خرید بایکونمی
بایکونمی(BICO)Biconomy

خرید ارز دیجیتال بایکانمی • قیمت روز و لحظه ای BICO به دلار و تومان

قیمت بایکونمی (لحظه‌ای)

30,336تومان
+2.16%
0.53$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

29,413تومان

31,232تومان

0.52$0.55$

حجم معاملات (۲۴h)

12,713,437

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

333,018,112

$

ارز در گردش

78%

مجموع ارز در دسترس

1,000,000,000

حداکثر ارز قابل عرضه

1,000,000,000

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

187

BICO توکن ابزار بومی شبکه با عرضه کل 1 میلیارد است. نود ها در شبکه برای افزودن اطلاعات به بلاک چین، هزینه تراکنش را در BICO می پردازند.

رمزارز بایکونمی در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی 187 را دارد. قیمت بایکونمی امروز ۲ خرداد ۱۴۰۳ برابر با 31,247 تومان معادل 0.5485 تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. پروتکل بایکانمی با هدف تسهیل ارتباط بین بلاک چین‌های مختلف به وجود آمده است. شبکه Biconomy بر روی بلاک چین اتریوم، ماتیک، زنجیره هوشمند بایننس، مون بیم، آربیتروم و آوا لبز راه‌اندازی شده است. ارز بایکانمی، توکن حاکمیتی شبکه BICO است که بر اساس استاندارد ERC-20 ساخته شده است و در امور حاکمیتی و پاداش‌دهی در این شبکه کاربرد دارد. شما در این صفحه می‌توانید قیمت لحظه‌ای و جهانی ارز بایکانمی را مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش BICO خود را در بازار والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال بایکانمی (Biconomy)

پروتکل بایکانمی با هدف یکپارچه‌سازی راه حل‌های لایه دوم، برنامه‌های غیر متمرکز و شبکه‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم، در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شده  است. این شبکه برای تسهیل ارتباط بین بلاک چین‌ها از یک زیرساخت ارتباطی چند زنجیره‌ای به نام MultiChain Relayer Protocol استفاده می‌کند. همچنین این شبکه با تسهیل ورود و معامله پروژه‌های وب ۳، به توسعه‌دهندگان بلاک چین کمک می‌کند. در واقع این پلتفرم به کاربران کمک می‌کند تا بدون نیاز به داشتن دانش فنی پیشرفته، تراکنشات خود را در بلاک چین انجام دهند. ارز BICO، توکن حاکمیتی شبکه بایکانمی است.

هدف اصلی توکن BICO تامین امنیت شبکه بوده و این ارز همچنین برای امور حاکمیتی نیز کاربرد دارد. ارز BICO، نقش مهمی در تمرکز زدایی شبکه دارد و همچنین به عنوان پاداش برای هولدرها در نظر گرفته شده است؛ همین امر باعث تشویق کاربران برای شرکت در این شبکه برای تامین امنیت پلتفرم آن شده است.

برای آشنایی بیشتر با ارز BICO پیشنهاد می‌کنیم مقاله بایکانمی چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

بایکانمی توسط یک تیم بین المللی در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شده است. بنیان‌گذاران این پروژه عبارتند از:

 • احمد البلاغی (Ahmad Al-Balaghi): احمد الباغی در دانشگاه کوئین مری (Queen Mary) در رشته علوم اقتصاد، تحصیل کرده است.او بیش از ۳ سال سابقه فعالیت در بلاک چین بریتانیا، چین و امارات متحده عربی را در رزومه خود دارد و پیشتر در شرکت بلاک چینی Viewfin نیز فعالیت کرده است.
 • آنیکت جیندال (Aniket Jindal): آنیکت فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه فودان (Fudan University)است. او پیش از پیوستن به پروژه ارز BICO، به عنوان مشاور در شبکه پالیگان مشغول به کار بوده است.
 • ساچین تومار (Sachin Tomar): ساچین تومار بنیان‌گذار هندی تبار پروژه بایکانمی، پیش از فعالیت در این پروژه به عنوان مهندس نرم افزار در شرکت سامسونگ مشغول به کار بوده است.

