسب کنند. پس از ثبت نام، مشاهده واچ لیست یا فهرست تحت نظر هر کاربر و ردیابی روند قیمتی رمز ارزها نیز امکان پذیر است.

فهرستی از رمز ارزهای برتر با توجه به قیمت لحظه‌ای و تغییرات قیمتی آن در طی ۲۴ ساعت گذشته در بخش دارایی‌های معامله شده قابل رؤیت هستند. آنچه وب سایت فوربس در این قسمت به آن اشاره دارد این است که اطلاعات منتشر شده در این بخش به هیچ عنوان برای یک کاربر خاص یا پورتفولیوی سرمایه گذاری فعلی یا آینده او تنظیم نشده است. 

نتایج آخرین اخبار و مقالات در حوزه کریپتو و فناوری بلاکچین از طریق بخش تحقیقات در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در بخش وقایع نیز جدیدترین ایونت‌ها در این حوزه برای افراد علاقمند اطلاع رسانی می‌شوند. 

پرتفولیوی دارایی‌های کریپتو، راهنمایی برای سرمایه گذاران علاقمند به دسترسی به دارایی‌های کریپتو است. فاکتورهایی مانند ارزش باراز ارز دیجیتال مورد نظر، حجم معاملات و تراکنش‌های روزانه در این بخش مورد توجه قرار می‌گیرند.

منتشر شده در آن است. 

تحلیل‌ آتیه ارزهای دیجیتال با فوربس

سایت FORBES به عنوان یکی از موثق‌ترین منابع خبری در حوزه ارزهای دیجیتال شناخته شده است. بدون تردید ورود به دنیای رمز ارزها و انجام معاملات در آن مستلزم مطالعه مقالات و تحلیل‌های ارائه شده در منابع خبری معتبر از جمله فوربس است. مرور اخبار دقیق و موثق این سایت می‌تواند در انتخاب درست یک رمز ارز جهت سرمایه گذاری و حرکت در مسیر معاملاتی صحیح آن نقش بسزایی داشته باشد. 

در این مقاله از والکس به معرفی وب سایت فوربس جهت رصد دنیای کریپتو پرداختیم. با توجه به ماهیت پویای بازار ارزهای دیجیتال و دگرگون شدن روند یک ارز در لحظه بر اساس اخبار و رویدادهای منتشر شده، ضروری به نظر می‌رسد تا هر سرمایه گذار با اطلاع از اخبار روز جهان در حوزه رمز ارزها، آگاهی و دانش تحلیلی صحیح از روند بازار بتواند با تغییرات لحظه ای بازار همسو شود. این مهم از طریق مطالعه و رصد منابع خبری معتبر در این حوزه امکان پذیر خواهد بود.

سؤالات متداول

فوربس چه نوع وب سایتی است؟

FORBES یک وب سایت تجاری آمریکایی است که در موضوعات مالی، صنعت، سرمایه گذاری و بازاریابی مقالات متعددی را منتشر می‌کند. همچنین فناوری، ارتباطات، علم و حقوق نیز در این وب سایت مورد توجه قرار دارد.

آیا فوربس وب سایت معتبری است؟

فوربس یک وب سایت تجاری با کیفیت بسیار بالا تعریف می‌شود. بازدید بیش از ۳۰ میلیون کاربر از سایت به صورت ماهانه گواهی بر موثق و مورد اعتماد بودن اطلاعات 

نظرها و کامنت‌های شما در بهبود مطالب والکس کمک کننده خواهد بود.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها: ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

سال ۱۳۹۸ تولید محتوا را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کریپتو کارنسی ها شروع کردم و در حال حاضر تجربه چندین سال در زمینه تولید محتوا و نویسندگی محتوای حوزه ارزهای دیجیتال مطابق با اهداف و مخاطب سایت دارم.
نوشته های مشابه
اشتراک در
اطلاع از
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا