خرید بی سواپ
بی سواپ(BSW)Biswap

خرید بی سواپ • قیمت بای سواپ به صورت لحظه ای و روزانه | Biswap

قیمت بی سواپ (لحظه‌ای)

5,455تومان
-0.12%
0.093$
کم‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)بیش‌ترین قیمت (۲۴ ساعت)

5,023تومان

5,214تومان

0.086$0.089$

حجم معاملات (۲۴h)

2,198,903

$

تسلط به بازار (دامیننس)

0%

حجم کل بازار

35,160,892

$

ارز در گردش

86%

مجموع ارز در دسترس

576,898,100

حداکثر ارز قابل عرضه

700,000,000

نوع شبکه در والکس
رتبه جهانی

707

Biswap (BSW) یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) برای توکن‌های BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است.

رمزارز بی سواپ در بازار ارزهای دیجیتال، رتبه جهانی ۷۰۷ را دارد. قیمت بی سواپ امروز ۹ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۵,۱۲۶ تومان معادل ۰.۰۸۷۳ تتر در بازار والکس همگام با بازار جهانی است. بی سواپ، یک صرافی غیر متمرکز (DEX) برای توکن‌های BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است. شما در این صفحه می‌توانید قیمت بی سواپ را به صورت لحظه‌ای و جهانی مشاهده و در صورت تمایل، سفارش خرید و فروش ارز BSW خود را در بازار والکس ثبت کنید.

معرفی ارز دیجیتال بی سواپ (Biswap)

بی سواپ با نماد اختصاری BSW، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) برای توکن‌های BEP-20 در زنجیره هوشمند باننس (BSC) است که در سال ۲۰۲۱ توسط تیمی با اسامی مستعار راه‌اندازی شد. این صرافی، وعده کمترین نرخ کارمزد تراکنش (۰/۱٪) برای هر تبادل BSC را می‌دهد و خود را متعهد به نوآوری در دیفای (DeFi) از طریق محصولات و خدمات با کیفیت بالا می‌داند. سیستم ارجاع بی سواپ (Referral System) به کاربران امکان دعوت دیگران و دریافت کارمزد از مزارع (Farms)، راه‌اندازی استخرها، مبادله و قرعه‌کشی را می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با ارز BSW پیشنهاد می‌کنیم مقاله بی سواپ چیست؟ را در بلاگ والکس مطالعه کنید.

بنیانگذاران

بی سواپ، در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد و در مجموع ۲۷ عضو دارد که همگی با نام مستعار و در قالب آواتارهای کمیک، در وب سایت این صرافی فهرست شده‌اند. مدیر عامل سواپ «EK» است که با توجه به گزارشات، هفت سال تجربه فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را دارد. تقریباً تمام اعضای تیم، چندین سال تجربه در حیطه فعالیت خود را بدون جزئیات، عنوان کرده‌اند. بی سواپ، سرمایه گذاران احتمالی خود را هم مشخص نکرده است.

کاربرد ارز بی سواپ (BSW)

محصولات اصلی سواپ شامل توابع DEX استاندارد (Decentralized EXchange) مانند AMM یا بازارساز خودکار (Automated Market Maker)، استخرهای نقدینگی (Liquidity Pools)، ییلد فارمینگ (Yield Farming)، بازار NFT و لانچ پد IDO یا پیشنهاد دکس اولیه (Initial Dex Offering) است. شبکه Biswap، کاربردهای زیر را به عنوان هدف، در نقشه راه خود قرار داده است:

 • لیست شدن در صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال
 • بهبود بازار NFT
 • پشتیبانی از کراس چین (Cross-chain)
 • سفارشات محدود
 • اعطا و دریافت وام
 • داشبورد کاربری شخصی

علاوه بر موارد بالا، این شرکت یک برنامه تشویقی جهانی ۱۰ میلیون دلاری را برای همکاری با سایر پروژه‌های BSC اعلام کرده است. شرکا می‌توانند انتظار بازپرداخت کارمزد ۹۰٪، جفت‌های فارمینگ با BSW، یک استخر راه اندازی (Launch Pool)، تبلیغات بازاریابی، کمک‌های مالی برای ممیزی‌های امنیتی و توسعه پروژه را داشته باشند.

