خرید ییلد گیلد گیمز
ییلد گیلد گیمز(YGG)yield Guild Games

قیمت ییلد گیلد گیمز | خرید ییلد گیلد گیمز | فروش ییلد گیلد گیمز (YGG)

قیمت ییلد گیلد گیمز (لحظه‌ای)

50,511تومان
-0.41%
0.85$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

45,413تومان

48,322تومان

0.77$0.82$

حجم معاملات (۲۴h)

37,178,240

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

293,769,193

$

ارز در گردش

37%

مجموع ارز در دسترس

1,000,000,000

حداکثر ارز قابل عرضه

1,000,000,000

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

195

ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز (Yield Guild Games) جزء ۳۱۰ کوین برتر بازار کریپتوکارنسی است. قیمت ییلد گیلد گیمز امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۴۷,۹۸۷ تومان معادل ۰.۸۱۰۴ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. دارندگان این ارز دیجیتال حق مشارکت در اداره YGG DAO را خواهند داشت. ییلد گیلد گیمز یک انجمن صنفی در حوزه بازی برای کسب درآمد است که عضویت در آن مزایای زیادی برای گیمرها، سرمایه‌گذاران و اعضای آن خواهد داشت.

شما در این صفحه می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال YGG را همگام با بازار جهانی در پایه بازارهای تتر و تومان مشاهده و سفارش خرید و فروش ییلد گیلد گیمز را در صرافی والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز (Yield Guild Games)

ییلد گیلد گیمز یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) است که در توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) دنیای مجازی سرمایه‌گذاری می‌کند. از آنجایی که NFTها در برخی بازی‌ها برای بسیاری از بازیکنان به ویژه در کشورهای در حال توسعه مقرون به صرفه نیستند، هدف این سازمان ارائه راه حلی برای این بازیکنان است تا بتوانند NFTها را اجاره کنند.

در یک انجمن، چندین بازیکن وجود دارند که با هم اعضای جامعه را تشکیل می‌دهند. این افراد روی NFTها مانند زمین‌های مجازی و سایر ویژگی‌های مفید درون بازی سرمایه‌گذاری می‌کنند. سپس، این NFTها می‌توانند توسط اعضای انجمن قرض گرفته شوند که هم برای انجمن و هم بازیکن سودآور خواهد بود. معمولا یک انجمن روی یک بازی تمرکز نمی‌کند و روی چندین بازی و NFT متمرکز است. مهم‌ترین بازی‌ها عبارتند از:

 • Axie Infinity
 • Illuvium
 • Splinterlands
 • The Sandbox
 • Star Atlas

YGG ارز دیجیتال اصلی پلتفرم ییلد گیلد گیمز و یک توکن ERC-20 است. این توکن حاکمیتی در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شد و در همان سال ۲۵ میلیون آن از طریق عرضه اولیه (IDO) در صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ فروخته شد.

بنیانگذاران

ایده ایجاد یک جامعه جهانی بازی برای کسب درآمد در سال ۲۰۱۸ مطرح شد. گابی دیزون (Gabby Dizon)، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Yield Guild Games، متوجه شد بازی‌های بلاکچینی در جنوب شرقی آسیا رواج یافته‌اند. در آن زمان، بسیاری از گیمرها به دنبال بازی محبوب اکسی اینفینیتی بودند. اما پول لازم برای خرید شخصیت‌های NFT درون بازی به نام اکسی‌ها (Axies) را نداشتند.

دیزون با درک این موضوع که بازی‌های بلاکچین می‌تواند ابزاری قدرتمند برای افراد در کشورهای در حال توسعه باشد، اکسی‌های خود را به سایر بازیکنانی که توانایی خرید نداشتند، قرض داد. این کار الهام بخش، باعث شد او در سال ۲۰۲۰ به همراه بریل لی (Beryl Li) شرکت Yield Guild Games را در فیلیپین برای کمک به گیمرها تاسیس کند.

