سرمایه گذاریمقالات ارز دیجیتال

تحلیل بایننس کوین؛ آینده ارز دیجیتال بایننس (BNB) چگونه است؟

بایننس کوین، دارایی دیجیتالی با نماد BNB است که در سال ۲۰۱۷ روی شبکه اتریوم اجرا شد. امروزه، این ارز دیجیتال جزو پرسروصداترین کوین‌ها محسوب می‌شود که بسیاری از کاربران را نسبت به آینده قیمتی ارز BNB و خرید و فروش بایننس کوین (BNB) کنجکاو کرده است. باید دید این رمز ارز تا کجا رشد می‌کند.

در حال حاضر، این کوین از فعالیت‌های مختلف مانند کارمزد معاملات، کارمزد مبادلات، کارمزد لیست و … پشتیبانی می‌کند. با ما در این مطلب از بلاگ والکس همراه باشید تا با تحلیل تاریخچه بایننس کوین به سوالات شما در مورد آینده این رمزارز پاسخ دهیم. 

تاریخچه قیمتی بایننس کوین

بررسی قیمت بایننس کوین در اوایل سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال نسبتا موفق بوده است. این کوین در عرضه اولیه خود در سال ۲۰۱۷، ۰.۱۳  دلار ارزش داشت، اما در ژانویه ۲۰۲۱، خرید و فروش بایننس کوین  (BNB)  با ارزش ۴۲ دلار انجام شد و پس از آن، روند صعودی را در پیش گرفت. در زمان نگارش این مقاله (مارچ ۲۰۲۲)، بایننس کوین  با ارزش بازار ۷۲,۶۵۲,۸۵۳,۳۳۴ دلار جایگاه ‌چهارمین ارز دیجیتال بزرگ را از آن خود کرده است. ارزش بازار این رمز ارز باعث شده تا در برابر برخی از استراتژی‌ها و تغییرات ناگهانی مانند پامپ و دامپ در امان باشد.  BNB در حال حاضر با قیمت ۴۳۵.۴۴ دلار با مجموع عرضه در گردش ۱۶۶,۸۰۱,۱۴۸.۰۰ BNB معامله می‌شود.

در سال ۲۰۲۰ به‌دلیل همه‌گیری کرونا قیمت این کوین به ۱۰ دلار کاهش پیدا کرد. اما در سال ۲۰۲۱، بازار ارزهای دیجیتال شکوفا شد و خرید و فروش بایننس کوین (BNB) رونق یافت. در این سال، بسیاری از افراد تصمیم گرفتند تا دلار آمریکا را کنار بگذارند و به سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال روی بیاورند، در نتیجه، بسیاری از آلت کوین‌ها از جمله BNB به بالاترین حد قیمتی خود رسیدند. در ژانویه این سال، ارزش بایننس کوین به ۶۹۰ دلار رسید و در اواخر همان ماه، به ۲۱۵ دلار کاهش پیدا کرد.با وجود افت شدید بایننس کوین در ژانویه ۲۰۲۱، این رمز ارز در نوامبر همان سال دوباره بهبود پیدا کرد و ارزش آن به ۶۶۰ دلار رسید. البته مدتی بعد باز هم دچار افت قیمت شد و به ۴۳۰ دلار کاهش پیدا کرد.در حال حاضر، این کوین بر بسترهای مختلف مانند شبکه bep20 و شبکه bep2 فعالیت می کند.

تحلیل بایننس کوین در 2021 و 2022

دلیل رشد بایننس کوین

با توجه به افزایش چشمگیر ارزش بایننس کوین در بازه زمانی نسبتا کوتاه، همواره این سوال وجود دارد که دلیل رشد این کوین چیست؟ تحلیل BNB نشان می‌دهد که سه عامل اصلی هستند که به رشد قیمت این ارز دیجیتال کمک می‌کنند:

 افزایش حجم معاملات

 یکی از عوامل اصلی رشد بایننس کوین،‌ افزایش بی‌سابقه حجم معاملات آن در سال ۲۰۲۱ بود. در اواخر سال ۲۰۲۰، حجم معاملات روزانه آن به ۴۰۰ میلیون دلار می‌رسید، ‌که این عدد در ماه فوریه به بیش از ۷ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.

 استفاده از پروژه‌های دیفای

 در چند سال اخیر، صرافی بایننس اقدام به استفاده از پروژه‌های جدید دیفای و ایجاد صرافی غیرمتمرکز کرده است. طی پروژه‌ها، تعداد توکن‌ها افزایش یافته و نرخ بهره‌ها بهبود پیدا کرده‌اند که این تغییرات در جذب کاربران به بایننس کوین بسیار تاثیرگذار بودند.