ویژگی های مهم بی سواپ

وجه تمایز اول بی سواپ، تلاش این شبکه برای محقق کردن کارمزد تراکنش کمتر نسبت به دیگر صرافی‌های غیر متمرکز (DEX) است. این شبکه ادعا می‌کند که فقط ۰/۱٪ کارمزد دریافت می‌کند و در مقایسه با کارمزد ۰/۲۵٪ پنکیک سواپ (Pancakeswap) و کارمزد ۰/۳٪ Mdex و دیگر صرافی‌های غیر متمرکز در وضعیت بهتری قرار دارد. نزدیک به ۰/۰۵٪ از این کارمزد به عنوان پاداش به ارائه دهندگان نقدینگی برگشت داده می‌شود و ۰/۰۵٪ دیگر نیز برای سوزاندن توکن BSW استفاده می‌شود. بی سواپ، این حق را برای خود محفوظ نگه داشته تا در آینده کارمزد را افزایش داده و به تیم تخصیص دهد.

کاربران می‌توانند در استخراج کارمزد تراکنش مشارکت کنند و تا ۹۰٪ از کارمزد سواپ ۰/۱ درصدی را بسته به جفت‌های معاملاتی، دریافت کنند. آنها همچنین می‌توانند نقدینگی را به استخرها تزریق کرده و پاداش فارمینگ BSW بدست آورند. ویژگی مهم دیگر بی سواپ، بازارهای NFT آن است که به کاربران اجازه می‌دهد NFTها را با چهار ارز دیجیتال BUSD ،USDT ،BNB و WBNB خریداری کنند. موارد زیر از دیگر ابزار و ویژگی‌های بی سواپ است:

 • Biswap Lottery: یک قرعه کشی است که کاربران برای مشارکت در شبکه، جوایز قابل توجهی از BSW را برنده می‌شوند. هر کاربر می‌تواند تعداد نامحدودی تیکت خریداری کرده که ۸۰٪ آن در استخر جوایز، توزیع مجدد می‌شود.
 • NFT Earn: بی سواپ NFTهای مخصوص به خود را دارد که به NFT Earn شناخته می‌شوند و از یک Launchpad NFT، یک NFT Staking Pool، یک NFT Boost و یک NFT Level Upgrade تشکیل شده است. کاربران می‌توانند با خرید این NFTها و سپرده گذاری یا تقویت آنها، کسب درآمد کنند.
 • IDO Launchpad: بی سواپ، یک IDO Launchpad دارد که به دیگر پروژه‌های بلاکچین اجازه می‌دهد توکن‌های خود را از طریق این شبکه راه‌اندازی کنند. پروژه DEX این صرافی، ادعا می‌کند که بیش از ۳۰۰٬۰۰۰ کاربر فعال دارد و با برنامه‌های تشویقی ۱۰ میلیون دلاری خود، به پروژه‌های جدید انگیزه مشارکت می‌دهد.

امنیت شبکه بی سواپ چگونه تامین می‌شود؟

ارز BSW، یک توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است. BSC، با استفاده از مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) ایمن می‌شود و ۲۱ گره اعتبار سنجی (Validator) در هر ۲۴ ساعت برای اعتبار سنجی تراکنش‌ها و حفظ امنیت بلاک چین، انتخاب می‌شوند. این اعتبار سنج‌ها برای واجد شرایط شدن، باید مقدار مشخصی از بایننس کوین (BNB) را در بایننس به اشتراک بگذارند. بی سواپ، همچنین دارای یک برنامه پاداش باگ (Bug Bounty) است. بسته به مشکل امنیتی، می‌توانید با گزارش اشکالات امنیتی، بین ۱۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید.

چه مقدار توکن بی سواپ (BSW) در گردش است؟

ارز بومی بی سواپ، توکن BSW است که یک توکن حاکمیتی به حساب می‌آید. عرضه کل این توکن، ۷۰۰ میلیون BSW است که ۶۰۰ میلیون آن به شکل زیر توزیع می‌شود:

 • ٪۸۰ مزارع (Farms) و استخرهای راه‌اندازی (Launchpools)
 • ٪۴/۳ برنامه ارجاع
 • ٪۱ برای SAFU (صندوق بیمه اضطراری برای تمامی کاربران)
 • ٪۵ صندوق سرمایه‌گذاری
 • ٪۹ برای تیم پروژه

بی سواپ همچنین چندین مکانیسم کاهش تورم مانند سوزاندن ۵۰٪ از کارمزدهای تراکنش، ۱۳٪ از تیکت‌های قرعه کشی، ۱۰٪ از مسیر فروش، و ۱۰٪ از ایجاد NFT جدید را اجرا می‌کند.

خرید و فروش بی سواپ

خرید ارز دیجیتال BSW در والکس

ارز Biswap، در صرافی‌های مختلف و معتبر نظیر ‌Binance، LBank، Pancakeswap V2، Bitget، BTCEX، MEXC، XT.COM و CoinW قابل معامله است. خوشبختانه بازار ارز BSW، در والکس نیز برای شما هموطنان ایرانی در دسترس است که از طریق آن می‌توانید اقدام به خرید و فروش بی سواپ نمایید.

نحوه خرید از والکس

شما با عضویت در صرافی والکس می‌توانید با سایر کاربران این پلتفرم معاملاتی به خرید ارز بی سواپ بپردازید. بنابراین اگر تاکنون در والکس عضو نشده‌اید، در آن ثبت نام کنید. پس از احراز هویت، وارد بازار خرید بی سواپ (BSW) شوید و با قیمت لحظه‌ای و هماهنگ با بازارهای جهانی، معامله‌ی خود را انجام دهید. برای این کار می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در والکس یک حساب کاربری بسازید (ثبت نام در والکس).
 2. مدارک خود را آپلود کنید و مراحل احراز هویت را طی کنید.
 3. از طریق حساب بانکی، کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.
 4. به صفحه معاملات ارزهای دیجیتال بروید و سفارش خرید ارز بی سواپ را ثبت کنید.

نحوه خرید با موبایل

خرید ارز بی سواپ در موبایل کاملاً مشابه خرید آن از وب‌سایت والکس است. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل والکس از اپ استورهای معتبر، برنامه را اجرا کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری، وارد بخش بازارها شوید. پس از انتخاب بازار BSW و بررسی قیمت‌های لحظه‌ای مطابق با بازارهای جهانی، می‌توانید سفارش خرید ارز BSW را با پایه ریالی یا دلاری ثبت کنید.

نحوه فروش در والکس

کافی است با وارد کردن آدرس کیف پول ارز بی سواپ والکس در ولت شخصی خود، میزان ارز مدنظرتان را به والکس انتقال داده و آن را در بازار BSW والکس بفروشید. شما همچنین می‌توانید برای آن مقدار ارز BSW که قبلاً از والکس خریداری کرده‌‌اید و کماکان در کیف پول این صرافی است، سفارش فروش ثبت کنید و آن را در والکس بفروشید.

مزایای خرید و فروش بی سواپ از والکس

 • امکان خرید و فروش ارز بی سواپ در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته
 • امکان معامله ارز دیجیتال BSW به صورت ریالی و یا مبادله جفت ارز با تتر و بیت کوین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته والکس در ۷ روز هفته

روش کسب بی سواپ رایگان

صرافی بی سواپ برای مشارکت در شبکه، فارمینگ، وام دهی و فعالیت‌های دیگر برای کاربران پاداش، طرح‌های تشویقی و توکن رایگان در نظر گرفته است. همچنین از طریق BSW Faucets و در بسیاری از اپلیکیشن‌ها نیز می‌توانید در ازای تبلیغات، دعوت افراد، لایک، بازی و غیره BSW رایگان دریافت کنید.