بریل لی یک کارآفرین و فارغ‌التحصیل دانشگاه کمبریج است که در سال ۲۰۱۶ به عنوان رییس انجمن ارزهای دیجیتال نیز فعالیت کرده است. وی همچنین یکی از بنیانگذاران CapchainX و یک مشاور مالی است.

اُل آو مویستنس (Owl of Moistness) یکی دیگر از هم بنیان‌گذاران این پروژه است. است. وی یک توسعه‌دهنده بلاکچین است که طراحی الگوریتم برای بسیاری از بات‌ها و NFTها از جمله اکسی اینفینیتی را به عهده داشته است.

امروزه تیم ییلد گیلد گیمز بیش از ۲۰ عضو دارد که نولان مانالو (Nolan Manalo) معروف به Nate، رییس عملیات بازی این پروژه است.

کاربرد ارز ییلد گیلد گیمز (YGG)

کاربردهای ارز دیجیتال YGG به عنوان توکن اصلی پلتفرم ییلد گیلد گیمز، عبارتند از:

 • پرداخت هزینه خدمات در شبکه
 • استیکینگ و کسب پاداش در خزانه‌های YGG Vault
 • باز کردن قفل محتوای انحصاری در کانال YGG Discord
 • دارندگان YGG می‌توانند پیشنهادات خود را در مورد تصمیمات مربوط به فناوری، محصولات، پروژه‌ها، توزیع توکن و ساختار کلی حاکمیت ارائه دهند. پیشنهادات برنده با ارز دیجیتال YGG پاداش دریافت می‌کنند.

ویژگی های مهم ییلد گیلد گیمز

Yield Guild Games از ترکیب امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و NFTها برای ایجاد یک اقتصاد متاورسی در بلاکچین اتریوم استفاده می‌کند. YGG DAO یک پروتکل متن باز با قوانینی است که توسط قراردادهای هوشمند اجرا می‌شود. YGG DAO از چندین SubDAO تشکیل شده است. هر SubDAO به عنوان یک جامعه محلی متشکل از بازیکنان یک بازی خاص است. این مدل به بازیکنان یک بازی اجازه می‌دهد تا با هم کار کنند و سود خود را در بازی به حداکثر برسانند. همچنین اعضای انجمن را قادر می‌سازد تا از دارایی‌های NFT متعلق به جامعه برای کسب جوایز درون بازی استفاده کنند. در مقابل، کسانی که NFTهای خود را از طریق DAO قرض می‌دهند می‌توانند بخشی از درآمد گیمرها را کسب کنند.

برای این کار، YGG DAO از یک برنامه اجاره NFT به نام scholarships استفاده می‌کند. YGG به بازیکنان جدید scholarships ارائه می‌کند تا آن‌ها بتوانند دارایی‌های NFT را برای شروع بازی و دریافت جوایز درون بازی دریافت کنند. این افراد نیازی به سرمایه‌گذاری اولیه ندارند؛ اما بخشی از درآمدشان را با مدیران خود به اشتراک می‌گذارند. به غیر از NFT، بازیکنان جدید از مدیران جامعه آموزش و راهنمایی نیز دریافت خواهند کرد.

ایجاد درآمد غیرفعال نیز با ارز دیجیتال YGG امکان‌پذیر است. با استیکینگ رمز ارز Yield Guild Games در خزانه‌های مختلف می‌توان کسب درآمد کرد. این خزانه‌ها در YGG DAO قرار دارند و بنابراین شباهتی به شکل‌های شناخته‌شده استیکینگ کریپتو ندارند.

از آنجایی که ییلد گیلد گیمز بر بازی‌های مختلف تمرکز می‌کند، می‌توان از خزانه‌های مختلفی استفاده کرد. علاوه بر این، شما می‌توانید یک خزانه با هدف ایجاد درآمد برای اجاره NFT انتخاب کنید. بنابراین، گزینه‌های کسب درآمد غیرفعال کاملا متنوع هستند که این برای استیکینگ ایده‌آل است.

امنیت شبکه ییلد گیلد گیمز چگونه تامین می‌شود؟

ییلد گیلد گیمز و رمز ارز YGG بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده‌اند. بنابراین، امنیت YGG توسط مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم تامین می‌شود.

چه مقدار توکن ییلد گیلد گیمز (YGG) در گردش است؟

در حال حاضر، ۲۶۶,۵۲۸,۲۴۵ واحد توکن YGG در گردش است که با احتساب حداکثر عرضه ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن، ۲۶.۶۵٪  آنها در گردش هستند.

این استارت‌آپ بازی برای حمایت از جامعه، ۴۵٪ از کل عرضه یک میلیارد توکن را کنار گذاشته است. با توجه به برنامه کسب‌و‌کار، این توکن‌ها به تدریج طی چهار سال توزیع خواهند شد. نحوه توزیع ۵۵٪ باقی‌مانده به این صورت است:

 • ۴۰٪ از توکن‌ها بین سرمایه‌گذاران (۲۴.۹٪) و بنیانگذاران (۱۵٪) توزیع می‌شود.
 • ۱۵٪ باقی‌مانده به خزانه شرکت و مشاوران می‌رسد.

خرید و فروش ییلد گیلد گیمز

قیمت ارز دیجیتال YGG از زمان عرضه خود رشد قابل توجهی داشته و صرافی‌های معتبری در سراسر دنیا معاملات آن را آغاز کرده‌اند. همچنین، خریدوفروش این توکن برای کاربران ایرانی در صرافی معتبر والکس امکان‌پذیر است.

خرید ارز دیجیتال YGG در والکس

نحوه خرید از والکس

برای خرید ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز می‌توانید با عضویت در صرافی والکس با سایر کاربران این پلتفرم معامله کنید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. بعد از تکمیل مراحل احراز هویت، وارد بازار خرید رمز ارز Yield Guild Games شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ خود را انجام دهید. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی والکس یک حساب کاربری بسازید. (ثبت نام در والکس)
 2. مدارک خود را آپلود کرده و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی ثبت شده، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. با مراجعه به صفحه لیست ارز دیجیتال، سفارش خرید رمز ارز YGG را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

جهت خرید این توکن با موبایل، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اپلیکیشن موبایل والکس را از اپ استورهای معتبر، دانلود و نصب کنید.
 2. فرآیند ثبت نام و احراز هویت در اپلیکیشن را انجام دهید.
 3. پس از ورود به بخش بازارها رمز ارز Yield Guild Games را انتخاب کنید.
 4. با بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، سفارش خرید ارز دیجیتال YGG را با پایه تومان یا تتر ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

برای فروش، کافیست با وارد کردن آدرس کیف پول YGG والکس در ولت شخصی خود، مقدار ارز مورد نظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار ییلد گیلد گیمز والکس بفروشید. همچنین، شما می‌توانید برای آن مقدار ارز دیجیتال YGG که قبلا از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی قرار دارد، سفارش فروش ثبت کرده و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش ییلد گیلد گیمز از والکس

 • انجام معاملات به‌صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته
 • پشتیبانی از خرید و فروش ییلد گیلد گیمز به‌صورت ریالی یا معامله جفت ارز تتر و بیت کوین
 • امکان استفاده از API و بات معامله‌گر
 • خرید و فروش آنی
 • امکان سفارش‌گذاری با حد ضرر
 • پشتیبانی قوی و سریع در ۲۴ ساعت شبانه‌روز

روش کسب ییلد گیلد گیمز رایگان

تنها روش کسب رایگان ارز دیجیتال YGG شرکت در بازی‌های Yield Guild Games یا استیکینگ این توکن برای دریافت پاداش است.

کارمزد معامله ییلد گیلد گیمز (YGG)

در معاملات ارز دیجیتال، درصدی از کل مبلغ به منظور پرداخت‌های درون شبکه‌ای به‌عنوان کارمزد کسر می‌شود. از این رو، خریدوفروش ییلد گیلد گیمز در هر صرافی از جمله والکس شامل کارمزد خواهد بود.