 گسترش جامعه بایننس

 در صرافی بایننس به‌طور مرتب آگهی‌هایی برای جذب و همکاری با کاربران علاقه‌مند منتشر می‌شود. چانگ پنگ ژائو از این روش استفاده می‌کند تا افراد علاقه‌مندی که می‌خواهند با استفاده از یک صرافی آزادی عمل بیشتری داشته باشند، برای استفاده از بایننس تشویق ‌شوند.

آینده بایننس کوین

بایننس کوین تا کجا رشد می‌کند؟

نوسان قیمتی یکی از ویژگی‌های اصلی ارزهای دیجیتال است که شامل بایننس کوین هم می‌شود. بررسی این نوسانات و آینده قیمتی ارز BNB برای کاربران،‌ به‌ویژه افرادی که از استراتژی‌های وابسته به نوسانات استفاده می‌کنند،‌ ضروری است. گرچه هیچ ضمانتی برای پیشبینی‌ها وجود ندارد، اما تحلیل بایننس کوین و مطالعه مطالب وبسایت‌های معتبر درباره آینده ارز دیجیتال بایننس (BNB) می‌تواند برای سرمایه‌گذاری در آن مفید باشد.

وبسایت‌های مختلف آینده این کوین را چنین بررسی کرده‌ اند:

  • « پیش بینی می‌شود که ارزش بایننس کوین تا سال ۲۰۲۴ تقریبا به ۷۱۰ دلار برسد.  طبق تحلیل وبسایت Digital Coin Price آینده قیمتی ارز BNB تا سال ۲۰۲۵ به ارزش ۱۱۱۰ دلار و تا سال ۲۰۲۸ به نقطه عطف ۲۲۰۳.۹۵ دلار خواهد رسید.» (Trading Beasts)
  • « بر اساس تحلیل ما، افزایش قیمت در بلندمدت انتظار می‌رود، پیش‌بینی قیمت برای سال ۲۰۲۷، ۲۶۲۶.۳۴۰ دلار است. با سرمایه گذاری ۵ ساله از روش‌های مختلف، انتظار می‌رود درآمدی حدود +۶۰۹.۳۹٪ کسب شود.» (Wallet Investor)
  • «طبق پیشبینی‌ها در مورد آینده ارز دیجیتال بایننس (BNB)، قیمت این کوین تا سال ۲۰۲۳ به‌حدود ۱۰۴۲ دلار خواهد رسید و حداقل قیمت مورد انتظار تا ماه می ۲۰۲۳ به ۶۹۲ دلار برآورد شده است.» (Price Prediction)
  • « طبق پیش‌بینی قیمت BNB ما برای سال ۲۰۲۲، قیمت این ارز دیجیتال به حدود ۴۹۸ دلار خواهد رسید، حداکثر  افزایش قیمت آن تا نوامبر ۲۰۲۲، ۵۴۷ دلار خواهد بود.» (Digital Coin Price)

با توجه به تحلیل‌ وبسایت‌های معتبر، پیش بینی می‌شود که افزایش قیمت بایننس کوین در سال‌های آتی و رشد این ارز دیجیتال همچنان ادامه پیدا کند. در اکثر پیشبینی‌ها، آینده‌ای خوشبینانه و صعودی برای این کوین در نظر گرفته شده است. درنتیجه، اگر قصد سرمایه گذاری یا هولد ارز دیجیتال  را دارید، می‌توانید روی این گزینه حساب کنید.

نمودار بایننس کوین

پیش بینی قیمت بایننس کوین تا سال ۲۰۲۵

وبسایت رسمی بایننس در مورد آینده ارز دیجیتال بایننس (BNB) در سال ۲۰۲۲ پیشبینی‌هایی ارائه کرده است. این پیش‌بینی‌ها با استفاده از داده‌های این ارز دیجیتال و در عین حال با استفاده از فرمول‌های ریاضی محاسبه می‌شوند و در نهایت به تعیین روند احتمالی و میزان لیکویید شدن آن در آینده کمک می‌کنند. این موضوع را هم در نظر بگیرید که تحلیل BNB در این وبسایت هر ۵ دقیقه به‌روزرسانی می‌شود.

طبق پیشبینی‌ها، انتظار می‌رود که در سه ماهه اول ۲۰۲۲، قیمت BNB بین ۴۱۱ تا ۶۱۴ دلار متغیر باشد. ارزش آن در فوریه ۴۸۸.۳۳۱ دلار و ۴۹۱.۸۱۸ دلار در ماه مارس خواهد بود. آینده قیمتی ارز BNB در سه ماهه دوم، با قیمت ۴۲۱.۱۱۴ دلار و میانگین قیمت ۴۹۵.۴۲۸ دلار در آوریل و ۴۹۸.۶۷۳ دلار در ماه می پیشبینی شده است.