کاربرد ارز بایکانمی (BICO)

 • پرداخت کارمزد شبکه: داده‌های شبکه بایکانمی توسط مجریان (Executor) و اعتبارسنج‌ها (Validator‌) و به وسیله پرداخت توکن BICO در شبکه ثبت می‌شوند. همچنین این کاربران متناسب با کاری که انجام می‌دهند، ارز بایکانمی پاداش می‌گیرند.
 • پاداش به استیک کننده‌ها: اعتبارسنج‌ها و مجریان شبکه، توکن بایکانمی را استیک می‌کنند. این کاربران به ازای مقدار استیکینگ خود، از شبکه پاداش دریافت می‌کنند و در صورتی که رفتار مخرب داشته باشند، توسط شبکه جریمه می‌شوند.
 • پاداش به تامین کنندگان نقدینگی (LPs): کاربرانی که توکن‌های خود را در استخرهای نقدینگی شبکه سپرده‌گذاری می‌کنند، از شبکه توکن بایکانمی پاداش می‌گیرند.
 • امور حاکمیتی (DAO): هولدرهای ارز بایکانمی می‌توانند در امور حاکمیتی شبکه شرکت کنند. این کاربران می‌توانند پروپوزال‌های خود از قبیل افزودن خدمات جدید به شبکه، تغییرات کد و پیشنهادات خود درباره پرداخت پاداش‌ها را به شبکه ارائه کنند. همچنین هولدرهای توکن حاکمیتی بایکانمی می‌توانند در رای گیری‌ها شرکت کرده و با انجام این کارها به رشد و توسعه پلتفرم کمک کنند.
 • پاداش به نمایندگان (Delegators): شبکه BICO این امکان را فراهم کرده تا همه کاربرانی که در شبکه استیک می‌کنند، پاداش دریافت کنند.

ویژگی های مهم بایکانمی

قابلیت استفاده: شبکه بایکانمی به صورت یکپارچه فعالیت می‌کند. بایکانمی در تلاش است تا آینده جدیدی برای بلاک چین رقم بزند که در آن نگران مشکلات شبکه از جمله پرداخت گس، انتخاب شبکه یا زنجیره مناسب برای تراکنش سریع نباشند.

قابلیت همکاری: پلتفرم بایکانمی در حال ساخت یک شبکه چند زنجیره‌ای است. این شبکه در تلاش است تا یک پلتفرم مقیاس پذیر، سریع، ارزان و ایمن را به کاربران ارائه کند که در آن نیازی به شناخت زنجیره‌های بلاک چین نباشد.

ترکیب پذیری: BICO در تلاش است تا بهبود تجربه کاربری dApp‌ها  را تسهیل کند. APIها و SDKهای شبکه بایکانمی را می‌توان به راحتی در dApp‌ها، زنجیره‌های اصلی و ... اضافه کرد.

امنیت شبکه بایکانمی چگونه تامین می‌شود؟

شبکه بایکانمی بر روی چندین بلاک چین راه اندازی شده و به همین جهت، از تمامی پروتکل‌های امنیتی این بلاک چین‌ها برخوردار است. با این حال، پلتفرم BICO از الگوریتم اثبات سهام پیروی می‌کند و  امنیت شبکه آن نیز توسط کاربران استیک کننده تامین می‌شود.

چه مقدار توکن بایکانمی (BICO) در گردش است؟

طبق داده‌های ارائه شده، عرضه کل توکن بایکانمی ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است که در حال حاضر حدود 228/4 میلیون واحد آن در حال گردش است. نحوه توزیع توکن بایکانمی به صورت زیر است:

 • پاداش: ۳۸/۱۲٪ از توکن‌های عرضه شده به عنوان پاداش در بین کاربران پلتفرم BICO توزیع می‌شود.
 • تیم پروژه: ۲۲٪ از عرضه کل توکن‌ها متعلق به تیم پروژه از جمله بنیان‎‌گذاران، کارمندان و مشاوران شبکه است.
 • فروش خصوصی: ۱۲٪ از توکن‌ها در فروش خصوصی، به کاربران واگذار شده است.
 • توسعه شبکه: ۱۰٪ از ارزهای بایکانمی برای رشد، توسعه و امور تبلیغاتی در نظر گرفته شده است.
 • فروش عمومی: ۵٪ از توکن‌ها در فروش عمومی، فروخته شده‌اند.
 • پیش فروش: ۶٪ از توکن‌های BICO در طی مرحله پیش فروش به کاربران عرضه شده است.
 • فروش اولیه: ۶/۳۸٪ از توکن‌ها در عرضه اولیه به فروش رفته‌اند.
 • سرمایه‌گذران: ۰/۵٪ از توکن‌های بایکانمی در برای سرمایه‌گذاران استراتژیک در نظر گرفته شده است.