کارمزد خرید: به‌صورت پلکانی از ۰.۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات در بازه ۳ ماه، تا ۰.۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به‌صورت پلکانی از ۰.۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات در مدت‌زمان ۳ ماه تا ۰.۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد واریز: در حال حاضر، امکان واریز ارز دیجیتال YGG به والکس وجود ندارد.

کارمزد برداشت: در حال حاضر، امکان برداشت ارز دیجیتال YGG از والکس وجود ندارد.

کارمزد انتقال داخل صرافی والکس: انتقال ارز دیجیتال YGG بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

روش نگهداری

ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی‌مدت یا کوتاه‌مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری این ارز دیجیتال عبارت اند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (Ledger Nano S)، لجر نانو ایکس (Ledger Nano X) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: متامسک (Metamask)، تراست ولت (Trust Wallet) و اتمیک ولت (Atomic Wallet).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری رمز ارز YGG در بازار ارزهای دیجیتال است.

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی، احراز هویت در این صرافی‌ها امکان‌پذیر نیست. از این رو، بهتر است در یک پلتفرم معتبر داخلی مانند والکس ثبت نام کرده و مطابق با قیمت جهانی و با خیال راحت خرید کنید.

با عضویت در صرافی والکس به عنوان یک پلتفرم مطمئن داخلی، می‌توانید ییلد گیلد گیمز را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ از آنجایی که نقل‌وانتقال رمز ارزها در شبکه بلاکچین انجام می‌شود، پرداخت کارمزد برای انجام تراکنش‌های شبکه ضروری است. همچنین کارمزد در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ ارز دیجیتال YGG به دلیل اینکه مبتنی بر مدل اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم است، قابل استخراج نیست.

بله؛ صرافی والکس به‌صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خریدوفروش رمز ارز YGG را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز دیجیتال YGG را با ریال یا تتر خریداری کنید.

با توجه به گسترش مفهوم بازی‌ برای کسب درآمد، این پروژه و توکن آن می‌توانند آینده روشنی داشته باشند.

جدیدترین اخبار ییلد گیلد گیمز

مطالب جدید
واچ لیست هفته پایانی خرداد؛ معرفی ۴ آلت کوین که با آمدن آلت سیزن می‌درخشند!

روند صعودی سال ۲۰۲۴ نزدیک است و شور و هیجان را در بین علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال که مشتاق به سرمایه ‌گذاری در پتانسیل آن هستند، برانگیخته است. در این مطلب، ۴ آلت‌کوین‌ انتخاب شده‌اند که نشانه‌های امیدوارکننده‌ای از بازدهی عظیم را نشان می‌دهند.

مطالب جدید
۳ آلت کوین JASMY، کوکوین توکن (KCS) و GNO در والکس لیست شد

صرافی والکس ۳ آلت کوین پرطرفدار جسمی کوین (JASMY)، کوکوین توکن (KCS) و گنوسیس (gno) را به لیست معاملات خود اضافه کرد. کاربران می‌توانند در بخش خریدوفروش آنی به معاملات این توکن‌ها بپردازند.

خرید ارز‌های مشابه

خرید ریپل - تومان
-1.37%

28,428

تومان
خرید استلار - تومان
-0.63%

5,801

تومان
خرید فانتوم - تومان
-1.16%

38,442

تومان
خرید الروند - تومان
-2.38%

1,952,461

تومان
خرید آوی - تومان
-4.51%
آویAAVE

4,965,726

تومان
خرید میکر - تومان
+0%

135,356,937

تومان
خرید یرن فایننس - تومان
+0.64%

363,551,966

تومان
خرید سلر نتورک - تومان
-0.25%

1,176

تومان
خرید سینتِتیکس نتورک - تومان
-3.18%

131,573.386

تومان
خرید کامپوند - تومان
-0.39%

3,103,447.96

تومان

محاسبه قیمت ییلد گیلد گیمز (YGG)

YGG

yield Guild Games