پایگاه دانش

  1. خانه
  2. پایگاه دانش
  3. سوالات شما
  4. راهنمای استفاده از معاملات آنی

راهنمای استفاده از معاملات آنی

1- مزایای استفاده از معامله‌ی آنی چیست؟

با استفاده از معاملات آنی والکس، به گستره‌ی وسیع و متنوعی از کوین‌ها دسترسی یافته و می‌توانید کوین مورد نظر را در سریع‌‌ترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرده یا به فروش برسانید.

2- چرا نمی‌توانم بعضی از کوین‌ها را در بازارهای معاملاتی پیدا کنم؟

والکس از بسیاری از کوین‌ها  پشتیبانی می‌‌کند؛ برخی از این کوین‌‌ها در بازارهای معاملاتی والکس(معاملات پیشرفته) خرید و فروش می‌شوند و برخی دیگر دارای بازار نیستند و صرفا امکان خرید و فروش آنی آن‌هادر بخش معامله آنی وجود دارد. در صورتی که به دنبال کوین خاصی می‌گردید، نام آن کوین را در بخش بازارها جستجو کنید؛ در صورتی‌که آن کوین در بازار معاملاتی والکس وجود نداشته باشد، به جستجو در بازارهای آنی هدایت خواهید شد. 

3- پیش نیاز استفاده از معامله آنی چیست؟

برای انجام معاملات آنی باید احراز هویت خود را به سطح یک برسانید.

4- حداقل و حداکثر میزان معامله آنی چقدر است؟

این مقادیر می‌‌توانند بر اساس کوین انتخابی شما متفاوت باشند؛ با انتخاب کوین مورد نظرتان می‌توانید از حداقل و حداکثر میزان معامله آگاه شوید.  

5- چگونه می توانم کوین مورد نظرم را واریز یا برداشت کنم؟

برخی از کوین‌ها قابل واریز یا برداشت نیستند؛ با انتخاب هر بازار، می‌توانید از امکان واریز یا برداشت کوین موردنظر مطلع شوید.
در شرایطی که امکان برداشت کوین وجود نداشته‌باشد، در صورت نیاز به نقد کردن دارایی خود می‌توانید آن‌ را با استفاده از معامله‌ی آنی بفروشید. 

6- چه تفاوتی بین معاملات آنی و معاملات پیشرفته وجود دارد؟

در معاملات پیشرفته، شما می‌توانید کوین مورد نظر را در بازار والکس با استفاده از امکاناتی مانند معامله‌ با قیمت ثابت، معامله با حد سود و ضرر خرید و فروش کنید. همچنین تکمیل سفارش‌ها در بازار معاملاتی ممکن است از چند لحظه تا چند ساعت طول بکشد.اما در معاملات آنی خرید یا فروش با قیمت تضمینی ارائه شده توسط والکس و در لحظه انجام می شود.

7- تراکنش‌های مربوط به معاملات آنی را کجا می‌توانم پیدا کنم؟

با مراجعه به صفحه‌ی خانه، روی لیست سفارش‌ها کلیک و گزینه‌ی سابقه‌ی معاملات را انتخاب کنید. تاریخچه و مشخصات خریدهایتان در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود.
https://wallex.ir/app/history/trades

8- قیمت‌گذاری کوین‌ها در معاملات آنی چگونه انجام می‌شود؟

در معاملات آنی، قیمت ارائه شده توسط والکس، بهترین قیمت ثبت شده در پیشنهادات خرید یا فروش در دفترچه‌ی سفارش‌هاست. این قیمت به قیمت فعلی کوین در بازار مربوطه بسیار نزدیک بوده و قیمت، توسط والکس تضمین می‌شود؛ به همین دلیل سفارش شما در لحظه تکمیل و معامله انجام می‌شود.

9- آیا برای معاملات آنی نیز باید کارمزدی پرداخت کرد؟

بله، معاملات آنی نیز مانند معاملات بازار شامل کارمزد معامله می‌باشند؛ مقدار کارمزد بسته به حجم معاملاتی شما در سه ماه گذشته مشخص می‌شود که می توانید آن را در صفحه خانه والکس مشاهده کنید.
https://wallex.ir/commission

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟ بله 3 خیر 2

How can we help?