کارمزد معامله بی سواپ (BSW)

خرید و فروش ارز بی سواپ در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه‌ای از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۳۵ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد برداشت: کارمزد برداشت بخش در زمان اجرا شدن این ارز تکمیل می‌شود.

کارمزد واریز: بر اساس ترافیک شبکه و صرافی‌های مختلف، این مبلغ بین ۰ تا ۳۳/۱۵۶۴۹۹ ‌BSW می‌تواند متغیر باشد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی والکس رایگان است.

روش نگهداری

بی سواپ، مشابه سایر رمز ارزهای موجود در بازار، قابلیت ذخیره‌سازی طولانی‌مدت یا کوتاه‌مدت در کیف پول را دارد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارت اند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (ledger nano s)، لجر نانو ایکس (ledger nano x) و ترزور (Trezor).

کیف پول نرم‌افزاری: متامسک (MetaMask) و بایننس چین (Binance Chain Wallet).

کیف پول صرافی والکس: کیف پول صرافی والکس، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری بی سواپ در بازار ارزهای دیجیتال است.

 

تبدیل ارز دیجیتال BSW به تومانتبدیل ارز دیجیتال bsw به دلار

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی و احتمال بلوکه شدن دارایی‌، بهتر است که خرید با قیمت جهانی و پرداخت ریالی بی سواپ را از یک صرافی معتبر داخلی مانند والکس انجام دهید. 

شما به‌ راحتی می‌توانید در صرافی والکس ارز BSW را به‌صورت ریالی به فروش رسانده و تبدیل به ارز فیات کنید.

خیر؛ کارمزد نقل ‌و انتقال بی سواپ رایگان نیست و برای انجام تراکنش‌های شبکه لازم است. همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال BSW در صرافی والکس نسبت به سایر معاملات مالی سنتی، بسیار کم هزینه است.

خیر؛ ارز BSW به دلیل اینکه شبکه بی سواپ از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) بهره می‌برد قابلیت استخراج ندارد.

بله؛ صرافی والکس به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته امکان خرید و فروش بی سواپ را برای شما فراهم کرده است.

خیر؛ شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی در مبلغ، از صرافی والکس، ارز BSW را با ریال یا تتر خریداری کنید.

با توجه به قیمت BSW، سرمایه گذاری در این ارز مانند بسیاری از رمز ارزهای دیگر با ریسک بالایی همراه است. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که بی سواپ می‌تواند یک سرمایه گذاری خوب بلند مدت باشد اما مانند دیگر ارزهای دیجیتال باید با تجربه و دانش کافی وارد بازار آن شد.

جدیدترین اخبار بی سواپ

خرید ارز‌های مشابه

خرید بایننس کوین - تومان
+0.4%

35,082,352

تومان
خرید پنکیک سواپ - تومان
+0.38%

172,760

تومان
خرید یونی سوآپ - تومان
-1.96%

625,844

تومان
خرید وان اینچ - تومان
+20.21%

29,500

تومان
خرید کرو دائو توکن - تومان
+4.24%

29,307.708

تومان
خرید تراست والت توکن - تومان
+5.53%

70,124.54

تومان
خرید سوشی سواپ - تومان
+0.3%

72,534.52

تومان
خرید دی وای دی ایکس - تومان
+0.81%

123,073.564

تومان
خرید برگر سواپ - تومان
+1.86%

27,967.524

تومان
خرید جی ام ایکس - تومان
+3.03%

1,998,520

تومان

محاسبه قیمت بی سواپ (BSW)

BSW

Biswap