خرید و فروش بایکانمی

خرید ارز دیجیتال BICO در والکس

ارز BICO، را می‌توان در صرافی‌های معتبری مانند Binance ،Houbi ،FTX ،Crypto.com ،Gate.io ،Okex ،LBBank ،MEXC،Hotbit ،HitBtc و MandalaExchange خریداری کرد. می‌توان بایکانمی را در بازارهای نقدی در برابر ارزهای فیات مانند دلار آمریکا و یورو و رمزارزهایی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) و استیبل کوین تتر (USDT) نیز معامله کرد. بازار ارز بایکانمی، در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز BICO نمایید.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز بایکانمی بپردازید. بنابراین اگر تا کنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید بایکانمی (BICO) شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
 2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز بایکانمی را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز بایکانمی در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری، وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار Biconomy و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز Biconomy را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول بایکانمی والکس در ولت شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار Biconomy والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز BICO که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش بایکانمی از والکس

 • امکان خرید و فروش ارز بایکانمی در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
 • امکان معامله ارز دیجیتال Biconomy به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب بایکانمی رایگان

ارز بایکانمی، یکی از ارزهای پر طرفدار است و اغلب کاربران دوست دارند تا آن را به صورت رایگان نیز به دست بیاورند. در حال حاضر تیم بایکانمی روشی برای کسب ارز بایکانمی رایگان در نظر نگرفته است.

کارمزد معامله بایکانمی (BICO)

خرید و فروش ارز بایکانمی در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از والکس وجود ندارد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

روش نگهداری

ارز بایکانمی مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی ‌مدت یا کوتاه‌ مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارتند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: مای اتر والت (MyEther Wallet)، تراست ولت (Trust Wallet) و اتمیک ولت (Atomic Wallet)، متا مسک (META MASK).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری ارز بایکانمی در بازار ارزهای دیجیتال است.

 

تبدیل ارز دیجیتال BICO به تومانتبدیل ارز دیجیتال BICO به دلار

 

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی ارز بایکانمی را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید.

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز BICO را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال ارز بایکانمی رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال Biconomy در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ همانطور که می‌دانید ارز بایکانمی یک توکن ERC-20 است و از مکانیزم اجماع سهام استفاده می‌کند. با این حساب ارز BICO قابل استخراج نبوده و کاربران تنها به وسیله خرید، معامله، استیکینگ و سپرده‌گذاری در استخر نقدینگی می‌توانند آن را کسب کنند.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش ارز بایکانمی را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز BICO را با ریال یا تتر خریداری کنید.

بایکانمی، یکی ازرمزارزهایی است که به دلیل  تسهیل استفاده از بلاک چین‌ها تاثیر زیادی در جذب سرمایه‌گذاران دارد و از نظر کارشناسان دارای آینده درخشانی است. اما با همه این توضیحات، بهتر است قبل از اقدام به خرید و سرمایه‌گذاری در این ارز، تمامی جوانب را بررسی کنید.

جدیدترین اخبار بایکونمی

خرید ارز‌های مشابه

خرید ریپل - تومان
-1.73%

30,442

تومان
خرید استلار - تومان
-1.31%

6,330

تومان
خرید فانتوم - تومان
-4.52%

49,143

تومان
خرید الروند - تومان
-3.39%

2,308,650

تومان
خرید آوه - تومان
-3.01%
آوهAAVE

5,432,395

تومان
خرید میکر - تومان
-4.18%

171,624,271

تومان
خرید یرن فایننس - تومان
-0.35%

412,229,000

تومان
خرید سلر نتورک - تومان
-2.59%

1,582

تومان
خرید سینتتیکس نتورک - تومان
-3.51%

164,013.751

تومان
خرید کامپاند - تومان
+1.05%

3,492,199.7

تومان

محاسبه قیمت بایکونمی (BICO)

BICO

Biconomy