در ماه ژوئن، میانگین قیمت در نهایت به مرز ۵۰۰ دلار می‌رسد و با ارزش ۵۰۱.۷۵۷ دلار معامله می‌شود. الگوریتم سایت نشان می‌دهد که BNB می‌تواند در ماه ژوئن به بالای ۶۲۷ دلار برسد.

این سایت قیمت بایننس کوین را از جولای تا سپتامبر بین ۴۲۸.۸۰۲ تا ۶۳۶.۵۱۲ دلار پیشبینی کرده است. انتظار می‌رود میانگین قیمت در ماه آگوست به ۵۰۶.۹۹۲ دلار افزایش یابد.این پلتفرم همچنین پیش‌بینی می‌کند که BNB در ماه اکتبر بین حداقل ۴۳۴.۴۰۲ و حداکثر ۵۱۱.۰۶۱ دلار معامله شود. این قیمت در ماه دسامبر به‌طور متوسط ​​​​۵۱۳.۸۸۶ دلار پیش بینی می‌شود. برخی کارشناسان در تحلیل فاندمنتال بایننس کوین استدلال کرده‌اند که این ارز می‌تواند از بیت کوین هم پیشی بگیرد.

تحلیل بایننس کوین در سال 2022

طبق تحلیل بایننس کوین، آینده BNB به رشد پلتفرم صرافی بایننس بستگی دارد و طبق سناریوی فعلی، آینده بایننس کوین روشن به نظر می‌رسد. قیمت BNB، ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ از ۶۱۰ دلار عبور کند. همچنین احتمال می‌رود قیمت این کوین تا پایان سال ۲۰۲۴، به حدود ۷۷۰ دلار برسد و حداکثر قیمت مورد انتظار برای آن ۶۹۰ دلار درنظر گرفته شده است. طبق پیشبینی‌ها، قیمت توکن BNB ممکن است در سال ۲۰۲۵ رشد عظیمی را تجربه کند. به‌طوریکه تحلیلگران ارزش این کوین در این بازه زمانی را حدود ۸۵۰ دلار تخمین زده‌اند.

تحلیل بایننس کوین تا سال 2025

تحلیل تکنیکال بایننس کوین ۱۷ اسفند

در نمودار تحلیل تکنیکال بایننس کوین تاریخ ۱۷  اسفند ۱۴۰۰، حمایت اول ۳۶۰ و حمایت دوم ۳۳۵ است. طبق نمودار، قیمت به محدوده ۳۶۰ واکنش برگشتی داشته که در صورت افزایش قیمت از آن، محدوده مقاومتی ۴۳۳ پیش رو را خواهیم داشت. مقاومت‌های پیش رو اول و دوم به‌ترتیب ۴۳۳ و ۴۴۴ هستند. این نمودار در یک تایم فریم ۴ ساعته به‌صورت یک الگوی مستطیل شکل قرار گرفته است.

پیش بینی آینده بایننس کوین

شما آینده bnb را چگونه می‌بینید؟

به‌عنوان کلام آخر در مورد تحلیل بایننس کوین، این نکته را در نظر داشته باشید که بیت کوین، اتریوم، BNB و بسیاری از آلت کوین های دیگر برای سومین سال متوالی از طلا و بازار سهام بهتر عمل کرده‌اند. بنابراین، می‌توان نتیجه مشابهی را برای سال ۲۰۲۲ و سال‌های آتی انتظار داشت. مهم‌ترین دلیل آن هم این است که در حال حاضر سرمایه‌گذاران به‌دنبال روش‌های امن برای محافظت از دارایی‌های خود در برابر تورم هستند، بنابراین سرمایه‌گذاری در ارزهایی مانند بایننس کوین که آینده قیمتی درخشانی برای آن در نظر گرفته شده است، از روش‌های مختلف مانند استیک bnb در تراست ولت، می‌تواند بسیار سودآور باشد. شما در مورد آینده ارز دیجیتال بایننس (BNB) چگونه فکر می‌کنید؟

منبع
finance.yahoobinance
در میان کلمه‌هایم روزگار می‌گذرانم. رسالتم این است تا با کلمه‌ها، به کسب‌و‌کارها کمک کنم فروش و آگاهی از برند خودشان را افزایش دهند. درباره موضوعات مختلف می‌نویسم تا به جهان‌های متفاوت هر کسب‌و‌کار با قلمم سرکشی کنم.
نوشته های مشابه
guest
ایمیل شما نمایش داده نمی شود
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا