پایگاه دانش

  1. خانه
  2. پایگاه دانش
  3. سوالات شما
  4. دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

 

دعوت از دوستان یک راه کسب درآمد ثابت، آسان و مطمئن است.  به ازای پیوستن هر یک از دوستان شما به والکس، درصدی از کارمزد معامله‌های تومانی و تتری او به شما تعلق خواهد گرفت. در تغییرات جدید این برنامه، شما می‌توانید بخشی از این کارمزد را به دوستان خود هدیه دهید و به عبارت دیگر آنها را نیز در کارمزد دریافتی‌تان شریک کنید. در ادامه شما را با فرایند و شرایط دعوت از دوستان و آخرین تغییرات آن آشنا خواهیم کرد.

قدم به قدم تا دعوت از دوستان

وارد حساب کاربری خود شوید، گزینه‌ی دعوت از دوستان را انتخاب کنید.

برای دعوت از دوستان سه انتخاب دارید، استفاده از کد پیش‌فرض و یا لینک دعوت و ساخت کد جدید که با  استفاده از آن می‌توانید مشخص کنید که آیا همه‌ی کارمزد به شما اختصاص یابد یا بخشی از آن به دوست‌تان برگردد؛ در صورت انتخاب تقسیم کارمزد، حتی می‌توانید درصد آن را مشخص کنید؛ در ادامه به طور کامل آن را به شما توضیح می‌دهیم.

روش استفاده کد و یا لینک دعوت

مراحل ساخت کد جدید

گزینه‌ی ساخت کد جدید را انتخاب کنید.

با ساختن کد شما می‌توانید مشخص کنید که چقدر از کارمزد برگشتی به شما و چه مقدار به دوستتان اختصاص یابد. حتی می‌توانید تمام آن را به دوستانی که دعوت می‌کنید اختصاص دهید.

پس از ساختن شدن کد و یا لینک دعوت، شما به راحتی می‌توانید آن را کپی کرده سپس آن را برای دوستان خود ارسال کنید. برای اینکه کارمزد به شما تعلق بگیرد، باید دوستان شما احراز هویت اولیه و یا پیشرفته را انجام دهند.

 

شما می‌توانید تا ۲۰ لینک اختصاصی با تقسیم‌بندی‌های کارمزدی متفاوت بسازید.فهرست کدها و وضعیت افرادی که دعوت و پاداشی که دریافت کرده‌اید را اینجا مشاهده کنید.

چرا ساختن کدهای متفاوت امکان ویژه‌ای است؟  شما می‌توانید با توجه به میزان آشنایی و نزدیکی افراد و نیز انگیزه‌ی خود از دعوت، تقسیم‌بندی‌های متفاوتی را ایجاد و افراد مختلف را بر اساس این تقسیم‌بندی‌ها دعوت کنید. اختصاص دادن بخشی از کارمزد دریافتی معاملات  دوستان‌ و نزدیکان‌تان به خود آنها، می‌تواند انگیزه‌ی خوبی برای‌ همراهی باشد و از سوی دیگر در فضاهای عمومی‌تر که بیشتر بر روی امکان درآمدزایی متمرکزید از کدی استفاده کنید که تمامی کارمزد به شما اختصاص می‌یابد.

وضعیت فعالیت‌های افراد دعوت شده را می‌توانید از دو بخش دعوت‌ها و پاداش‌ها دنبال کرده و میزان پاداش دریافت شده از طریق تراکنش آنها را مشاهده کنید. لازم به ذکر است اگر معاملات به  تتر انجام شود، کارمزد شما نیز به صورت تتر و اگر معامله به صورت تومان باشد، کارمزدتان نیز به صورت تومان پرداخت می‌شود.

 

با دعوت از افراد بیشتر، سطح کارمزد شما افزایش یافته و با افزایش کارمزد شما، سهم کارمزد دوستانتان نیز افزایش می‌یابد.

نفرات برتر دعوت‌کننده و عملکرد آنها شامل پاداش دریافتی و تعداد افرادی که دعوت کرده‌اند در صفحه‌ی اصلی قابل مشاهده است. شما هم می‌توانید یکی از آنها باشید.

برای افزایش درآمد دو راه دارید، یا افراد بیشتری را دعوت کنید و یا دوستان دعوت شده را به انجام معاملات و تراکنش‌های بیشتر دعوت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟ بله 3 خیر 1

How can we help?